işte 1 haftalık burnum :)

güzel yorumlarınız için teker teker tesekkur ediyorum kızlar.Black Honey sanada şimdiden çok geçmiş olsun.

Canim, dua et benim icin :-) hem gögüs hemde burun-aslinda ameliyatdan kormuyorum sonucu insallah seninki gibi cok güzel olur :-)

Ben senelerdir ameliyat olmaktan korkuyordum ama bu sitedeki arkadaşlar sayesinde cesaretimi topladım ve yine bu sitedeki tavsiyeler sayesinde doktorumu bulup ameliyat oldum.O yüzden bu sitedeki arkadaslar dualarım sizinle :) insallah hepiniz benım gibi çok mutlu olursunuz.

çok doğal,hoş bi burnun olmuş..yakışmış

Tesekkürler canım.Ne güzel bir tesadüf böyle :) Sen söyleyince hastenede karsılastıgımızı hatırladım senı bu resmınden tanımamıstım :) sende burnundakı benı aldırmıstın ve esınde burnundan amelıyat olmustu demi?O günkü sevincime sende şahit oldun mutluluktan havalara ucuyordum :) senınde burnun cok güzel olmus esine ve sana tekrar gecmiş olsun.

Çok başarılı olmuş. Resmen başka biri olmuşsun harika bi değişim. Güle güle kullan burnunu :)

çok yakışmış yeni burnun hayırlı olsun. eğer önden çekilmiş fotoğrafın varsa koyarmısın. tabi şimdi biraz erken ama:)) umarım ilerleyen zamanlarda da memnuniyetin artar.

çok tesekkürler kızlar beğendiğinize sevindim :) biraz daha burnumun şişi inince 15günlük filan olunca önden çekilmiş fotolarımı eklerim.

güle güle kullan canim harika duruyor cok degismis burnun , hem burnun hem yüzünün görünümü hayirli olsun :KK66:

Kızlar berbat görünmeme rağmen dayanamayıp burnumun önden eski ve yenı hali fotolarınıda ekledim :)alnımda birsürü sivilce çıktı onlardan nasıl kurtulabilirim :) yorumlarınızı bekliyorum.100 msjım olmadığı için albumde yaptığınız yorumlara cevap yazamıyorum burdan yorum yapan herkese tesekkürler

geçmiş olsun , çok güzel olmuş, gözlerin de bi an önce iyileşir inşallah.. :nazar:

X