İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhaba bir ara ismi geçen birgül vardı telde baktıran oldu mu? Nasııldı biri vermişti numarasını?

Telde baktirip memnun oldugunuz kim var ozellikle bana yakin vade gerekiyor 1-2 ay maksimum ve pembeci olmayan soyledikleri cikan bir falci lazim.

Şiştim damladan kaç haftadır geçmişte iyiydi anda ve gelecekte ne yazıkki olmadı

Son zamanlarda baktırdığım ve arınmak için yaptığım-memnun kaldığım 3 kişiyi paylaşayım sizinle.

Ezgi hanım- yıldız haritası,numeroloji ve bioenerjide gayet başarılı. Sıkılmadan bıkmadan destek oluyor. Uzaktan çalışmalar yapıyor ve bana çok iyi geldi çakralarımı dengeledi.5 aydır mücadele ettiğim bir hastalığım var biraz olsun ağrılarımı hafifletti.

Büşra Hanım- telefondan sesli olarak fal bakıyor. Ben 2-3 senedir müdavimiyim bi derdim sıkıntım olduğunda ilk aklıma gelen falcıdır kendisi. Anda ve yakın gelecekte iyidir. Tarot,katina,kahve ve su baktırdım. Fal bakımında süre ve soru sınırlaması yok enerjiniz tutarsa mükemmel fal bakar.birde iyiyi kötüyü söyler pembe tablocu değil.

Sena hanım- aynı şekilde telefondan sesli olarak bakım yapıyor. Kendisi kahve ve tarotta çok iyi. Geçmişi ortaya döküyor gelecekle ilgili söyledikleride bende olmuştu. Ek iş olarak yaptığı için çok müsaitliği olmuyor ancak randevu alabilirseniz şansınızı deneyebilirsiniz.

Reklam olmaması açısından bu kişilerin instagram adreslerini ve açık numaralarını paylaşmam pek uygun olmaz ama isteyen olursa özelden bilgilerini iletirim. Fal bağımlısı ve şifa bağımlısı olarak bugüne kadar deneyimlediklerim arasında en iyileri paylaştım sizle. Damla ve son zamanlarda burdan bahsettikleriniz dışında önerebileceğiz esrarengiz falcı varsa bende denemek isterim fal işi enerji işi herkesin memnun kaldığı 1 kişi asla olmayacak bunda artık hem fikir olalım enerjimiz kimle uyuyorsa karşımızdaki falcı okadar iyi bakıyor.

Son düzenleme:
bu kişilerden bazılarına ben ve arkidişimm uygun olunca baktırcaz kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…