İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar merhaba grupta halkalı Nermin ve safiye konuşulmuş. Şimdi evli olan bir arkadaş önermiş, geçmişte baktirdiklarimi dinledim onların ki çıkmış diye. Sizlerden baktıran ve memnun ya da memnun kalmayan var mı? Yazabilirseniz çok sevinirim. Bir de bu iki falcının benle özelden biriniz numarasını paylaşabilirsiniz çok sevinirim.
Ben burdan yine ogrenmistim, Emine diye bir kadina baktırıyorum. Su falı bakıyor, anda bayağı iyi ama gelecek ne çıkar bilemiyorum.
İletişim numarasını özelden atar mısınız bana lütfen

Arkadaşlar merhaba grupta halkalı Nermin ve safiye konuşulmuş. Şimdi evli olan bir arkadaş önermiş, geçmişte baktirdiklarimi dinledim onların ki çıkmış diye. Sizlerden baktıran ve memnun ya da memnun kalmayan var mı? Yazabilirseniz çok sevinirim. Bir de bu iki falcının benle özelden biriniz numarasını paylaşabilirsiniz çok sevinirim.
Ben burdan yine ogrenmistim, Emine diye bir kadina baktırıyorum. Su falı bakıyor, anda bayağı iyi ama gelecek ne çıkar bilemiyorum.
Ben bu Emine olan kadina whatsapptan cooook yazdim, ama hicbirine dönmedi, neden asla anlamis degilim, kendi bilir :KK70:

Safiye 500 e bakıyor. Bu arada nermin olumsuz konuştu diye beğenmemezlik etmeyin zira dediği gibi geliştiği çok olmuştur :)

Nerminle safiye bana birbirinden farklı yorumlar yaptı sizce hangisi daha iyiydi?
Bende de zıt yorumlar yaptılar biri olumlu gördü diğeri olumsuz ama nerminde benim beğenmediğim şey aynı şeyi tekrarlaması sen güvenmiyorsun senin aklında şüphe var ki tek hatırladığım o gelecekle ilgili de muallak konuştu sonra olmaz dedi ilk bu kişiyle iletişim var dedi ben yok diyince değişti acaba farklı birine mi baktırdım ben

Safiyeyle nermin bende de çok paralel değildi. Nermin nasihat verdi çok, safiye onun verdiği nasihatın tam tersini söyledi mesela bi süre şöyle yap bakalım falan dedi

bi ara Nermin'e Neriman mı dendi, sonra ikisi aynı kişi dediker falan. Aca a iki farklı lişi mi var ortada,ben çok anşamadım o kısmı.

Safiye 500 e bakıyor. Bu arada nermin olumsuz konuştu diye beğenmemezlik etmeyin zira dediği gibi geliştiği çok olmuştur :)
Kotu biraey demedi ama suan evlilik dusunmuyor sen takılma oraya dedi. Demek ki gercekten suan ciddi olsak dusunmıycek dedim ben de icimden. Dedigi gibi olursaaa seneye daha olumlu bakalım neler olucak.

Sizin gecmiste burda telefonunu bulamadıgımız cok cıkan falcılar vardı onlara baktırmıs olabilirsiniz var mı telefonları aklınıza gelen?

Safiyeyle nermin bende de çok paralel değildi. Nermin nasihat verdi çok, safiye onun verdiği nasihatın tam tersini söyledi mesela bi süre şöyle yap bakalım falan dedi
Ben de ikisine baktırdım ve aynı dediğiniz gibi oldu. Nermin gelecekle ilgili konuşmadı özellikle sorunca olumsuz dedi.Safiye’den çok zıt konuştu yani.Ayrıca Nermin de çelişkili söylemler vardı o yüzden güven vermedi bana açkkçası

X