Doğuma Hazırlık işte benim küçük prensesimin odası

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
herbiri biribirinden güzel... huzurlu sağlık günlerde kullanmayı nasip etsin Allah... Çok ciciler...

Ayy çok güzel içim gitti..
Güzel Allahım hayırlısıyla ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasib etsin.

ben bir şeyi merak ettim... duvarlardaki bordür süper olmuş... nerden aldığını sorabilir miyim?

ay çoook güzel güle güle kullansın inşallah hele o elbiselerine bayıldım maşallah.

canım ya cok güzel olmuş gercekten.ALLAH güle güle kullanmayı naıp etsın ınş.resımlerı göremıyorduma am yanlış yere bakmışım sımdı göruyorum artık.bayıldım odana gercekten:)

ben bir şeyi merak ettim... duvarlardaki bordür süper olmuş... nerden aldığını sorabilir miyim?

Gaziantep M1 Tepe Real Alışveriş mağazasından aldım. Çokta uygun fiyatı. Çok beğendiysen adresini ver bana alıp sana kargo ile göndereyim :asigim:

canım ya cok güzel olmuş gercekten.ALLAH güle güle kullanmayı naıp etsın ınş.resımlerı göremıyorduma am yanlış yere bakmışım sımdı göruyorum artık.bayıldım odana gercekten:)

Amin canım çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan

maş.canım yaaa yok yok yani
rabbim güsek günlerde kullanmasını nasip etsin nazarlardan korusun meleğini

çok güsel olmuş ya yeşil yeşil bayıldım.özene bözene hazırlamış annesi..güsel günler gecirmenız dileğiyleee

canım çok güzel olmuş odanız allah iyi ve güzel günlerde kullanmayı nasip etsin :nazar:

maşşallah canım yaa çok tatlı
Allah kucağına alıp sevdiğin kokladığın günleri de gösterir inşallah

valla cok güzel olmus yesil yesil hersey hazir bir prensiniz eksik kalmis sag salim oda gelip odasina yerlesir insallah.

X