işte 1 haftalık burnum :)

pucer83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
187
0
fotoları resimler&albümler bölümüne ekledim.yorumlarınızı sabırsızlıkla beklıyorumm.

Canım gayet hoŞ duruyor.zamanla daha da gÜzel olur.benımde alÇı yarın Çıkacak.bakalım ben de memnun kalacak mıyım.darısı benım baŞıma olur ınŞallah.gÜle gÜle kullan:))

bir burun insanı bu kadar mı değiştirr..delikafadulden.şişlik indikçe daha da güzel olucak eminin.allah nazarlardan korusun cnm..:nazar:

Canım gayet hoŞ duruyor.zamanla daha da gÜzel olur.benİmde alÇı yarın Çıkacak.bakalım ben de memnun kalacak mıyım.darısı benİm baŞıma olur İnŞallah.gÜle gÜle kullan:))

çok tesekkurler canım 1hafta sonra alçımın cıktığı gün cektım o fotoyuBurnum hala çok şiş.Alçı çıktıktan sonra dr. tekrar bandaj filan yapmadı.Sanada çok geçmiş olsun insallah alçın çıkınca sende çok mutlu olursun.

bir burun insanı bu kadar mı değiştirr..delikafadulden.şişlik indikçe daha da güzel olucak eminin.allah nazarlardan korusun cnm..:nazar:

tesekkurler canım bunca yıl boşuna korkmusum keske daha önce olsaydım diyorum.Burnum önden daha da kötüydü kompleksten foto çektiremıyodum :)

Canım geçmiş olsun .çok güzel şiş olmasına rağmen bnmkide umarım seninki gibi güzel olur 4 güne kadar alçım alınır heralde bilmiyorumkismile
Doktorun kim ?

hmm yakısmıs tatlım guzel olmusun massallah ...benımde alcım yarın alınıyor umarım sonuctan memnun olurum ..
buarada bana cok sıs gıbı gelmedı gayet ıyıydı sankımsee

Canım geçmiş olsun .çok güzel şiş olmasına rağmen bnmkide umarım seninki gibi güzel olur 4 güne kadar alçım alınır heralde bilmiyorumkismile
Doktorun kim ?

tesekkürler canım inşallah sende benım gibi memnun olursun :) doktorum ege ünv. Cüneyt Özek

hmm yakısmıs tatlım guzel olmusun massallah ...benımde alcım yarın alınıyor umarım sonuctan memnun olurum ..
buarada bana cok sıs gıbı gelmedı gayet ıyıydı sankımsee

teşekkürler canım.insallah sende çok mutlu olursun.Yandan fazla belli değil ama önden burnum çok şiş.

cok begendim güle güle kullan zemuszemus

bencede çok güzel olmuşun canım çok güzel yapmış doktorun burnunu güle güle kullan :)))))))))))))))))))))

resimleri gördüm. çok hoş olmuş.inş.problemsiz sağlığına kavuşursun.

Bir haftalık olmasına karşın çabuk iyileşmişsin.Bundan sonra da daha güzel olacaktır.Güle güle kullan canım....

Arkadasim hayirli olsun cok begendim burnunu!! Insallah daha ameliyat olmayanlarada böyle güzel sonuclar nasib olur , bende pazartesi olacagim allahin izniyle...

çok değişmişin çok hoooş görünüyon eskiden burnunda bi problem var mıydu deviasyon gibi???

çok değişmişin çok hoooş görünüyon eskiden burnunda bi problem var mıydu deviasyon gibi???

çok tesekkürler canım ben farkında değildim ama doktorum ameliyat sırasına sol tarafta bi problem oldugunu fark edip düzeltmiş.Tamponlar cıktıgında cok daha iyi nefes aldıgımı fark ettim.

X