Göz Makyajı İstediğimiz kaş şekillerini ve güzel kaşları burada paylaşalım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
maşallah canım süper kaşların var nasıl böyle uzatabildin yaa süper kendin mi alıyorsun :eek:

çok teşekkür ederim canım benimm evet kendim alıyorum asla başkasına bırakmam onları zaten güvenemiyorum bi türlü şeklini kendim vermediğim için kolay oluyor fazlalıkları topluyorum sadece boshayallersmile ben uzatmadım yani uzunlar genlerden gelen bişey anneminde uzun babamında şekillidir ondan böyle sanırım yani özel bişey yapmıyorum almak dışında canım sende paylaş kaşlarını seninkilerde güzeldir eminim çok teşekkürler tekrar canım :içelim:

9929kas.jpg

bunlarda benimm ince kaşlarımm

güzel bakmayı bilen her göze her kaş yakışır canım bence gayet güzel görünüyorlar çok ta seksi duruyorlar ince veya kalın çok farketmez mühim olan o kaşları anlamlı yapacak bakışlar :içelim:

bunlarda benim acaba aldırsam mı biraz ? hic elletmedim daha..

Eklentiler

• $ßr$N.jpg
    $ßr$N.jpg
    3,5 KB · Görüntüleme: 75
  • $cats.jpg
    $cats.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 43
kizlar badem yagini duzenli kullanin kesinlikle ise yariyor. bi kasim o kadar duzensizdi ki o kadar seyrekti ki 1.5 ay kadar badem yagini kullandim ama tabi hic almadim bu surede. yeni kaslar cikti ve bosluklar doldu. hala devam ediyorum tabiki kullanmaya birakmadim biraz daha kullanicam. kesinlikle badem yagini kullanin derim.

kesinlikle katiliyorum kaslarimi yanlislikla almamam gereken yerlerden almistim iki sene önce hala oralardan isteidgim gibi kas cikmadi 3 gündür badem yagi sürüyorum aynanin karsisina gecip bi baktimki ince ince kas cikmis bide kaslarim cok seyrek sanki kaslarim birazcik gürlesti gibi tabi disardan bakinca anlancak gibi degil ama kendi kaslarimi bildigim icin kendim farkedebilyiorum 3 günde böyle olduysa düzenli kullanirsam isteidgim gibi olur ins :lepi:

bunlarda benim acaba aldırsam mı biraz ? hic elletmedim daha..

altlardan biraz alabilirsin istersen ama almasanda olur çünkü sarı ve çok belli değil alırsan daha olgun görünürsün yani iki türlüde güzel senin seçimin :)))boshayallersmile

güzel bakmayı bilen her göze her kaş yakışır canım bence gayet güzel görünüyorlar çok ta seksi duruyorlar ince veya kalın çok farketmez mühim olan o kaşları anlamlı yapacak bakışlar :içelim:

ayy cnm benm teşekkürler muahh opuyorumnanaktan

fotoraf0036m.jpg
buda benim kaşım kaydirigubbakcemile2 üst kısmınıda düzeltmeyi düşünüyorum ama başa çıkamam gibi geliyo.. göz kapağım çok çökük gibi geldi ya .. akannehir

fotoraf0036m.jpg
buda benim kaşım kaydirigubbakcemile2 üst kısmınıda düzeltmeyi düşünüyorum ama başa çıkamam gibi geliyo.. göz kapağım çok çökük gibi geldi ya .. akannehir

bihtern kaşına benzio cnm . bnde bihterinki gibi olsun istiyorumm ...

Merhaba ben yeni üyeyim bu da ilk mesajım:kedi:Ben tuba büyüküstünün kaşlarını çok beğeniyorum sizce onun kaşları kavisli mi ben bi türlü anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

İkisi de güzel değil.Birincisi çok yapay ve itici,ikincisi de düşük ve kavisi çok fazla.Bence Angelina Jolie 'nin kaşları çok hoş.Kısa ve ideal,düzgün.

Kizlar kaslariniz cok hos....Kas bence yüzümüzdeki en önemli seylerden biri yüzü gözü glsteren kastir zaten....:) dikkat edelim kaslarimizaa :teytey:

kizlar sanirim 100.mesaji doldurmadan resim yollanmiyo.....100ü geceyim bende benim kasimin resmini ekliycem ins.....

ünlülerin kaslarini pek begenmiyorum aslinda...berenin kaslari haric....bereninkiler cok dogal ve cok yakisiyo ona... kaydirigubbakcemile5

bende kaşlarımı uzatmaya karar verdim 1 aydır aldırmıyorum beren saatin kaşları gibi yapmak istiyorum çok hoş :KK70:

X