Saç Rengi ve Saç Boyama işte yeni saçlarııım :D

boomba58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
290
1
33
yüzümü de cnm sıkıldığı için kamufle ettim kızlar diğer mesajlarımda en ince ayrıntısına kadar mevcut zatenkaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $Fotoğraf-0032.jpg
    $Fotoğraf-0032.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 46
  • $Fotoğraf-0033.jpg
    $Fotoğraf-0033.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 63
eskisini bilmiyorum ama bu çok güzel olmuş.
iyi günlerde kullan bebişim :nazar:

muhteşem muhteşem muhteşem.ben sarı saçı çok seviyorum banada çok gidiyor. ama şu senin saçın gibi sarıyı kimse tutturamdıgı için yapmıyorum 2 senedir. istanbulun neresinde yaptırdın. ve kaça yaptırdın arkadaşım. birde saçın ne renkti bu renk böle güzel tuttu. şimdiden sağol güle güle kullan bombaaaa olmuşşş

tşk ederim kızlar ayy çk sevindim ya beğenmenize...ben bi konu açmıştım ve resimler paylaşmıştım bundan boyatıcam ne renk bu diye..resmi aldım kuaföre gittim bakır tonları üzerine atılmş platin balyajlar war dedi..önce bakır karamele boyadı üstüne balyaj attı..kartal uğur mumcu da yaptırdım fiyatı da 70 tl..saçlarımı evde orealla açtım düşünün aşırı yıpranma söz konusuydu..yanma kopma olmadan boyadı...hiç kestirmedim o yüzden badem yağıyla idare ediyorum resmi paylaşırım yine

off ya benim saçlarım kızıl bayagı hemde şarap rengi hayatta olmaz benim saçımmmm:KK43: keşke daha önce yaptırsaydın bende kızıl yapmazdım. güle güle kullan hatırladım seniii. bence aynısı olmuş resmin. sefasını sür saçının

muhteşem muhteşem muhteşem.ben sarı saçı çok seviyorum banada çok gidiyor. ama şu senin saçın gibi sarıyı kimse tutturamdıgı için yapmıyorum 2 senedir. istanbulun neresinde yaptırdın. ve kaça yaptırdın arkadaşım. birde saçın ne renkti bu renk böle güzel tuttu. şimdiden sağol güle güle kullan bombaaaa olmuşşş

işte bu kızlar

off ya benim saçlarım kızıl bayagı hemde şarap rengi hayatta olmaz benim saçımmmm:KK43: keşke daha önce yaptırsaydın bende kızıl yapmazdım. güle güle kullan hatırladım seniii. bence aynısı olmuş resmin. sefasını sür saçının

tşk ederim hytım benim saçlarım da rengarenkti ama üstler sarı turuncular arada bakırlar..gittiğim bi kuaför sacında kızıl mı war demişti hatta...sen yine bi danış bence..saçını açar öyle boyarlaropuyorumnanaktan

ben im saçımın altı 1 senedir bakır ve kızıl açsalarda bayagı yıpranır arkadaşım. ben biliyorum:KK70: çok şükür allahtan her gören ateş kızılı bi insana bu kadar yakışır diyorlarda avunuyorum. sen mutlulukla kullan saçlarını:KK70: ayrıca resmin aynısnı yapmış bence bravoooo. ben 300 ytl ye 2 sene önce sarı yaptırıp bi b.... benzemediğini bilirim. süper fiyat

ay bakıp bakıp duruyorum resimlerine. allah seni ne yapmasın kızzz nerden çıktın gece gece bayıldım yemin ederim bayıldımmmmmmm

ayy cnm ya çok sağol bnm saçlarım çok fena yıprandı...kuaför yine iyi elime vermedi saçlarımı..lise sona gidicem bu sene..çk abartılı olmasın dedim..abi de sağolsun işinin ehli çıktı...hatta bana uçlardan kopabilir de demişti..saçlarım sağlam dayanmış...deli cesaretiyle simsiyah saçı orealle açtım düşün..kendi saçım siyahtı...üstüne düzleştirici sürekli berbat oldu..ama yeni saçlarıma çk ii bakıcmopuyorumnanaktan

saçların çok güzel olmuş, güle güle kullan, bu kadar güzel yapamıyor çoğu kuaför tonlamasını,alıyorlar badana gibi tek renk yapıyorlar,bu çok doğal olmuş. artık bence değiştirme hiç...

X