İstanbulda lahmacun/pide yaptırabileceğimiz fırın

deneyselkadin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2023
5
2
Merhabalar, İstanbul’da içini teslim edip lahmacun ve pide yaptırabileceğimiz temiz güvenilir bir fırın biliyor musunuz? Özellikle Gültepe ya da Sefaköy civarında arıyorum. Bir de, yaşadığı yerde yaptıran varsa fiyatları hakkında da fikir verebilir misiniz?

Güvenli bir yer öneremem ama şu duruma dikkat edin. Bazı uyanıklar getirilen içi kullanmayıp kendi içlerini kullanıyor. Lahmacun, ekmek vs alıp yemeyeceğiniz fırınlara yaklaşmayın. Serseri tipli çalışanlar varsa uzak durun.

Birkaç sene önce 25 kuruştu ama şu anda bilmiyorum. Belki 5 tl olmuştur. Harç için de öncesinde fırına danışın. Biz bir kere harcı kuru vermişiz meğerse, yemek için katlanmış lahmacunu açınca harç patır patır düşmüştü 😅

Güvenli bir yer öneremem ama şu duruma dikkat edin. Bazı uyanıklar getirilen içi kullanmayıp kendi içlerini kullanıyor. Lahmacun, ekmek vs alıp yemeyeceğiniz fırınlara yaklaşmayın. Serseri tipli çalışanlar varsa uzak durun.

Birkaç sene önce 25 kuruştu ama şu anda bilmiyorum. Belki 5 tl olmuştur. Harç için de öncesinde fırına danışın. Biz bir kere harcı kuru vermişiz meğerse, yemek için katlanmış lahmacunu açınca harç patır patır düşmüştü 😅
Teşekkür ederim tavsiyeler için. Ben de ondan güvenilir diye özellikle sormuştum zaten 😅

Böyle şeyleri küçük şehirlerde yaptırmak daha kolay muhtemelen 🤷🏻‍♀️

Ne 5 TL si Ankarada bile 10 TL. Orası uçmuştur.

X