İstanbul'da Fal - Falcılar

ayni sey benim icinde gecerli .
emine ve elmira tam tersi seyler soledi.
emine su an icin olan herseyi cok kotu olarak yorumladi gelecek icin cok pembe bir tablo cizdi.
elmira daha tutarli geldi bana acikcasi. ama sunu belirtmeliyim ki o da cok kisa bakti , siz genelde 45 dk demissiniz fakat benimki yaklasik 15 dk kadar surdu :KK43: soru sormakta gelmedi aklima ole bitti fal.

aynen ya gül olsun olgu olsun elmira olsun emineolsun hepsi kısa baktı belki de ben özellikle özel hayat konusuna yoğunlaştığım için ama bana da kısaydı en uzun elmira bakmıştır 20 dk gibi bi süre

ben sirayla once taksim hasan , sonra olgu , sonra emine en son olarak da elmiraya baktirdim:)
ne zmn uslanicam acikcasi bilmiyorum :KK43:
hasan fena diildi bence , olguyu da oldukca tutarli buldum lafi uzatmadan takir takir sayiyo.ama henuz pek cikan bisi yok tabi :)
emineyi begenmedim ztn , elmirada bulundugum durumu cok guzel anlatti , gelecek icin dha zmn var bekliyoruz bakalim :)

30 dakikadan kısa süren fal bakımı biraz baştan savma gibi geliyor bana.heleki tarot baktırıyorsanız.fal ile ilgili herşeyi öğrendim bir bakmayı öğrenemedim..

herkese merhaba ,

bir suru yeni isim cikti yahu :KK43: ve o kadar guzel anlatiyorsunuz ki insanin hepsine baktirasi geliyor :KK43:
birsen , sebnem ve selma toprak arasindan hangisini ozellikle tavsiye edersiniz acaba ?
en son emineye baktirmis ve hic memnun kalmamis biri olarak kafam cok karisti acikcasi..

kisaca sizden tavsiye ve birsen , sebnem ve selma toprak telefonlarini rica ediyorum.

herkese cok tesekkurler ,

kimse cevap vermicek galiba bu konu ile ilgili :KK43:
kizlar tavsiyelerinizi ve telefon numaralari konusunda yardimlarinizi bekliyorum lutfennnnnn:KK58:

30 dakikadan kısa süren fal bakımı biraz baştan savma gibi geliyor bana.heleki tarot baktırıyorsanız.fal ile ilgili herşeyi öğrendim bir bakmayı öğrenemedim..

30 dak bana pek denk gelmedi:)

en iyi bulduğum falcılar bile dolu dolu 15 dak anlatıyor...içeriği dolu olsun...15 dak bana yeterli:)
30 dak bakanlar genelde çok laf salatası yapıyor.bende o zaman sıkılıyorum:KK43:!!

bende uzun fal bakıp ,saçmalamayanlar...elmira,mercan,serap.ama 2 farklı gelecek senaryo'su var gündemde.kim daha dolu konuşmuş ..henüz bilmiyorum!!

Lütfen kendi güvenliğiniz için mail paylaşımı ,iletişim bilgileri gibi özel bilgilerinizi forumda paylaşmayın Üye olan kadar üye olmayan kişilerde bu forumu okuyor .

Kaç tane mail adresi sildim En Büyük KK

Merhaba Eylül Hanım, ben bu topic için faydalı olması adına herkes hep aynı kişinin telini isteyip duruyor diye bu topiğe özel bir hesap açtım..zaten isteyen herkes üye olmasada o telefona ulasmak ıcın hemen uye olup burdan gırıp rıca edıp elde edebilir. Bu nedenle arasında bir fark olmadıgını dusunuyorum. Tabiki kişisel hesapların açık beyan yazılması bana göre de sakıncalı olabilir. Ama benim açtıgım hesap bu topiğe özeldir. Çok sıkıntı yaşanıyor bu konudan dolayı. Bunun dışında bize bu konuda bize daha cazip bir fikir sunabilirseniz kendi adıma memnun kalırım.

selam arkadaşlar on yıldır tarot kartlarını kullanan biri olarak size fal ve falcılar konusunda biraz bilgi vermek istedim.herkesin farklı falcılardan memnun kaldığını gördüm bunların nedeni öncelikle bakan kişinin o anki psikolojisidir.diğer bir nedense bazı insanların zihninin daha rahat bazı insanların daha zor okunabilmesidir.bir çok falcının fizyonomı (yüzlerden karakter okuyabilme) özelliği vardır.islam dini bu yeteneği feraset ilmi olarak nitelendirmiştir.bu özelliği taşıyan bir falcı yorumlarında zorlanmaz.birazda telepatik yönünüz güçlüyse o kişinin geçmişini ve o anki ruh halini çok rahat anlarsınız.(arkadaşınıza senin yüzünden düşen bin parça neyin var demek gibi.)ve bir çok yorumcu aslında neye baktığını bilmez.genelde baktıran kişinin hayallerini bilir.baktıran kişide hayalleri bilindiğinde her şeyimi bildi yorumunu yapmaya açıktır.gerçekten kehanette bulunabilmek için kişinin hayallerini ayırmak ve yaşabilmesi olasılık olan olayları söyleyebilmektir.bu her zaman herkeste net olmaz olabilmeside mümkün değildir.sırf para kazanmak amacıyla kapısına gelen herkese bakım yapmak doğru değildir.bunu yapabilmeninde bir sayısı bir sınırı var.sonuçta her iki tarafta sakin ve rölax bir durumda olmalı.hangimizin her hali bu şekilde.çok sık fal baktırmak psikolojinizide kötü yönde etkileyebilir ve hayatınızı fallar yönetmeye başlayabilir.belirli zaman aralıklarıyla baktırmaya dikkat edin derim.

faydalı paylaşımın için teşekkür ederim.

biosciences acaba selma , sebnem ve birsen icin telefonlar sende mevcut ise bilgi vermen mumkunmu ?
bugun kimse buralarda diil sanirim , kimseden ses cikmadi :KK43:

kızlar bende gecenlerde belirttiğim gibi elmira ya gittim yeri uzak olmasına rağmen ulaşımı benim için kolay oldu :) ondan sonra başka bir falcıya gitmem umuduyla batırdım fala ve elmira gerçekten çok net ve başarılı sadece bunu söyleyeceğim ayrıntı vermiyorum özel olduğu için ama çok memnun kaldım açıkcası inşallah söylemiş oldukları allahın izni ile gerçekleşir... sadece rabbimden diliyorum dualarımın kabul olmasını daha sonrada sizden bana dua etmenizi diliyorum çünkü burda herkes birbirinin mutluluğu ile mutlu oluyor dualarını esirgemiyor... Allah herkesin gönlündekini versin inşallah....! :KK16:

tamam sanırım TÜM FALCILARIN bilgilerine VERDİĞİM KULLANICI ADI VE ŞİFREDEN herkes ulaşabildi ulaşamayanlar için daha sonra hallederiz..

Son düzenleme:
kızlar bende gecenlerde belirttiğim gibi elmira ya gittim yeri uzak olmasına rağmen ulaşımı benim için kolay oldu :) ondan sonra başka bir falcıya gitmem umuduyla batırdım fala ve elmira gerçekten çok net ve başarılı sadece bunu söyleyeceğim ayrıntı vermiyorum özel olduğu için ama çok memnun kaldım açıkcası inşallah söylemiş oldukları allahın izni ile gerçekleşir... sadece rabbimden diliyorum dualarımın kabul olmasını daha sonrada sizden bana dua etmenizi diliyorum çünkü burda herkes birbirinin mutluluğu ile mutlu oluyor dualarını esirgemiyor... Allah herkesin gönlündekini versin inşallah....! :KK16:

ishallah canım:-)

falların da kafasını karıştırdım. daha dün gece Elmira Hanım iki ay içinde barışacaksınız vs demişti. o adım atacak demişti, e ortak bi mesele yüzünden mesaj attım, o da aradı. sonra yine tartıştık falan.

gece tekrar konuşacakmışız bana anlatacağı şeyler varmış.

(kızlar benim sorunum ilişkimizin neden bittiğini anlayamamak :) yani durduk yerde bitse daha iyi olur, dedi ve gitti.

telefonda konuşamıyoruz internette yazışamıyoruz, dinleniyor-takip ediliyor.

e yüzyüze de görüşemedik bir buçuk aydır.

yani adam bana bir türlü niye ayrıldığımızı anlatamadı...

Elmira yaş farkından dolayı ayrılmış, seni korumak için yapmış diyor..

saatlerdir mesai hesaplamaktan kfamı kaldıramadım.
ben cıkıyorum. birsen hanım kabul ederse bu aksam ondayım.
görüşürüz.

Hay Allah ya; biosciences ugrasmıs yazmıs ne faydalı birşey olmuştu ama daha bakamadık bile :KK43: Neden sildiniz??

hayır hangi akla mantığa hizmet silinmiş ben bir türlü anlamış değilim. burda bir sürü kişi birsen hanımın telini istediğine göre kesinlikle bir sürü kişide o hesaba açıp telini aldı..teşekkür etmenizi geçtimm..barii sizde bildiğiniz bir iki kişinin telini yazıp yollayın..burda umumi hizmet yapmıyorum ben paylaşımda bulunuyorum..hadii onudaa geçtimmm barii yazdıklarımı silmeyin..yanlışlıkla olduğunuu hiç sanmıyorum..dakikasında foruma gelip pardon ben sildim yanlış oldu tekrar yollayın denilenilirdi..büyük olasılıklaaa durum şu kişi..kendi hesabına göndermek istemiş gönderdikten sonra hesabı gozukmesin diye olanıda silmiş..hay allahımm yaaa..neysee allah razı olsun çöp kutusundan silmeyi düşünmediğinden tekrar geri yükledim bakın kızlar!

nasıl dinleniyo takip ediliyorki canım?

falların da kafasını karıştırdım. daha dün gece Elmira Hanım iki ay içinde barışacaksınız vs demişti. o adım atacak demişti, e ortak bi mesele yüzünden mesaj attım, o da aradı. sonra yine tartıştık falan.

gece tekrar konuşacakmışız bana anlatacağı şeyler varmış.

(kızlar benim sorunum ilişkimizin neden bittiğini anlayamamak :) yani durduk yerde bitse daha iyi olur, dedi ve gitti.

telefonda konuşamıyoruz internette yazışamıyoruz, dinleniyor-takip ediliyor.

e yüzyüze de görüşemedik bir buçuk aydır.

yani adam bana bir türlü niye ayrıldığımızı anlatamadı...

Elmira yaş farkından dolayı ayrılmış, seni korumak için yapmış diyor..

X