Kına Gecesi İstanbul’da kına yeri önerisi

Sedacop

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
7
2
33
20 Temmuz’da düğünümüz var, kına mekanı arayışı içindeyim. Avcılar, Küçükçekmece, Bakırköy ve Bahçelievler taraflarında bildiğiniz ve önerebileceğiz bir yer var mıdır?

Bakırköyde çamlığın bahcesi ya da bsm dans kına sarayı olabilir. Mihrimah Sultan da olur. Sayınıza baglı? Kına evi mi istiyorsunuz? Yoksa farklı salonlar da var.

Bakırköyde çamlığın bahcesi ya da bsm dans kına sarayı olabilir. Mihrimah Sultan da olur. Sayınıza baglı? Kına evi mi istiyorsunuz? Yoksa farklı salonlar da var.
En fazla 100 kişilik bir organizasyon düşünüyorum. Yani kına evi de olabilir farklı tavsiye edeceğiniz bir yer de:) teşekkür ederim bu arada yardımınız için..

En fazla 100 kişilik bir organizasyon düşünüyorum. Yani kına evi de olabilir farklı tavsiye edeceğiniz bir yer de:) teşekkür ederim bu arada yardımınız için..
Kına evi düşünüyorsanız bsm dans merkezinin yerleri güzel oluyor. Ben bakırköylü oldugum için oraları biliyorum. Harem de party de güzeldir. (Bi gidin bakın içinize siner sinmez bu tamamen hissiyat)

X