İstanbul'da Fal - Falcılar

anladığıma gore nermin Neriman gelecegi söylemiyor ki çıkmadı demesinler, safiye gelecek veriyor ama daha çıkmadığı icin teyit edemiyoruz.

Besiktast safiye 3 4 kez gittim son 5 yılda ilk fali çok iyiydi çıktı sonraki gittiklerimde genelde olmadı.Isle ilgili söyledikleri çıkmadı örneğin aile konuları da tam olmadı.

Arkadaşlar bahsettiğiniz Safiye Beşiktaş Safiye mi? Bir de Damla nın nosunu alabilir miyim? Rica etsem arkadaşlar yollar mısınız?

Kızlar bana Betül diye birini övdüler bir yıllık analiz yapmıyormuş 1 saat bakıyormuş 600 tl miş bursadaymış duyan var mı

Kızlar bir falcı var boş kağıdı gösterip katlıyo bir açıyo sevdiğinizin ismi falan filan herşeyi yazılı çıkıyo. Arkadaşımla gittik babasının adını sevgilisinin adını herşey yazılmıştı kağıda kiii sevgilisinin adı uzun ve zor isimlerden . Neyse ben deniyeyim yazcam buraya .

Kızlar bir falcı var boş kağıdı gösterip katlıyo bir açıyo sevdiğinizin ismi falan filan herşeyi yazılı çıkıyo. Arkadaşımla gittik babasının adını sevgilisinin adını herşey yazılmıştı kağıda kiii sevgilisinin adı uzun ve zor isimlerden . Neyse ben deniyeyim yazcam buraya .
bekliyoruz dort gozlen ama kagıt magıt varsa telefonda bakmaz neyse gideriz olmadı

nermine de baktrms mydnz
Evet ona da baktırdım ama safiyeyi daha çok beğendim, nerminin falı biraz tavsiye niteliğinde gibiydi. ama ikisi de bir olay için ortak bir tarih verdi onu bekliyorum

Merhaba telefonda mı bakıyor arama ile mi yazılı mı ses kaydı mı gönderiyor?

Arama şeklinde bakıyor

nermine de safiye ye d baktırdım ikside aşağı yukarı aynı seyleri soyledi ama safiye 3 aylık dilimi verebiliyorum sadece dedi 3 ay sonrası tekrar sonra bakarız ilerleyen zaman da dedi

Merhabalar Nermin ve Safiye arasında tercih yapacak olsanız hangisini seçersiniz? Tecrübe edinen arkadaşlardan fikir almak isterim 🌸

Kızlar ablamla Bakırköydeki Andaça baktırmıştık. Şey demişti senin Amerika’yla ne bağlantın var felan. Oda green card başvurusu yapmıştı onu söyledi. Sonra oda yok öyle değil bir erkek bağlantısı olacak sonrasında da oraya yerleşmen var demişti. Gerçekten dediği vadede Amerika’da yaşayan biriyle tanıştı. Gerisini de zaman gösterecek:)

Kızlar ablamla Bakırköydeki Andaça baktırmıştık. Şey demişti senin Amerika’yla ne bağlantın var felan. Oda green card başvurusu yapmıştı onu söyledi. Sonra oda yok öyle değil bir erkek bağlantısı olacak sonrasında da oraya yerleşmen var demişti. Gerçekten dediği vadede Amerika’da yaşayan biriyle tanıştı. Gerisini de zaman gösterecek:)
Yüz yüze mi bakıyor

X