Buharlı Ütüler İstediğim gibi ütü bulamıyorum. Yardımmmm Lütfen

evet zaman alıor. yaklasık 1 dk sonra acılıor. belki de en geç 2 dk. onda da utuyu acıom sora ütü masasını kuruom ütüleceğim camasırı seriom derken acılmıs hazır beklıor olur. yani sıkıntı olmadı. ha aceleyle hemen şimdi ütülemem dersen 1-2 dk bekleme süresi sıkar tabi. ha birde suyu kirecliyse buhar kazanlıda kireç yapıor bi süre sora giysilerimi kireçli kireçli ütülüor. onda da cozum buldum. once ütü masasını boş yere ütülüom buharlı buharlı. kireç akmış gitmiş oluor. sora giysilerimi ütülüorum. kireç lekesi sorunu ortadan kalkmış oluor.

Kazanlı ütü aklımda bakalım karar aşamasındayım:)

ben philips azur kullaniyorum memnunum simdilik

Azur çok arada bıraktı beni ya biraz araştırmam lazım 1buçuk ayda 2.ütüm 3.de tutturmam lazım:)

Benımki phılıpsın kazanlı ütüsü ben çok memnunum baska yerde utu yapamıyorum

Kazanlı alırsam ya philips ya tefal alacağım da kazanlı alma konusunda emin değilim

ben de 11 yıl önce azur almıştım 250 tlye.
yıllarca kullandım çok rahat ve sorunsuz.
2 yıl önce tabanı seramikti özelliği bitmiş.
sadece tabanı 250ye değiştiririm demişti servis.
o yüzden değiştirmedim.

ama evde yardımcılarımın da çok beğendiği bir ütüydü.

ütüyle beraber buzdolabı,çamaşır makinesi süpürge de bozulunca sinir oldum ütü almadım.
yiğenimin minulex vardı.onunla idare ediyorum.
bizde aşrı ütü var.kazanlı düşünüyorum.

tefal anneme almıştım philips kadar iyi değildi.

kazanlıda da philips düşünüyorum ama kararsızım ben de.
delohngiyi de beğeniyorum.

Azur vardı kafamda geçen günlerde ama çok olumsuz yorum aldım kafam karıştı gerçi elektronik aletler şans işi bundan eminin artık. Kazanlı alabilirim çok emin değilim biraz gezip araştırmam lazım. Delonghi hiç duymadım kullanmadımda ama bu ara benimde gözüme çarpıyor kullananlara sormak lazım

Ben de bu aralar ütü alma aşamasındayım ama türk hem yabancı siteleri inceledim ve

philips aruz da karar kıldım. (Bu arada aruz hakkında olumsuz yorumları nerede okudunuz acaba)

Yalnız hangi modeli işte o konuda hala kararsızım.

Yok ben kesin kazanlı alacağım diyorsanız ilk sayfada arkadaşın kullandığı delogniyi bir arkadaşım kullanıyor ve çok memnun ama ben hem o kadar para vermem, hem aşırı ütümüz yok hem onu koyacak yerimiz yok.

Benim araştırdığım model buydu ya da 4410/ 22 de olabilir

ALINTIDIR

4. Philips GC4410

Philips’in GC4410 modeli kazansız ve ekonomik bir tercih yapmak isteyenlere rahatlıkla önerebileceğimiz bir ütü. Firmanın ürettiği buhar kazanlı modellerdeki SteamGlide taban, drip-stop, active-calc gibi özelliklerin tümüne sahip olan GC4410, ütü ihtiyacı az olan ve Philips’in ütü kalitesini yaşamak isteyenler için ideal. Ayrıca 2,5 metrelik oldukça uzun kablosu ile de dikkat çeken GC4410, 180 TL fiyat ile sunuluyor.

4470- 4480 falan gibi modellerde var ama bunun ile onlar arasındaki fark sadece fiyat gerisi reklamcılık :)

Son düzenleme:
Azur bu da :) Ya philipsde çok kafam karıştı internetteki ve burdaki yorumların %60 ı olumsuz bilemedimki şans işi galiba
Yaklaşık 6-7 ay araştırdım almak için çünkü eşim işi dolayısıyla klasik giyiniyor en ufak sıkıntı yaşamıyorum ben memnunum

Ben de bu aralar ütü alma aşamasındayım ama türk hem yabancı siteleri inceledim ve

philips aruz da karar kıldım. (Bu arada aruz hakkında olumsuz yorumları nerede okudunuz acaba)

Yalnız hangi modeli işte o konuda hala kararsızım.

Yok ben kesin kazanlı alacağım diyorsanız ilk sayfada arkadaşın kullandığı delogniyi bir arkadaşım kullanıyor ve çok memnun ama ben hem o kadar para vermem, hem aşırı ütümüz yok hem onu koyacak yerimiz yok.

Benim araştırdığım model buydu ya da 4410/ 22 de olabilir

ALINTIDIR

4. Philips GC4410

Philips’in GC4410 modeli kazansız ve ekonomik bir tercih yapmak isteyenlere rahatlıkla önerebileceğimiz bir ütü. Firmanın ürettiği buhar kazanlı modellerdeki SteamGlide taban, drip-stop, active-calc gibi özelliklerin tümüne sahip olan GC4410, ütü ihtiyacı az olan ve Philips’in ütü kalitesini yaşamak isteyenler için ideal. Ayrıca 2,5 metrelik oldukça uzun kablosu ile de dikkat çeken GC4410, 180 TL fiyat ile sunuluyor.

4470- 4480 falan gibi modellerde var ama bunun ile onlar arasındaki fark sadece fiyat gerisi reklamcılık :)

Olumsuz yorumları hem burdan okudum önceki sayfalara bakabilirsiniz,hemde internette alışveriş sitelerinde okudum %60ı olumsuzdu. Bende azur alayım diyordum kafam karıştı. Kazanlı ütü alma konusunda emin değilim çünkü ütü biriktirip yapmıyorum.Hergün 3 4 parça bişey ütülüyorum. Eşim klasik pek giymez sadece gömlekleri vardı düzgün ütü isteyen ama onları bile güzel ütüleyen bulamadım. Kalabalıkta değiliz yoksa kazanlı alırdım. Sen aldın mı ütüyü? Memnun musun

Olumsuz yorumları hem burdan okudum önceki sayfalara bakabilirsiniz,hemde internette alışveriş sitelerinde okudum %60ı olumsuzdu. Bende azur alayım diyordum kafam karıştı. Kazanlı ütü alma konusunda emin değilim çünkü ütü biriktirip yapmıyorum.Hergün 3 4 parça bişey ütülüyorum. Eşim klasik pek giymez sadece gömlekleri vardı düzgün ütü isteyen ama onları bile güzel ütüleyen bulamadım. Kalabalıkta değiliz yoksa kazanlı alırdım. Sen aldın mı ütüyü? Memnun musun

Burada azur a kötü diyen 10 kişiyşe iyi diyen 100 kişi ve ben sadece burayı değil en az 20 site incelemişimdir, ben de 3-4 parça yaptığım için kazanlıdan vazgeçtim. Bu akşam gidip alacağız, akşama hem ütü hem ütü yapılmış gömlek fotoğrafı gönderirim :)

Burada azur a kötü diyen 10 kişiyşe iyi diyen 100 kişi ve ben sadece burayı değil en az 20 site incelemişimdir, ben de 3-4 parça yaptığım için kazanlıdan vazgeçtim. Bu akşam gidip alacağız, akşama hem ütü hem ütü yapılmış gömlek fotoğrafı gönderirim :)

Ben de 3 5 siteye baktım olumsuz yorum her üründe olur tabi herkes herşeyi aynı derecede beğenmez.Ama azurdan o kadar olumsuz yorum beklemiyordum o yüzden kafam karıştı. Bir de çeşitleri var tabi ona göre de değişebilir. Bir alın kullanın memnun kalırsanız benide bilgilendirir misiniz. Fotoğraf da bekliyorum o halde:)

Tefal kazanlı ütüsünden ben cok memnunum. 1 Yıldır kullanıyorum.
Bende de tefalin kazanlısı var.
Ama çok problem yaşıyorum.
Sürekli en üst sıcaklıkta çalıştıtırıyorum ama gömlek ve özellikle kotlardaki kırışıklığı açmıyor.
Seramik kaplı olmasına rağmen altına da sürekli bir şeyler yapışıyor ve ciflemekten kollarımız çıktı.
Sizde hiç benzer sorunlar olmadı mı?

Bende de tefalin kazanlısı var.
Ama çok problem yaşıyorum.
Sürekli en üst sıcaklıkta çalıştıtırıyorum ama gömlek ve özellikle kotlardaki kırışıklığı açmıyor.
Seramik kaplı olmasına rağmen altına da sürekli bir şeyler yapışıyor ve ciflemekten kollarımız çıktı.
Sizde hiç benzer sorunlar olmadı mı?
Hayır hiç böyle bi sorun yaşamadım. Jilet gibi diğer tabirle ütüler yani ütüm.

Ben de 3 5 siteye baktım olumsuz yorum her üründe olur tabi herkes herşeyi aynı derecede beğenmez.Ama azurdan o kadar olumsuz yorum beklemiyordum o yüzden kafam karıştı. Bir de çeşitleri var tabi ona göre de değişebilir. Bir alın kullanın memnun kalırsanız benide bilgilendirir misiniz. Fotoğraf da bekliyorum o halde:)

Aynen canım dikkat edersen Azur un 1 ya da 2 modeli sıkıntılı. Kazanları boşver. Azur da ben bi alayım sen de karar verirsin.

Hayır hiç böyle bi sorun yaşamadım. Jilet gibi diğer tabirle ütüler yani ütüm.
O zaman benim ütümde bir problem var.
Kurutma makinasından olduğunu düşündük ve kullanmayı kesmeme rağmen sorunlar devam ediyor.
Servise yollayayım, umarım sizinki gibi olur.
Teşekkürler.

O zaman benim ütümde bir problem var.
Kurutma makinasından olduğunu düşündük ve kullanmayı kesmeme rağmen sorunlar devam ediyor.
Servise yollayayım, umarım sizinki gibi olur.
Teşekkürler.

Tefalin kazanlı ütüsünden de genelde memnunlar. Belki modelleri farklıdır bilmiyorum, bir kaç tane kazanlı ütüsünü gördüm.

bende tefalin kazanlı ütüsü var. performansı kumaştan kumaşa değişiyor.
bazılarını iyi açmıyor bazılarında kayıp gidiyor.
mesela %100 pamukları ütülerken cinnet getirtebiliyor.
kayınvalidemlerde profilonun kazanlısı var onlar bir terzide görmüşler onun tavsiyesiyle almışlar memnun kalmışlar ona da bir bakabilirsiniz.

bende tefalin kazanlı ütüsü var. performansı kumaştan kumaşa değişiyor.
bazılarını iyi açmıyor bazılarında kayıp gidiyor.
mesela %100 pamukları ütülerken cinnet getirtebiliyor.
kayınvalidemlerde profilonun kazanlısı var onlar bir terzide görmüşler onun tavsiyesiyle almışlar memnun kalmışlar ona da bir bakabilirsiniz.

%100 pamuk olanlar zor ütüleniyor hep zaten ona razıyım:) profiloyu hiç duymadım ona da bir bakayım

X