İstanbul'da Fal - Falcılar

nasıl dinleniyo takip ediliyorki canım?

canım şu gündemdeki davalardan birinden yargılanıyor. gazeteci*

tüketti artık beni yalnız ya. dua falan edin bana nolur, akşam yine konuşacağız onunla. ama o tamamen dostça yaklaşıyor 2 ay geçti ayrılığın üzerinden..

hayır hangi akla mantığa hizmet silinmiş ben bir türlü anlamış değilim. burda bir sürü kişi birsen hanımın telini istediğine göre kesinlikle bir sürü kişide o hesaba açıp telini aldı..teşekkür etmenizi geçtimm..barii sizde bildiğiniz bir iki kişinin telini yazıp yollayın..burda umumi hizmet yapmıyorum ben paylaşımda bulunuyorum..hadii onudaa geçtimmm barii yazdıklarımı silmeyin..yanlışlıkla olduğunuu hiç sanmıyorum..dakikasında foruma gelip pardon ben sildim yanlış oldu tekrar yollayın denilenilirdi..büyük olasılıklaaa durum şu kişi..kendi hesabına göndermek istemiş gönderdikten sonra hesabı gozukmesin diye olanıda silmiş..hay allahımm yaaa..neysee allah razı olsun çöp kutusundan silmeyi düşünmediğinden tekrar geri yükledim bakın kızlar!

Haklısın, silen şahsın amacı nedir acaba? İyi niyetli bir yaklaşım olarak mı kabul etmemiz gerekiyor? Burada yazan insanlar eğer silinecekse çöp kutusundan da silinmesi gerektiğini bilecek kadar internet kullanımına hakimler sanırım. Eğer forumda adı geçen falcılardan birine yakın bir kişi yaptıysa da boşuna enerji harcamış, herkes özelden alabilir, mail adresleriyle alabilir. Komik bir aksiyon olmuş:-))) Sağ olasın tekrar yüklediğin için canım...

cnm ben şimdi girdim gelen kutusuda gidende bomboş bendemi bir sorun var yanlış yerdenmi bakıyorum.

hayır hangi akla mantığa hizmet silinmiş ben bir türlü anlamış değilim. burda bir sürü kişi birsen hanımın telini istediğine göre kesinlikle bir sürü kişide o hesaba açıp telini aldı..teşekkür etmenizi geçtimm..barii sizde bildiğiniz bir iki kişinin telini yazıp yollayın..burda umumi hizmet yapmıyorum ben paylaşımda bulunuyorum..hadii onudaa geçtimmm barii yazdıklarımı silmeyin..yanlışlıkla olduğunuu hiç sanmıyorum..dakikasında foruma gelip pardon ben sildim yanlış oldu tekrar yollayın denilenilirdi..büyük olasılıklaaa durum şu kişi..kendi hesabına göndermek istemiş gönderdikten sonra hesabı gozukmesin diye olanıda silmiş..hay allahımm yaaa..neysee allah razı olsun çöp kutusundan silmeyi düşünmediğinden tekrar geri yükledim bakın kızlar!

daragaya dün senin yaşadığını şimdi ben yaşıyorum bakalım minik nasıl haberlerle gelicek birsel ablayı önerince insan sorumluluk hissediyomuş:)) umarım elektrikleri tutar ve beğenir...

Kızlar isim kaydetmedim burda bi arkadaş para yatırıpta falcıya bi türlü baktıramamıştı parasınıda yatırdığıyla kalmıştı kimdi o falcı hatırlayan varmıııı sayfanın önlerinde kaldı bulamıyorum :KK43:

sermin tokuscu canim o falci :)
ben bir hafta oyalanmis, zorlamalarim neticelerinde falimi baktirabilmistim
yalniz o baktirdigim da 5 dakika surmustu
burada baska iki arkadastan da ayni seyi duydum, yakinindan bile gecmeyin derim..

daragaya dün senin yaşadığını şimdi ben yaşıyorum bakalım minik nasıl haberlerle gelicek birsel ablayı önerince insan sorumluluk hissediyomuş:)) umarım elektrikleri tutar ve beğenir...

:-))) ben de merak ediyorum gerçekten ve bekliyorum. aynı kişiden mi söz ediyoruz onu da net olarak bilmiyorum ama insan meraklanmadan duramıyor işte

canım birsen abla gaziosmanpaşada oturuyo orta yaşın üstü toplu ok ama beyin ameliyatı yok bildiğim kadarıyla birde birden fazla kızı ve oğlu var evinde bakıyo kahve ve tarot oda 45-1 saat bakar çatlaktır biraz ama o sürenin içindede takip edemessin ben artık telefonla sesini kaydettim moralim bozuldukça dinliyorum.. bana ve yönlendirdiğim bütün arkadaşlarıma dedikleri çıktı...
bide bu benim için en önemli kriter kadınilmiylede ilgileniyor ve potansiyeli var benim arkadaşlarımdan biri yalvardı bişeyler yapması için yapmadı gerek yok kzım zaten senin kaderinde kısmetindeyse gelicek parana yazık dedi ki ben görüyorum zaten geleceğiniz bir dedi..hem bu tarz şeylere bel bağlamayın en etkilisi 40 gündür herşeyi allah bilir sonunda onun dediği olur ne günaha girin ne de paranızı sokağa atmayın kolaymı kazanıyosunuz dedi...
özel mesaj hakkım olsa sana gönderirdim numarasını ama malesef yok cnm

Canım, bana Birsen ablanın bilgilerini gönderebilir misin? Sanırım sen fal konusunda bir hayli kıdemlisin :KK19:

evet, ben birsen hanımın falının da çok iyi olduğunu düşünüyorum sakın yanlış anlamayın, A+ Türkiye'nin en iyi hastanesinde en son teknolojiyle bile %4 kurtulma şansı dendi bana ve kadın bunu gördü geçen yıl geçiridğim ciddi bir süreç var ve o nedenle tekrar ona baktırmak düşüncesi biraz gerdi beni, biliyor mu evet biliyor

Allah sağlık versin canım! geçmiş olsun!

Haklısın, silen şahsın amacı nedir acaba? İyi niyetli bir yaklaşım olarak mı kabul etmemiz gerekiyor? Burada yazan insanlar eğer silinecekse çöp kutusundan da silinmesi gerektiğini bilecek kadar internet kullanımına hakimler sanırım. Eğer forumda adı geçen falcılardan birine yakın bir kişi yaptıysa da boşuna enerji harcamış, herkes özelden alabilir, mail adresleriyle alabilir. Komik bir aksiyon olmuş:-))) Sağ olasın tekrar yüklediğin için canım...

allah allah şaşırdı mı bu millet neden siliniyo ki

kızlar benim özel mesaj hakkım yok malesef birsel ablanın nosunu diğer arkadaşlardan isteyebilirsiniz..

X