istanbul'daki düğün mekanlarına yorum yapalım

Çamlıca Sefa Restaurant hakkında bilginiz var mı?

sefa da tanıdığımız nişan yaptı yaptığı harcamaya göre güzel bir sonuç çıkmadı tabi bu karşılıklı anlaşmayada bağlı olabilir detaycı biriyseniz her detayı konuşur o şekilde ayarlarsınız ama bana fiyatlarıda biraz yüksek geldi 250 kişilik nişan 14 bine mal oldu.

Selam kızlar gecen yıl 24 Haziran da Darüşşafaka Life Gym Club da dünya evine girdim:) Bir başak burcu olarak aşırı detaycı ve seçiciyimdir. Öyle ki düğün yerini bulana kadar canımız çıktı. Çok yer gezdik bir türlü karar veremedik. En son kararsızlık surecı uzamışken bütün mekanlar dolmaya başladı ve biz biraz da mecburen Darüşşafaka Life Gym i seçtim. Açıkçası düğün gününe kadar çok endişeliydim. Fakat düğünümüz muhteşem oldu. Havuz başında cok buyuk cevresi palmiyeli ferah bir mekan. Yemek kalıtesi, eğlencesi, müzik, garsonların hızlı servisi herkesten takdir topladı. Süslemeler de gayet başarılı olmuştu. Kısacası mekan bir dediğmizi iki etmedi, sorun çıkarmada, ne bizi nede anne babalarımızı düğün günü gereksiz masraflar ve sorunlarla oradan oraya koşturmadı. Hatta fotoğrafçıları bile iyiydi. Düğün yemeğine kokteyle de dahilde ve biz kokteyl sırasında keman-yan flür-gitar eşliğinde kendi anlaştığımız bir üçlü ile canlı müzik yaptık devamında normal DJ müziği.Bizim davetimiz 400 kişilikti ama mekan 600 falan alıyor. Kısacası kesinlikle tavsiye ederim. Biz çok memnun kaldık...

okmeydanı Premium Labella da düğünü gitmiştim, çok hoş bi yer ve hizmeti,servisi herşeyi harika..bayılmıştım...

sefa da tanıdığımız nişan yaptı yaptığı harcamaya göre güzel bir sonuç çıkmadı tabi bu karşılıklı anlaşmayada bağlı olabilir detaycı biriyseniz her detayı konuşur o şekilde ayarlarsınız ama bana fiyatlarıda biraz yüksek geldi 250 kişilik nişan 14 bine mal oldu.

teşekkür ederim cevabınız için :)
bayağı heves ettik, bir kaç yere baktık, şimdi düğünden vazgeçtik, nikahtan sonra arkadaşlarla eğlenmeye :)

okmeydanı Premium Labella da düğünü gitmiştim, çok hoş bi yer ve hizmeti,servisi herşeyi harika..bayılmıştım...

Canım herhangi bir aksilik olmuşmuydu benim düğünüm orada çok acele tutmuştuk, şimdi biraz endişelerim var, aslında çok beğenmiştim salonunu. Ama katılmış birinden yorum duymamda güzel olur =)

Canım herhangi bir aksilik olmuşmuydu benim düğünüm orada çok acele tutmuştuk, şimdi biraz endişelerim var, aslında çok beğenmiştim salonunu. Ama katılmış birinden yorum duymamda güzel olur =)

onun yanyana iki salonu var diye biliyorum canım.biz soldakindeydik yani ilk girişteki salonda..
Şunu söyliyim, hayatımda o kadar güzel düğün salonu ve hizmet görmedim..O kadar ayrıntılı düşünmüşler ki herşeyi..
tabaklarda gelin ve damatın baş harfleri vardı çikolatalı sosla yazmışlar:) servis tabaklarına bile bayılmıştım.
gelin damat gelirken bi arka fonu falan harikaydı.gelin ve damatın resimlerini de asmışlardı yaklaşık 20tane fln vardı duvarlarda..
tabi bir de, heryerde slaytları geçiyordu aynı zamanda :)
tek kelimeyle harikaydı, çok doğru seçim yapmışsın..inş sende memnun kalırsın:)

onun yanyana iki salonu var diye biliyorum canım.biz soldakindeydik yani ilk girişteki salonda..
Şunu söyliyim, hayatımda o kadar güzel düğün salonu ve hizmet görmedim..O kadar ayrıntılı düşünmüşler ki herşeyi..
tabaklarda gelin ve damatın baş harfleri vardı çikolatalı sosla yazmışlar:) servis tabaklarına bile bayılmıştım.
gelin damat gelirken bi arka fonu falan harikaydı.gelin ve damatın resimlerini de asmışlardı yaklaşık 20tane fln vardı duvarlarda..
tabi bir de, heryerde slaytları geçiyordu aynı zamanda :)
tek kelimeyle harikaydı, çok doğru seçim yapmışsın..inş sende memnun kalırsın:)

Çok teşekkür ederim canım.. Bende aslında açık mekan düşünüyordum fakat sonra hem salon çok hoşuma gitti hemde sahipleri gerçtekten çok iyi niyetli insanlar. Düşününce böyle bir şeyi açıkta yapmam demek 3 katı maliyet demekti , içimede sinince seçtim. Şimdi daha çok içime sindi.. Çok teşekkür ederim :) Daha güzelleri senin olur inşallah :)

Çok teşekkür ederim canım.. Bende aslında açık mekan düşünüyordum fakat sonra hem salon çok hoşuma gitti hemde sahipleri gerçtekten çok iyi niyetli insanlar. Düşününce böyle bir şeyi açıkta yapmam demek 3 katı maliyet demekti , içimede sinince seçtim. Şimdi daha çok içime sindi.. Çok teşekkür ederim :) Daha güzelleri senin olur inşallah :)

ne demek canım yardımım olduysa :KK16: zaten bildiğim kadarıyla maliyeti de yüksek bi yer..ben 6 binden başladıgını duymuştum.bizim tanıdık o fiyata tuttu diye hatırlıyorum..10 bin bile versen değer oraya..ben istanbulda yapacak olsam kesinlikle orası olurdu:) diğerleri gibi değil..eminim çok memnun kalıcaksın:KK16:

ne demek canım yardımım olduysa :KK16: zaten bildiğim kadarıyla maliyeti de yüksek bi yer..ben 6 binden başladıgını duymuştum.bizim tanıdık o fiyata tuttu diye hatırlıyorum..10 bin bile versen değer oraya..ben istanbulda yapacak olsam kesinlikle orası olurdu:) diğerleri gibi değil..eminim çok memnun kalıcaksın:KK16:

Biz 10 bine aperatif menüye anlaştık evet az para değil ama anı şartları sağlayan bir açık alan düğünü 25- 30 binden aşağı olmuyor. Ve rüzgarı, yağmuru , soğuğu sıcağı diye düşününce gözümüze orası daha bir güzel gözüktü :)

Biz 10 bine aperatif menüye anlaştık evet az para değil ama anı şartları sağlayan bir açık alan düğünü 25- 30 binden aşağı olmuyor. Ve rüzgarı, yağmuru , soğuğu sıcağı diye düşününce gözümüze orası daha bir güzel gözüktü :)

normaldir canım ama eminim hiç pişman olmicaksın, değiyor verdiğin paraya..ben de orada yapmak isterdim..ama malesef düğünüm ankara da olacak...sana bi fotograf gönderecektim fakat, mesajla gonderılmıyor sanırım:S düğün günü çektiğim bi servis tabagı:))) cok hoşuma gitmişti

normaldir canım ama eminim hiç pişman olmicaksın, değiyor verdiğin paraya..ben de orada yapmak isterdim..ama malesef düğünüm ankara da olacak...sana bi fotograf gönderecektim fakat, mesajla gonderılmıyor sanırım:S düğün günü çektiğim bi servis tabagı:))) cok hoşuma gitmişti

:))) İnşallah bu kadari çine sinen bir yer bulursun tatlım. Sayende benim de kafamda hiç soru işareti kalmadı :)

İstanbul merterde hurry inn hotel balo salonuında cok ucuza pastalı (10.500 tl) ve yemeklı düğünler yapılıyor

İstanbul merterde hurry inn hotel balo salonuında cok ucuza pastalı menü 2börek tatlı dondurma (10.500 tl) ve yemeklı düğünler yapılıyor
kına 4500 tl pastalı menü 2börek tatlı dondurma mustafa bey yonetıcı cok yardımcı oluyor

istanbulda düğün yapmış ya da düğüne katılmış arkadaşlar acaba herkes bir mekan hakkında yorum yapabilirmi? bizim için olumlu ya da olumsuz yorumlar çok önemli çünkü düğün mekanı seçimi gerçekten çok riskli. yapılan yorumlar sayesinde bizde seçimlerimizde daha rahat olabiliriz.:nazar:

ben yıldız hisarüstü tesislerinden bahsetmek istiyorum öncelikle. mekan çok güzel köprü ayaklarınızın altında enfes bir manzara, ama canlı müzik yapanlar çok eğlendiremiyor. şarkı seçimleri yanlış. düşünenler varsa şarkı listesi kendileri oluştursun bence.

şişli osmanbeyde labella düğün salonu var. ordada bir düğüne gitmiştim. aslında düğün salonunda düğün yapmayı düşünüyorsanız konumu ve salonu itibariyle önerebilirim. sadece diğer düğün salonlarına göre biraz fiyatı yüksek.

özellikle oba restaurant, holiday inn istanbulcity, le parc de marriage, mihrabat korusu, nanna restaurant, sophia çengelköy mekanlarından yorumlar bekliyorum.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürleropuyorumnanaktan

selam canım, ben le park de mariage de yemekli ve kokteyl menülü olarak iki ayrı düğüne katıldım. konuk olarak ben çok beğendim ve orda düğün yapmayı isterim ben de:) süslemeler, servis vs çok güzeldi. canlı müzik yoktu ama istersen anlaşabiliyor musun onu bilmiyorum. tabi düğün sahiplerinden bilgi almak lazım memnun kalıp kalmadıkları konusunda:) ama konuklara olan hizmet konusunda gerçekten iyiydi

Düğün Çiftliği düğünümüzü mahf etti.

Biz geçen hafta oğlumuzun sünnet düğününü yaptık. Eğer bir düğün yapmayı düşünüyorsanız, nerede yapmanız gerektiği konusunda bir tavsiyem yok
ama nerede yapmamanız gerektiği konusunda kesinlikle var. Biz düğünümüzü Büyük Bakkalköyde düğün çiftliği adında bir yerde yaptık. Düğün çiftliği denilen bu mekan sözde bir
organizasyon firması ile çalışıyor ama firma ile mekan arasında inanılmaz kopukluk var. Mekanın sahibi siz ilk gittiğinizde çok güzel davranıyor, herşeye olur diyor,
siz ah ne güzel diye heveslenip anlaşmanızı yapıyorsunuz. Düğüne bir hafta kala herşeyi tekrar teyid etmek için iletişime geçtiğinizde ise o ilk gördüğünz adam gidiyor, yerine
kaba saba verdeği hiçbir vaadi hatırlamıyorum ayağına yatıp, tutmayan, herşeye sorun çıkaran bir adam çıkıyor. e tabi bu arada aynı güne başka müşteri bulmuş olmanın
ve sizin düğününüze çok az vakit kalmış olmasının etkisi ile işi iyice fırsatçılığa çeviriyor. Söylediği bütün sözleri inkar ediyor, size ilk satışı vaad etiği hiçbirşeyi
yapmıyor. Ve siz bu duruma itiraz edince düğüne iki gün kala düğününüzü iptal ediyor ve suratınıza telefonu kapatıyor. Tabi siz çaresiz sizi oraya yönlerinden organizasyon
firmasına dönüyorsunuz. Yalvar yakar rica minet düğününüzü yaptırıyorsunuz. Ama düğün tam bir rezalet. Düğün saatinde gidiyorsunuz ki masalar bile daha hazır değil.
Güneşin altındaki masalara şemsiye konulmuyor, yüz defa şemsiye istemenize rağmen anlaşmada şemsiye yok deniyor ve verilmiyor. Misafirler kendileri masalarını gölge
buldukları yerlere taşıyor. Mekanını düğün mekanı olarak satan adam daha sonra müzik çaldırtmam diye inat ediyor, dj'ni sıkı sıkı tembih ediyor. Ve dj kısık seste sizin
istemediğiniz müzikler çalıyor. Yemekleri söylemeye gerek yok. Tam bir rezalet, biz daha öncesinde orda yemek yiyip eğer yemekler bu kalite de olacaksa biz burda düğün
yapmak istiyoruz diyoruz ama düğün günü masaya et diye koydukları şeyin yenilebilir yanı yok. Yemekli düğün anmlaşması yapıyorsunuz ama adam su vermem, su menüye dahil değil
diyor. Servis rezalet, yemekler berbat ve karşınızda dengesiz bir adam var. Organizasyon firmasının ellinden hiçbir şey gelmiyor. Anlayacağınız tam bir rezalet.
Eğer en güzel gününüzü mahf etmek ve bunun için de bir dünya para ödemek istiyorsanızdüğününüzü düğün çiftliğinde yapabilirsiniz. Emin olun hayatınızın en güzel gününü,
hayatınızın en korkunç gününe çevirebilirsiniz.

ben de nerede düğün yapmamanız konusunda tavsiye verebilirilim.
8 haziran 2014 te gerçekleşen düğünümüz Gönül Davet Salonları yüzünden berbat geçti diyebilirim. Çünkü orkestra şefi bahşiş verilmediği gerekçesiyle düğünü 22:15 gibi bitirdi. Üstelik şube müdürünün kendi ağzıyla söylediği bir durum var: bu olayın benzerleri daha önce de yaşanmmış. Konuyla ilgili şöyle bir başlık açtım:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...onul-davet-salonunu-tavsiye-etmiyorum.750387/

Asla tavsiye etmiyorum!

Maltepe sahilyolunda Şelale Cafe&Rest var benim düğünüm orada oldu ve çok memnun kaldım. 300-350yi aşmayacak davetliniz varsa düşünülebilir.

kızlar lütfen yardım....cok kararsızım...hazıranda düğünüm var ama boğaz kenarı mı yoksa havuz basımı karar veremıyorum.aranıda darussafaka tesislerinde , paella wedding house veya sabancı öğretmen evinde evlenenen yada düğüne katılan varsa lütfen yorum yazarmısınız

X