Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları İşte Melek Yüzlüm Ülkü Nisaaa

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
6.615
95
bebeimdoduuu021ev5.th.jpg

:asigim::asigim::asigim::asigim:

bebeimdoduuu027dr9.th.jpg

bebeimdoduuu042he4.th.jpg

Son düzenleme:
kızlaar yine büyük resim göndermeyi beceremedim, sizler üzrine tıklayınca büyüyor, lütfen kızıma yakından bakın biricik aşkımmmm o beniimm

Canımmm çok tatlı Allah bağışlasın, Allah bizede yaşatsın

aman tanrım yaa nasıl bir tatlılık nasıl bir masumiyet masallah :nazar: :nazar: :nazar:
bebeğinizle beraber çok mutlu sağlıklı bir hayat geçirmeniz dileğiyle :1hug:

oy oy oyy yesin teyzesi onu çok masum..
maşallah aybükecim erken doğmasına rağmen gününde doğmuş gibi allah nazarlardan saklasın darısı başımıza :))

aybükecim canım
bu ne güzellik
ülkü nisa hanım çok canlar yakacak gibi bence şimdiden koruma altına alın :KK66:

yerim ben onun pozlarını
kıyafetleri böyle üstlerine oturmayınca çok daha sevimli oluyorlar bızdıklar

çok şirin maşallah.allah bağışlasın darısı benim gibi bebek isteyenlerin başına.

ooyyy oyy canım tebrikler hayatım allah sağlıkla büyütmeni nasip etsin.sıra bizlerede geliyor yavaş yavaş.çok tatlı maşşallahh allahım nazaralardan saklasın...

minicik minicik nasilda poz vermisssss
ayyy yerim ben onuuuu nasil tatli massallah cnm
rabbim saglik uzun ömür versin melegine ve tüm meleklere

ay maaşallah:nazar: Allah nazarlardan saklasın analı babalı büyütsün inşallah. Bende kızımı böyle kucağıma alabilecekmiyim acaba. 4 haftamız kaldı böyle sizleri görünce daha bi heyecanlanıyorum. Darısı benim Elif'ime :CüvCüv:

ay yerim ben onu maşallah ülkü nisaya

benim favorim ilk resim hele o baş ayak parmağı yiceksin onu ya

eşimde maşallah diyo bu arada onada gösterdim baksana diye

Maaşallah, çok tatlııı. Allah nazarlardan saklasın. Tam bir fıstık. Sağlıkla, mutlulukla büyüsün.

cok seker ya masallah
allah nazarlardan korusun
saglikla sihatle büyütmeyi nasip etsin allahim
dogustanda besiktasli anlasilan

:nazar::nazar:Yerim ben onu yaa nasıl bişi Allahım böle ilk pozuna bayıldımm valla
41,5 KERE MAŞALLAH ALLAH NAZARLARDAN KORUSUNN :nazar::nazar:

ayyyyyy kızzzzz bu ne böyle çok tatlı aybüke canım ya nasıl pozlar vermiş öyle ama giydir onu ne bacaklar falan meydanda ısısırım valla küçük falan dinlemem delikafaduldenallah gülen yüzünü soldurmasın inşallah güzel talihli olsun:nazar::nazar::nazar:a.s.

aybukecım masallah kızına yaa o ne tatlılık canım yaa
Allah nazarlardan korusun canım...
Allah bızlerede göstersın bu güzel mutlulugu canım...

X