Buharlı Ütüler İstediğim gibi ütü bulamıyorum. Yardımmmm Lütfen

Tefal kazanlı ütü kullanıyorum. bana göre cok güzel. buharlı oldugu ıcın kolay acıor. daha iyisi var mı bılmıorum belki vardır.

Tefal kazanlı ütü kullanıyorum. bana göre cok güzel. buharlı oldugu ıcın kolay acıor. daha iyisi var mı bılmıorum belki vardır.

Kazanlıda bana pek uymuyor galiba 2 kişiyiz hemen hemen hergün 2 3 parça ütü yapıyorum ısınması vs zaman alıyor dediler

Ütüden ne kadar muzdaripmisim...6 senelik philips ütumun bozulmasiyla...1 ay ince tefal 8980 buhar kazanli utu aldim...o kadar rahat ki...
Utunu haftada 1 acarsin..sipsak yaparsin..

Aura nın kazanlı ütüsü var galiba. Çok memnunum. Kuru temizlemeciler deki ütü gibi çok güzel açıyor. 10 sene olmuştur hala kullanırız

Screenshot_2015-10-07-22-41-31.png

Bende bunu kullanyrum çok memnunum philipsn urunleri genelde çok güzel.oluyo

Parlama olayı olmayan ütü varmı? Sıcağın etkisi ile illaki oluyor üstüne tülbent falan sererdi annem olmasın diye. Ben ütü yapmıyorum ütülenecek kıyafetim yok nemli iken silkeleyip asıyorum ütüye gerek kalmıyor. eşim de kendi ütüsünü kendi yapıyor a101 den philips in bir çeşit ütüsünü almıştım ama nasıl ütümüz memnun mu hiç bilmiyorum
xenforo-smilies-kk48.gif

Aura nın kazanlı ütüsü var galiba. Çok memnunum. Kuru temizlemeciler deki ütü gibi çok güzel açıyor. 10 sene olmuştur hala kullanırız

Aurayı hiç duymamıştım onu da araştırayım bana kırışıklıkları rahat açan ve parlama yapmayan ütü lazım kıyafetlerle savaşmaktan yoruldum valla:) bayadırda kullanıyormuşsunuz bir bakayım internetten

Parlama olayı olmayan ütü varmı? Sıcağın etkisi ile illaki oluyor üstüne tülbent falan sererdi annem olmasın diye. Ben ütü yapmıyorum ütülenecek kıyafetim yok nemli iken silkeleyip asıyorum ütüye gerek kalmıyor. eşim de kendi ütüsünü kendi yapıyor a101 den philips in bir çeşit ütüsünü almıştım ama nasıl ütümüz memnun mu hiç bilmiyorum
xenforo-smilies-kk48.gif

Parlama yapmayan ütülerde var da iyisini bulmak lazım %90 ı parlama yapıyor tabi bir de elektronik alet şans işi kesinlikle. Aynı ürünü sende bende alırız ama ben memnun kalmam benimki güzel yapmaz sen kalırsın çok da iyi ütüler çok şahit oldum bende şanssızım da zorluyorum şansımı işte:)ya benim kıyafetleriminde çoğu spor ama ben takıntılıyım ufak kırışık bile görmek istemiyorum e ütü de iyi ütülemeyince savaşıyoruz:) eşimde genelde kendi ütüsünü yapar ona göre hava hoş benim kadar takıntılı değil kırışıklığını biraz alsa yeter diyor:) bi eşine sor bakayım memnunmuymuş belki çok memnun ona da bakayım :KK48:

Parlama yapmayan ütülerde var da iyisini bulmak lazım %90 ı parlama yapıyor tabi bir de elektronik alet şans işi kesinlikle. Aynı ürünü sende bende alırız ama ben memnun kalmam benimki güzel yapmaz sen kalırsın çok da iyi ütüler çok şahit oldum bende şanssızım da zorluyorum şansımı işte:)ya benim kıyafetleriminde çoğu spor ama ben takıntılıyım ufak kırışık bile görmek istemiyorum e ütü de iyi ütülemeyince savaşıyoruz:) eşimde genelde kendi ütüsünü yapar ona göre hava hoş benim kadar takıntılı değil kırışıklığını biraz alsa yeter diyor:) bi eşine sor bakayım memnunmuymuş belki çok memnun ona da bakayım :KK48:
Canım sordum parlama yapıyormuş ama kırışıklıkları hemen açıyor diyo. Hergün üniforma giyiyo haftada 2 çift üniformasını yıkıyorum hiç kırışık görmedim üstünde parlama da benim dikkatimi çekmedi hiç

Canım sordum parlama yapıyormuş ama kırışıklıkları hemen açıyor diyo. Hergün üniforma giyiyo haftada 2 çift üniformasını yıkıyorum hiç kırışık görmedim üstünde parlama da benim dikkatimi çekmedi hiç

İşte parlama yapıyor çoğu :KK43: ben yapmayanını arıyorum inşallah bulurum. Ama kırışık açması da bişeydir benimki onu da yapmıyor

Kazanlıda bana pek uymuyor galiba 2 kişiyiz hemen hemen hergün 2 3 parça ütü yapıyorum ısınması vs zaman alıyor dediler
evet zaman alıor. yaklasık 1 dk sonra acılıor. belki de en geç 2 dk. onda da utuyu acıom sora ütü masasını kuruom ütüleceğim camasırı seriom derken acılmıs hazır beklıor olur. yani sıkıntı olmadı. ha aceleyle hemen şimdi ütülemem dersen 1-2 dk bekleme süresi sıkar tabi. ha birde suyu kirecliyse buhar kazanlıda kireç yapıor bi süre sora giysilerimi kireçli kireçli ütülüor. onda da cozum buldum. once ütü masasını boş yere ütülüom buharlı buharlı. kireç akmış gitmiş oluor. sora giysilerimi ütülüorum. kireç lekesi sorunu ortadan kalkmış oluor.

Benımki phılıpsın kazanlı ütüsü ben çok memnunum baska yerde utu yapamıyorum

ben de 11 yıl önce azur almıştım 250 tlye.
yıllarca kullandım çok rahat ve sorunsuz.
2 yıl önce tabanı seramikti özelliği bitmiş.
sadece tabanı 250ye değiştiririm demişti servis.
o yüzden değiştirmedim.

ama evde yardımcılarımın da çok beğendiği bir ütüydü.

ütüyle beraber buzdolabı,çamaşır makinesi süpürge de bozulunca sinir oldum ütü almadım.
yiğenimin minulex vardı.onunla idare ediyorum.
bizde aşrı ütü var.kazanlı düşünüyorum.

tefal anneme almıştım philips kadar iyi değildi.

kazanlıda da philips düşünüyorum ama kararsızım ben de.
delohngiyi de beğeniyorum.

X