Gelinbaşı ve Gelin Tacı İstanbulda ( GOP, Sultançiftliği taraflarında) gelin başı türban tasarımı

Rskaygusuz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2016
1
0
32
Merhaba arkadaşlar ben Ankarada yaşıyorum ama İstanbulda gelin olcam. Hatice Kaşık, Nisanur, Dilamed gibi sosyal medyada gördüğüm kuaförlere sordum çok uçuk fiyatlar verdiler. Hem daha uygun hem de güzel türban tasarımı ve makyaj yapan bildiğiniz bir yer var mı acaba??

benim gibi kuaför konusunda zorlanan arkadaşlar için önerim olacak ne kadar zor aşama biliyorum en kötü günümüzde rezil olmak istemiyoruz. 10 ekimde düğünüm vardı alibeyköyde perihan kuaför var oraya gittim istediğim makyajın ve saçın aynısını yaptı. Arnavutların çok gittiği bir kuaför abartılı saç ve makyajdan sakın korkmayın çünkü istediğiniz sadeliği dile getirince aynısı oluyor.Makyajınızı beyhan ablaya saçınızı perihan ablaya yaptırın. Umarım size yararlı olur herkese iyi günler.

Merhaba arkadaşlar ben Ankarada yaşıyorum ama İstanbulda gelin olcam. Hatice Kaşık, Nisanur, Dilamed gibi sosyal medyada gördüğüm kuaförlere sordum çok uçuk fiyatlar verdiler. Hem daha uygun hem de güzel türban tasarımı ve makyaj yapan bildiğiniz bir yer var mı acaba??
Bende o civarlarda oturuyorum canım merak ettim oldumu düğünün hagi kuaföre gittin :KK56:

X