İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

hepınızı tanıdıgıma cok sevındım hepınız bırbırınızden tatlı hanımcıklardınız:KK70: bı gun de bende toplasırız denız havası alırsınız:KK70: bu arada arzu sanada o sunnet kıyafetlı amcayı getırcem :KK70: bahcede gezsın dıye o sarı terlıklerı ıle dasss gıbı adamdı :KK70::KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
yalnız amca aklıma geldikçe gülüyorum hala dass gibi hee ayy çok yaşa :KK39::KK60::KK60::KK60:
Kaçırdınıss dass gibi adamıı
yoo bebegim ben dogma buyume ıstanbullu baba tarafı şam göcmenı :KK70: emme kutukte çankırı yazıyor:KK70: ben arada lehcemı degıstırıyorum hepsındne karısık konsuyorum:KK70: lazca canakkalelıre gıbı:KK70: hahah

çanakkaleliler nasıl konuşuyor yaw

kızlar az önce geldik,üzerimi soyunup hemen KK yı açtım.kısa sürede olsa hepinizi tanıdığıma çok sevindim.tekrar görüşmek nasip olur inşallah:KK69::KK71::KK71::KK71:

Deryacım yarın yokum ama herkese benden çokkk selamlar canım,egemde gelecekmiş herhalde onuda görmek çok güzel olur,hepinizi kocaman öpüyorum iyi eğlenceler diliyorum sizlere..

Sizleri kıskanan üye :KK59: resimleri sabırsızlıkla bekliyorum canım yediğiniz içtiğiniz sizlerin olsun ne konuştunuz onları anlatırsınız artık :KK53:

canım benim kızların yanına kısa süreliğine uğrayabilkdim.keşke sende olsaydında görebilseydim:KK70::KK71::KK71::KK71:

canım gerçekden şansızlık olmuş biz melteme ulaşamadık malasef geri dönmedi bize aynı zamanda:nazar::KK50:
Keşke karşılaşsaydık üzüldüm inan:KK14:
Telimi yazarım sana zaten haftaya sana yakın yerde toplanıcazz:KK34::KK28:

tamam tatlım ınsallah gorusuruz haftaya takıp edıcem

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
yalnız amca aklıma geldikçe gülüyorum hala dass gibi hee ayy çok yaşa :KK39::KK60::KK60::KK60:
Kaçırdınıss dass gibi adamıı

ben kacırmadım arzuya demek lazım o kacırdı dasss gıbı amcamı hazır kıyafetıde gıymısken ayak ustu nıkahı kıyardık:KK70:
çanakkaleliler nasıl konuşuyor yaw

:KK70: heheh ya ben 1 ay gıttım canakkalede kaldımda sıvelerı var dugunlerınde mesela takı zmanı mısal babasından caboooo ( babasından para ) dıye bagrıyorlar

Bitliii çok arıyorum o sünnetçi adamı çok, nolur bul bana bul bul bul :))

kızlar harika bi buluşmaydı tekrar teşekkürler, cumartesi sizlerleyim.tamam.öperim.tamam.

yoo bebegim ben dogma buyume ıstanbullu baba tarafı şam göcmenı :KK70: emme kutukte çankırı yazıyor:KK70: ben arada lehcemı degıstırıyorum hepsındne karısık konsuyorum:KK70: lazca canakkalelıre gıbı:KK70: hahah

ohh ne güzel her telden avr desene benm de annem rizeli babam samsunlu ben gebze doğumluyum istanbulda yasıyorumacaba nereliyim heheeheheh:KK62:

Bitliii çok arıyorum o sünnetçi adamı çok, nolur bul bana bul bul bul :))

kızlar harika bi buluşmaydı tekrar teşekkürler, cumartesi sizlerleyim.tamam.öperim.tamam.

buluruz kuzum merak etme:KK70: baska bı daşşş gıbı adam buluruz mesela o capraz masadakı sıskoya ne dersın :KK70:

kız sen benım ısmımı nıkımı unutunmu :KK70: bendım arzu ıle oturan:KK70: haha

Olurmu hiç ben senden değil nickini unutmuştum orda egem'den bahsettim şekerim:KK34:

Bu arada DEryam canım benim buluşmaların organizatörü ikidir şahane buluşma yaptı ve benide çağırdı kendisine yeniden çok teşekkür ediyorum,muhteşem oldu herikiside.:21::KK16:
Pehlimle,daha önce muhabbet edememiştik ayrı kalmıştık:KK59: ama bu sefer sohbetiyle sıcacık ortam oluştu onada teşekkürler:KK71:
Cadikazanim,geçen buluşmadada epey sohbet etmiştik yeniden buluşma imkanımız oldu onuda çok seviyorum yüreği çok güzel :KK70:
Bitlim,canım benim yaa çıtı pıtı şeker mi şeker çokta güzel kızı ondan da güzel:KK53: sohbeti hoş,çok iyi biri:KK16:
Arzucuğum,ilk defa görüşmemize rağmen sohbetin keyifli çok cana yakındın seni yeniden aramızda görmek istiyoruz hep gel buluşmalarımıza:KK54:
Herkes bu güzel gün için tekrar teşekkürler haftaya bidaha buluşmak dileğiyleee:KK16::KK16:

iyiyim canım işteyim sen nasılsın acabaa
bende evdeyim canım iyiyim bendeeeee:KK15:
Olurmu hiç ben senden değil nickini unutmuştum orda egem'den bahsettim şekerim:KK34:

Bu arada DEryam canım benim buluşmaların organizatörü ikidir şahane buluşma yaptı ve benide çağırdı kendisine yeniden çok teşekkür ediyorum,muhteşem oldu herikiside.:21::KK16:
Pehlimle,daha önce muhabbet edememiştik ayrı kalmıştık:KK59: ama bu sefer sohbetiyle sıcacık ortam oluştu onada teşekkürler:KK71:
Cadikazanim,geçen buluşmadada epey sohbet etmiştik yeniden buluşma imkanımız oldu onuda çok seviyorum yüreği çok güzel :KK70:
Bitlim,canım benim yaa çıtı pıtı şeker mi şeker çokta güzel kızı ondan da güzel:KK53: sohbeti hoş,çok iyi biri:KK16:
Arzucuğum,ilk defa görüşmemize rağmen sohbetin keyifli çok cana yakındın seni yeniden aramızda görmek istiyoruz hep gel buluşmalarımıza:KK54:
Herkes bu güzel gün için tekrar teşekkürler haftaya bidaha buluşmak dileğiyleee:KK16::KK16:

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
biz galiba her hafta buluşucazzz
aklımda kaldı yaw

X