İşte Saksınız :-)

çok zenginler anlaki eskiyen pc leri saksı yapacak kadar yani biz olsa k 40 kere gider tamire puahahahahahhahaha

köyde anneannemler wc yi banyoyu bile yani eskilerini kiyamamis atmayada koca bahcesine saksi olarak koymus icinede cicek dikmis :) o yüzden cok görmedim bu saksilaridaa :))))))

demekki bayaa zenginler pc leri saksi olarak kullaniyolar oldu olucak eski tv buz dolaplarini falanda saksi yapsinlar-tatlicadiarzu-
benimde asagida bir akvaryumla bozuk bi mutfak robotu var bendemi yapsam ne:uhm::roflol:

köyde anneannemler wc yi banyoyu bile yani eskilerini kiyamamis atmayada koca bahcesine saksi olarak koymus icinede cicek dikmis :) o yüzden cok görmedim bu saksilaridaa :))))))

incim biliyor musun klozetin içine ekilmiş çiçek resimleride vardı.Görüntü rahatsız etti eklemedim cnm.Demek ki eşyaya kıymet bilenler atamıyor,klozet bile olsa :)))))))benneyaptımki

incim biliyor musun klozetin içine ekilmiş çiçek resimleride vardı.Görüntü rahatsız etti eklemedim cnm.Demek ki eşyaya kıymet bilenler atamıyor,klozet bile olsa :)))))))benneyaptımki

valla öyle canim okadar hos cicekler dikmiski sarkan klozet oldugunu bilemezsin sarkanlari kaldirmadanyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…