İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

selam kızlar...

bugun taniştıgımıza çok memmun oldu.. ve ancak eve gırebildim ben... çok yorulduk tatlı yorgunluktu...

berra arabadan inince başladı aglmaya... anası gıbı gezmeyı seviyor:)))

çook bebeklı var dediler ama çokmuş:))

neslihancım sağol bizde seni öptük sizede iyi eğlencelerrr ohh ohh :)

ceyda cnm resimleri heyecanla bende bekliyorum ...

mervecimm sizede iyi seyirlerr senlede yakın sayılırız inş. yine görüşmek nasip olurr ...

berra bebekde çoook tatlıydıı maşallhhh yaaa iyi gezdi tatlıışşşş :)

hoşgeldin canım yalnız var ya tanışırken nikini söyledin ya meltemre diye ben hep okurken meltememre olarak okumuşum demekki allah allah demiştim şimdi farkettim :KK9::KK9::KK9:

selam kızlar...

bugun taniştıgımıza çok memmun oldu.. ve ancak eve gırebildim ben... çok yorulduk tatlı yorgunluktu...

bizde çok memnun olduk canım maşallah fıstık da pek tatlı Allah hepiciiine uzun ömürler versin inşallah ee kız dediğin gezmeyi sever dimi ama aferin berroşuma :KK55::KK8:

mervecimm sizede iyi seyirlerr senlede yakın sayılırız inş. yine görüşmek nasip olurr ...

sağol canım...

hoşgeldin canım yalnız var ya tanışırken nikini söyledin ya meltemre diye ben hep okurken meltememre olarak okumuşum demekki allah allah demiştim şimdi farkettim :KK9::KK9::KK9:

bizde çok memnun olduk canım maşallah fıstık da pek tatlı Allah hepiciiine uzun ömürler versin inşallah ee kız dediğin gezmeyi sever dimi ama aferin berroşuma :KK55::KK8:

hemde ne sevıyor..eve gırdıgımızden berı tepeme tırmanıyori masa etrafı yuruyuşu yaptık artık..

ya kızlar bıraz gırıptım, kulaklarım ugulduyordu... o yuzden sagır gıbıydım kusara bakmayın lutfen...

Allah allah nasıl oluyo yaa,gizlilik ayarlarına da baktım şimdi aslında 19 resim gözüküyo sadece sanırsam di mi hepsi değil..

aa ben de seni facebookta bulmak istiyorum :93:
pasaklıyı ekledim ama listesi görünmüyo o yüzden bulamadım :KK59:

selam kızlarrrr:KK3::KK16:
sizlerle tanıştığımıza çokkkkkkkk memnun oldum:KK69:
iyiki deryacık buluşmayı organize etti.deryacık'a teşekkürler:KK9::nazar:

Son düzenleme:
selam kızlar...

ayyy maşallah ama çok tatlıydı :KK69::KK69::KK69:
ne kadar sakin ve uslu diyordum ki demek anası gibi gezmelerde diye öyleymiş :KK1::KK1:

evet çoğu zaman meltememre olarak okuyorlar :KK1: :KK1:
alışkınım yani canım:KK1:
ama benim biraz hafızam zayıftır daha çook sen kimdin dicem:KK1:
resimleri yüklesin ceyda daha kolay olacak

bir de ben kahve dünyasının sonuna yetiştim o yüzden göremediklerim oldu:KK59:

ayyy maşallah ama çok tatlıydı :KK69::KK69::KK69:
ne kadar sakin ve uslu diyordum ki demek anası gibi gezmelerde diye öyleymiş :KK1::KK1:

evet çoğu zaman meltememre olarak okuyorlar :KK1: :KK1:
alışkınım yani canım:KK1:
ama benim biraz hafızam zayıftır daha çook sen kimdin dicem:KK1:
resimleri yüklesin ceyda daha kolay olacak

bir de ben kahve dünyasının sonuna yetiştim o yüzden göremediklerim oldu:KK59:
aynen cnm benimde hafızam çok zayıftır anlıorum seni :KK9: kahve dünyasında karşılıklı oturuyoduk son geldiğin için hatırlıyorum bende merak etme :KK9: aşağıdada çok oturmadım vedalaşıp kalktım evt resimler yüklenince daha kolay olcak kesinlikle:KK19:

Selam hanımlarr :KK3:
Sizlerle tanıştığıma çok mennun oldum çok güzel bir gün geçirdik kendi adıma ben çok mutlu oldum..
Deryacıma buluşmayı ayarladığı içinde çokkk teşekkürler ediyorumm :KK16: :KK16:

ben eve geldim adet oldumm kızlar bu ay geçikmişti bugun stresi attım sanırım geldi :)) ama çook belim agrıyooo :KK43:(

Selamlarrrrrr.......:21:

Bende 18 gibi evdeydim...Biraz evi topladim, esim gelincede kayinvalidemlere gittik..Simdi oturabildim rahat rahat...!

Cooooook iyi geldi bana bu bulusma...Emegi gecen herkese TESEKKÜR ederim...!

Bircok tatli insan tanidim bugün...:KK3:

Tekrarinda bulusmak dilegi ile...:79:

aynen cnm benimde hafızam çok zayıftır anlıorum seni :KK9: kahve dünyasında karşılıklı oturuyoduk son geldiğin için hatırlıyorum bende merak etme :KK9: aşağıdada çok oturmadım vedalaşıp kalktım evt resimler yüklenince daha kolay olcak kesinlikle:KK19:

aynı dertten muzdaribiz ne güzel :87::87:
ah evet tanıdım kim olduğunu :KK1:
peki kahve dünyasında da resim çeken oldu mu
orda kim var kim yok görebilcek miyiimm :78::78:

Selam hanımlarr :KK3:
Sizlerle tanıştığıma çok mennun oldum çok güzel bir gün geçirdik kendi adıma ben çok mutlu oldum..
Deryacıma buluşmayı ayarladığı içinde çokkk teşekkürler ediyorumm :KK16: :KK16:

ayy sizi de bilemedim ki ben gördüm mü acep :78::78:

ben eve geldim adet oldumm kızlar bu ay geçikmişti bugun stresi attım sanırım geldi :)) ama çook belim agrıyooo :KK43:(

sizi gördüm mü ben :78::78:

Selamlarrrrrr.......:21:

Bende 18 gibi evdeydim...Biraz evi topladim, esim gelincede kayinvalidemlere gittik..Simdi oturabildim rahat rahat...!

Cooooook iyi geldi bana bu bulusma...Emegi gecen herkese TESEKKÜR ederim...!

Bircok tatli insan tanidim bugün...:KK3:

Tekrarinda bulusmak dilegi ile...:79:

vedalaşırken çok komik oldu "sen kimdin" "hoşçakal" :KK60::KK60::KK60:

ayy sizden ayrıldıktan sonra kafam bi milyon oldu.bende migren var,hala kafam ve midem bi tuhaf:KK50: yine de geri kalmıym dedim topicten

Gecmis olsun canim...5 gibi bende ayrildim oradan ve eve varinca benimde basim agridi, hatta devam ediyor...Beni oranin soguk klimasi carpti galiba...! Sicak bir dus iyi gelir insALLAH!

hoşgeldin şekerimm :KK12:
selam kızlar...

:KK60:

valla gezmeye meraklı olanlar belli oluyor canım, cevahirden en son sen, ben bi de merve çıktık. diyorum ya zati utanmasak yatıya kalıcaktık :KK60::KK60:

inş. kızlar en kısa zamanda ekleyeceğiim inş. :KK34: valla sizin bebişleri sevmeyi çook istedim çocuk delisiyimdir ben ama hasta olmalarından korkarsınız vs diye heç elleşmedim :KK1:

:KK60:

her derde devayızdır bacım :KK9:

ya evet vedalaşırken komıktı gerçekten...

pasaklıtanrıça ben gıdıyorum dıyor, bende nereye gıdıyorsun dıyorum :)))

Kahve Dünyası' nda fotoğraf çeken olmadı hatırladığım kadarıyla. :97:

meltemre beni şöyle tanırsın belki 1.5 yaşında oğlum vardı onu peşinden koşturan kadın :KK70:DD ama sende herkese seni gördünmü ben seni gördünmü ben diyosunn güldürdün beni vallaaaa :))

ceyda evet vallaaa kk her derde devaaa :)))

Kızla bende evime yeni ulaştım soyundum dökündüm koştum buraya

Şimid az sabır ben bizim topişimizi açayım resimleri düzenliyip paylaşalım

Buradan şimdi size link atıcam...

bu muhteşem buluşma için gelen 25 arkadaşıma tek tek teşekkür ediyorum
Şahane bir gün geçirdim sayenizde:KK71::KK71::KK71:

X