İstanbul'da Fal - Falcılar

ya ben kaçırdım bu olayı nasıl giricez oraya:KK43:(hem bende bildiklerimi yazardım..

kızlarrr hepiinizee birden yollamaya kalksam 1 saati mi alır...on dakka sınırından dolayı amaaa benn süper bir yol buldum:))) naptım bir g..m..ail hesabı açtım..umarım bu durum için en azından bizim topic için hoş görürler:)) )) xxxxxxxxxxxxxxxxşifreee xxxxxxxx açın bakın!tümm bildiğim nolar orda!

Lütfen kendi güvenliğiniz için mail paylaşımı ,iletişim bilgileri gibi özel bilgilerinizi forumda paylaşmayın Üye olan kadar üye olmayan kişilerde bu forumu okuyor .

Kaç tane mail adresi sildim En Büyük KK

sevindim canım umarım memnun kalırsın dediğin gibi çatlaktır biraz anaçtır ama kötü niyetli bulduğu ve sevmediğini kovalar evi temizdir kahveni kendin yapabilirsin çekinme neyse haberlerini bekliyorum
bu arada akrep deme bana demeeeeeeeeee:)))

sesinden belli psikopat bu :KK52:
cocum dedi bana :KK66: genc hissettim kendimi :KK52:
aksam evin oraya gidince arıcam.
rosels sen aracı oldugun için kabul etcek :76:
bakalım ne olcak,evinden kovalıyomuş beni :KK60:
onun evi bana yürüyerek 15 dk ,minibüsle 5 dk.
dönüşümde kolay. yakında oturuyomusun ara bi aksam didi :KK49:
ulan angus akrep bunların sorumlusu hep sensin :KK57::KK57::KK57:

sevindim canım umarım memnun kalırsın dediğin gibi çatlaktır biraz anaçtır ama kötü niyetli bulduğu ve sevmediğini kovalar evi temizdir kahveni kendin yapabilirsin çekinme neyse haberlerini bekliyorum
bu arada akrep deme bana demeeeeeeeeee:)))

ay minik keşke beraber gitseydik ben de karşıda oturuyorumm numara için tşkrrler cnm bu aradaaa:) bende istiyorum birsen hanıma gitmeyi sen bugün mü gidiosun canımmmm

ay minik keşke beraber gitseydik ben de karşıda oturuyorumm numara için tşkrrler cnm bu aradaaa:) bende istiyorum birsen hanıma gitmeyi sen bugün mü gidiosun canımmmm

evet akşam. servisten 19,30 iniyorum. arıcam.
he gel derse 19,45-20,00 gibi ondayım :KK52:

ay o zaman yorumlarını bekliyorumm ama memnun kalırsan beni de götürcen bakkk ben kaybolurum oralarda:))))) senin izin günündee beni dee atarsınnnnnn:)))))))))

tabüüüüüüüüüü götürürüm.
eger gidersem , aksam 22,00 sularında yorumum burda olur :KK76:
pazarda mariye gidicem.
bi daha benim bilmediği falcı yazanı boğarım.
battım yahu .
ayrılık yüzünden uyuyama,servisi kaçır taksiye bin, döncek mi döncek mi falcıya git.
adamın varlıgıda yokluguda zarar :KK47::KK47:

dünden beri kaçırdıklarımı okudum okudum :KK1: :KK1: ay bu ayrılık acısıyla nasıl gülüyosam,

kızlarrrr kafayı bozmuşuz bak valla durumumuz fena :KK53: :KK53: küçük bi servet ödüyoruz hep beraber, şöyle kabaca bi hesapla sadece 75 tl baz alırsak aylık yaklaşık 10bin neyim kazandırıyoruz :KK1: :KK1: artıı nedir bu akrep erkeği laneti :KK59:

marinin telefonu bende 1 senedir var ama bir türlü nasip olmadı önerenler çok memnundu istiyorum aslında ama artık maddi olarak battım bide bekliycem brisen abla ve selma toprağın dedikleri çıksın inşallah bide toparlıyım kendimi maddı olarak hem sizde geribildirim verin bakalım mariden memnun kalıcakmısınız ona göre....

tabüüüüüüüüüü götürürüm.
pazarda mariye gidicem.
battım yahu .
ayrılık yüzünden uyuyama,servisi kaçır taksiye bin, döncek mi döncek mi falcıya git.

dünden beri kaçırdıklarımı okudum okudum :KK1: :KK1: ay bu ayrılık acısıyla nasıl gülüyosam,

kızlarrrr kafayı bozmuşuz bak valla durumumuz fena :KK53: :KK53: küçük bi servet ödüyoruz hep beraber, şöyle kabaca bi hesapla sadece 75 tl baz alırsak aylık yaklaşık 10bin neyim kazandırıyoruz :KK1: :KK1: artıı nedir bu akrep erkeği laneti :KK59:

akrepler ateşi görünce kendilerini sokarlar. ve öldürürler. bi nevi harakiri :KK52:
fabrikayı yakcam ben kendi kendini intihar etsin diye :KK60:
deli üzülüyo,ama iş çözüm bulmaya gelince tıs.

Annemin test sonucları temiz cıktı ve bu durumda elmira bilmiş oldu :) aslan elmira :KK1: nolur diğerleri de cıksınn :KK3: bir de dün rüyamda gülü gördüm bütük kk kadınları bi sınıftaydık. gül hepimizden yoklama aldı sırayla hepimize bakıcakmış güya :KK70: garip bi rüyaydı :KK52:

tabüüüüüüüüüü götürürüm.
pazarda mariye gidicem.
battım yahu .

okk kuzucum o zamann yorumlarını bekliorummm:)))))heycanlandımmm:)) bua arada emine akkaya ya gitmişmiydin sen minikkk bi arkadaşım çok iyi ne derse yaşadım dediii sen ne diiyin???

Annemin test sonucları temiz cıktı ve bu durumda elmira bilmiş oldu :) aslan elmira :KK1: nolur diğerleri de cıksınn :KK3: bir de dün rüyamda gülü gördüm bütük kk kadınları bi sınıftaydık. gül hepimizden yoklama aldı sırayla hepimize bakıcakmış güya :KK70: garip bi rüyaydı :KK52:

bir de gül söylemişti aylar öncesinden bu durumu o zaman ortada böyle bişi de yoktu.

okk kuzucum o zamann yorumlarını bekliorummm:)))))heycanlandımmm:)) bua arada emine akkaya ya gitmişmiydin sen minikkk bi arkadaşım çok iyi ne derse yaşadım dediii sen ne diiyin???

gitmedim ben öle birine :KK59:
herifi bogup öldürsem ,belirsizlik biter. ve bende döncek mi dönmicek mi düşünmem.
nası fikir ama :KK52:

gitmedim ben öle birine :KK59:
herifi bogup öldürsem ,belirsizlik biter. ve bende döncek mi dönmicek mi düşünmem.
nası fikir ama :KK52:

:))dimii işi kökten bitirsek en iyisii ama dönecek senin ki içime doğan bu ama senn bu sefer arıza çıkarcan gibi gelio bana bakalımm bu da benim kehanetim olsun:))))

X