İstanbul'da Fal - Falcılar

Kizlar birsey sorucam ben zeynepe surekli baktiririm çıkarda askla ilgili ama işle ilgili bir konu var olumsuz konustu benim gibi baktirip is le ilgili olumsuz konuştuğu ama tersi olduğu durum oldumu sizdede baktıran vardır mutlaka
Ben zeynep hakkında bişi yazmaktan yoruldum o yüzden yorum yapmıyorum onun hakkında ama bikez daha yazıyım
2 arkadaşım aynı gün aşk için ona baktırdı ikisinede kağıttan otomatik okur gibi aşağı yukarı aynı şeyleri söylemiş
kendime dair
hayatıma dair
kendimle ilgili
hayatımla ilgili cümleler hep böyle başlıyo
birde kapamadan önce veya başta bu çocuk senin önünde eğilcek diyor birde kaparken genelde siz yüzyüze geliceksiniz diyor :KK70:
aşk değilde iş gibi şeyler için ben baktırmıştım 2 3 kere mahkeme durumları gibi şeyler için hiç çıkmadı

Ben zeynep hakkında bişi yazmaktan yoruldum o yüzden yorum yapmıyorum onun hakkında ama bikez daha yazıyım
2 arkadaşım aynı gün aşk için ona baktırdı ikisinede kağıttan otomatik okur gibi aşağı yukarı aynı şeyleri söylemiş
kendime dair
hayatıma dair
kendimle ilgili
birde kapamadan önce veya başta bu çocuk senin önünde eğilcek diyor birde kaparken genelde siz yüzyüze geliceksiniz diyor :KK70:
aşk değilde iş gibi şeyler için ben baktırmıştım 2 3 kere mahkeme durumları gibi şeyler için hiç çıkmadı
İlk kez çıkmamasını istiyorum bana aşka ilgili biliyordu o yuzden korktum ama cikmasini istemiyorum işle ilgili varmi bilir dediğin falci ?

İlk kez çıkmamasını istiyorum bana aşka ilgili biliyordu o yuzden korktum ama cikmasini istemiyorum işle ilgili varmi bilir dediğin falci ?
bana yıllar önce binnazda serkan batu vardı onun falı çıkmıştı sadece onun harici hiçbi falcının çıktı diyebileceğim bir gelecek şeyi olmadı hepsi ihtimaller üzerine şansa konuşuyo döner yada olur diyo %50 zaten dönmez olmaz diyor %50

Arkadaşlar selam, yeşilçam kullanıcı isimli üye bana özelden Sibel adında bir falcıyı övmüştü. Aranızda ona baktıran oldu mu? Arkadaş hesabını pasifleştirdiği için soramıyorum ona.

Arkadaşlar selam, yeşilçam kullanıcı isimli üye bana özelden Sibel adında bir falcıyı övmüştü. Aranızda ona baktıran oldu mu? Arkadaş hesabını pasifleştirdiği için soramıyorum ona.
Merhaba ben baktırdım ve memnun kaldım. Kısa bir vade vermişti. Gerçekleşince bir kez daha baktırdım. İkinci yorumu biraz daha sorular üzerinden ilerledi. Ama ilk yorumu bence iyiydi.

Ben baktirdim beyendim ama bi şeyi onerdi ben yapmadım yaparsan olmiycak dedi ama ben yaptım fal uzerine kurmamak lazim tabiki hayati

Bu arada benim bahsettiğim Yeliz o sizin bahsettiğiniz Yeliz değil. Bu kişiyi bana bir falci önermişti yani burada tanınan biri değil. Ex ile ilgili dediği şeyler oldu ama yeni biri gelecek vs demişti olmadı. Birde uyumsuzluk çok vardı. Çokta beğenmedim belkide ex için söylediği şey sadece denk geldi
Ex olayları çoğu biliyor an ve gelecek daha bir önemli sanki

Arkadaşlar sıklıkla özelden sormuşsunuz ben kefil olamam Sibel’e. Az paralar da vermiyoruz sonuçta. Fakat yıllardır bir çok kişiye fal baktırmış biri olarak şunu söyleyebilirim kesinlikle boş bir falcı değil anda ve yakın gelecekte iyiydi gayet. Bir de kahve falı baktığı için benim için ayrıca tercih sebebi oldu, tarota çok güvenmiyorum.

Bir açıklama daha yapayım özelden soruluyor numara çalıştığı cafenin numarası. Ordan Sibel’e baktıracağım diyip randevu oluşturuluyor. Sibel randevu saatinde arıyor.
Cafenin nerede olduğunu biliyor musunuz? Belki yüz yüze baktırmak daha iyi olur.

Cafenin nerede olduğunu biliyor musunuz? Belki yüz yüze baktırmak daha iyi olur.
Ankara'da falcılar başlığı altında bahsedilen bir Sibel var, Da Vinci kafede diye. Galiba aynı kişi ,ama siz kafeyi ararsanız neresi olduğunu sorup bizimle de paylaşabilirsiniz. Böylece isim benzerliği mi biz de öğrenmiş oluruz:)

kendime dair
hayatıma dair
kendimle ilgili
Bu zeynep o zaman insan mi seciyor???? Bu kadar uyumsuz bir falci olamaz 😄😄

bana yıllar önce binnazda serkan batu vardı onun falı çıkmıştı sadece onun harici hiçbi falcının çıktı diyebileceğim bir gelecek şeyi olmadı hepsi ihtimaller üzerine şansa konuşuyo döner yada olur diyo %50 zaten dönmez olmaz diyor %50
Serkan batuya iki uc defa baktirmistim. Uzun vadede dedikleri cikti :KK43:( yuksek lisansa hemen baslayamayacaksin bazi seyler olucak demisti.. malesef oyle oldu… ama exle alakali bu gelir su zamanda gelir demisti. O zamanda gelmedi ama geldiginde de serkan batunun dedigi gibi gelmisti 🥹 serkan batu keske yine baksa 😪😪

Kızlar merhaba ben Yelda’ya bastırdıktan sonra buraya yazmıştım telefonları yoğunlaşmıştı. Kimde tuttu bilmem ama. Bana ilk bakarken Cuma günü demişti evde bir kavga çıkacak senin tam zıttın biriyle diye. Ben o cuma geçince he tutmadı demiştim. Neyse bu hafta bir kavga çıktı az daha ailece karakolluk oluyorduk. Bana sakin kal demişti, ben susup dönseydim cidden uzamayacaktı bende karşılık verince büyüdü gitti olay. Neyse saate bi baktım gece 1. Telefonda Cuma yazıyor. Sonra bi anda beynimde şimşekler çaktı. Gün cumaya döndü bende sakin kalmadım ve kavga oldu. Eşimle olan durumu da bilmişti mesela eviniz dağınık demişti. Cidden evler ayrı. Bilmiyorum beni tatmin etti. Diğerlerine ne dedi ne çıktı bilmem.

Ankara'da falcılar başlığı altında bahsedilen bir Sibel var, Da Vinci kafede diye. Galiba aynı kişi ,ama siz kafeyi ararsanız neresi olduğunu sorup bizimle de paylaşabilirsiniz. Böylece isim benzerliği mi biz de öğrenmiş oluruz:)
Evet Aynı kişi Davinci kafe ama neden bu kadar bahsi geçti anlamadım ben hiç beğenmiyorum özelinizi de anlatmayın hatta isim falan foto falan atmayın bence

Son düzenleme:
daha önce burada yurt dışında bakan Yasemin Hanım'dan bahsedilmiş. Acaba hala bakıyor mu bilen var mı? Ondan da memnun olan da olmuş olmayan da sanırım ama merak ettim, fiyatı ne bilmiyorum ama baktırmak istediğim zaman uygun fiyatlı biriyse denemek isteyebilirim. Bir de Çorumlu Yasemin varmış, ikisi karışmasın:)

X