İstanbul'da Fal - Falcılar

ve tam da bu noktada gül devreye girer rer rerrr..."bebeğim olacak"

sinirlerim bozuldu artık

ve tam da bu noktada gül devreye girer rer rerrr..."bebeğim olacak"

valla bebegim kadın dedi dedi o kadar kaderimle oynadım ettim tam 10 ay sonra gectim kadının karsısına oturdum ama sen demiştiiiiiiiiinnnnn diye
biz görüyoruz da söylüyoruz dedi büyüksün dedim ne deyim

birgün tüm kartalı dayıyacam o eminenin kapısına o olacak
son 1 ayı zaten sonra hiç durmasın buralarda

Vay arkadas.. birinde cikmadi digerinde cikti.. aboww, ne kadar buyuk problem.. iyide birinde cikinca cikmaya devam ediyor.. digerleri sansina kusmek durumunda kaliyor. Bende neden dedikleri cikti bir degil iki degil tam tamina 6 belirgin sey ve tamda dedigi gibi. Simdi agzinizla kus tutsaniz Elmira iyi bakamiyor diyemezsiniz.. cunku ben yasamis biri olarak cikiyor derim ve demeyede devam ederim.. haa diger falcilarinkide cikmadi diyip iyi bi falci aranmaya konulmussa, zaten buda durumu yeterince acikliyor demektir.. yaani sozun bittigi yerdeyim kizlar.

Son düzenleme:
ya hala mı elmıra yaaa vallaa arkadaslar bır fun club acın sızz cıddenn ıyı cıktı yanı napalım yaaa..
acın bır bolum elmıra en ıyı falcı falan dıye orda bol bol sadece elmıra konusun...
sımdı bukadar anlasmısız konu kapanmıs bu kadar yazının ustune basamı donecez tekrar

hoşgeldin kery, boşver cnm bak gülüp eğleniyoruz

sert yazdım galıba geneeeama daraldım napayımm şurda gülüp eglenıyoduk anlasmıstık karsılıklı konu kapanmıstı saygı gosterecektık bırbırımızzeee...kery yanı napayım arkadasımm kabak tadı oldu elmıra kusura bakmaa sana ozel degıl yanıı

hoşgeldin kery, boşver cnm bak gülüp eğleniyoruz

hakkaten ya
boşverin bakın biz yıllanmış fal severler
bugun bu hallerdeyiz işte ah ah şu kkne ilk girip güneşlideki nilüferi sorup gittiğim günleri hatırlıyorum vay anasını be
daha yeni çıkmıştı ama ha
sazan gibi sadece ilk sayfalarda görüp de atlamamıştım

Son düzenleme:

harbı haa sen o guneslıye gıdenlerden mısınnn....
ahahah ben anlamıstım o ısten bısey cıkmayacagınıı okuyodum o zmanlar üye degıldım,tıpıs tıpıs gıttınız hepınızz ahahaha hala soran var ya basları okuyuppp ne nılufermıs amaa
bıde benım seval maceram var ıyı dıye yazmısınız buraya gıttım bırahane gıbı bı yer allahım dedım nerelere düştümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…