İstanbuldan Samsuna taşınmak

esrmr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2016
6
3
43
Selamlar arkadaşlar. İstanbuldan Samsuna yerleşmeye karar verdim. Altınkum da bir ev tutmayı planlıyorum. Grafik tasarımcıyım iş konusunda sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum. İstanbulda doğdum büyüdüm. İlk defa İstanbul dışına yerleşme kararı alıyorum. İçimde ciddi bir korku var acaba yapabilir miyim bilmiyorum. Ama denemek istiyorum. Orada yaşayan arkadaşlar samsunda yaşam nasıl? yapabilir miyim sizce

Samsun benm aşk şehrm.. Evlenince memleketime geldimm.. Samsun karadenizin en gelişmiş şehridir.. Ne ararsan var.. zaten sanayi şehri.. gece hayatı da var.. Atakum samsunun yeni yerleşim yeri daha sade daha şık ve elit ilçesi sahili kumsalı çok güzel insanlar yazn oraya inip bi iklet bnmek cafelerde oturmak vb. Gibi faalyetlerde bulunablyor.. Yaşam tarznzı blmborum ama gece klüpleri de var..

Ay inşallah. İstanbul Seyehat kısıtlaması kalktığı zaman ilk iş samsun bileti alıp güzelce oraları gezmek. İnanın İstanbul kalabalığından çok yoruldum. Eğer evet ben burda yaşarım diyebilirsem direk ev tutucam. Bana dua edin 😊

Ya o kadar taktir ettim ki sizi.. Maşallah. Benim de sizin gibi hayallerim vardı. Bursa’ya yerleşecektim ama ne yazıkki olmadı gidemedim. Sizin için dua edeceğim. Umarım hayaliniz gerçekleşir. Sevgiler☘️

Altinkum atakum mu?
Benim annem samsunlu. Universiteyi de samsunda okudum. Zaten 3 sene oncesine kadar da orda yasiyordu ailem. Babamin gorevinden oturu mecbur tayin istediler. Giderken cok uzulduler. Istanbuldalar su an. Babam da annem de cok ozluyor samsunu.
Samsun cok guzeldir. Atakumun sahili geceleri cok guzel olur. Sahildeki barlar, kafeler, plaj, piazza ve yesilyurt avm.. Allahimm ne cok ozledigimi farkettim 😍
Insanlari genel olarak iyidir. Modern bir sehir.
Ben esim oraya tayin olsun da tekrar kavusayim guzel sehrime diye dua ediyorum. 😔

Ay inşallah. İstanbul Seyehat kısıtlaması kalktığı zaman ilk iş samsun bileti alıp güzelce oraları gezmek. İnanın İstanbul kalabalığından çok yoruldum. Eğer evet ben burda yaşarım diyebilirsem direk ev tutucam. Bana dua edin 😊
Hadi inşaALLAH beğenirsin.. Ucuz bir şehir öyle kalabalıktır ama tabi istanbul gibi değil.. İlçeleri turizm yerleri var kışın kayak merkezi de var.. yani istanbulun kalabalığından kaçanlar icin idial bir şehir.. Herşey gönlünüzci olsun..

Samsun'da özellikle Atakum çok yaşanılır bir yer bana göre. İstanbul'un karmaşıklığındansa Samsun çok daha iyi bir seçenek.

Ya o kadar taktir ettim ki sizi.. Maşallah. Benim de sizin gibi hayallerim vardı. Bursa’ya yerleşecektim ama ne yazıkki olmadı gidemedim. Sizin için dua edeceğim. Umarım hayaliniz gerçekleşir. Sevgiler☘
Herşey gönlünüze göre olur inşallah. Çok teşekkür ederim

Samsun'da özellikle Atakum çok yaşanılır bir yer bana göre. İstanbul'un karmaşıklığındansa Samsun çok daha iyi bir seçenek.
Bazen bir cesaret gelir ya insana işte bendeki tam o durum. Artık deli cesareti mi dersiniz bilemedim 😂 ama şansımı denemek istiyorum

Istanbulda doğup büyüyen birisi için zor. Samsuna gittim, başkasi için güzel gelebilir Karadenizin gelismis bir sehri ama İstanbuldan sonra sıradan.. gidip bir kac gün kaldınız mı

Istanbulda doğup büyüyen birisi için zor. Samsuna gittim, başkasi için güzel gelebilir Karadenizin gelismis bir sehri ama İstanbuldan sonra sıradan.. gidip bir kac gün kaldınız mı
Şu an samsundayım. Dün geldim. Evet küçük ve hareketliliği anlaşılmıyor corona dan sokaklar pek kalabalık değil

Şu an samsundayım. Dün geldim. Evet küçük ve hareketliliği anlaşılmıyor corona dan sokaklar pek kalabalık değil
Hayalim doğu gôrevini tamamlayıp samsuna yerleşmek hep deniz kenari olsun ama kalabalik olmasin, gelişmiş olsun ama metropol olmasın. İzmir gibi sıcağı boğmasın ama nemi olsun :) Konunuzu takipteyim.

Doğma büyüme istanbulluyum ben de hiçbir şehir bu ülkede İstanbul gibi değil, İstanbul cidden bambaşka bir şehir. Ama orda daha huzurlu da olabilirsiniz tamamen ne talep ettiğinize bağlı nasıl bir yaşam beklediğinize. Aradığınız huzursa İstanbul dan daha iyi olacağı kesin 😂 ben de çok seviyorum İstanbul’u ama bunaldım artık kalabalığından. Bu kalabalık eskisi gibi bir kalabalık da değil pis bir kalabalık. Mülteciler her yeri ciddi derecede ele geçirmiş huzur yok eskisi gibi istediğimiz saatlerde elimizi kolumuzu sallayarak gezemiyoruz hep bir tedirginlik maalesef

X