Isteksizlik

Husseyzey

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
13
5
27
Öncelikle merhabalar benim bir sıkıntım var kimseyle paylaşamıyorum eşimle bazi sıkıntilarmiz var isteksizlik ne yapsam çözüm bulamadım istek artırıcı macunlar hakkında bilgisi olan yardimci olsun lütfen epimedium force macunu nasil etkisini goren varmi

Benim eşimde aşırı isteksiz senelerce yapmazsak ona göre hava hoş anlamadım gitti ya vallah çok seviyorum ama böyle bi hoş davranmasını da istiyorum bu doğal hakkımız bence. Evliyiz sonuçta kötü bişi istemiyoruz ki kocamızdan istiyoruz 😁 kimisi de eşi hiç durmaz diye dert yanar güzel allahım hep yanlış kişilere dert veriyor ya 😁

Benim eşimde aşırı isteksiz senelerce yapmazsak ona göre hava hoş anlamadım gitti ya vallah çok seviyorum ama böyle bi hoş davranmasını da istiyorum bu doğal hakkımız bence. Evliyiz sonuçta kötü bişi istemiyoruz ki kocamızdan istiyoruz 😁 kimisi de eşi hiç durmaz diye dert yanar güzel allahım hep yanlış kişilere dert veriyor ya 😁
Çok üzücü anlıyorum seni helalimizle uygun olanı yapmamız gerekiyor ama bunlar böyle yapınca olmuyor vebal bence günah yaa

Aynen katılıyorum :KK51:

Bastan belli böyleydi nerdeyse iş stresi falan filn diye gecistiriyordum ama öyle değilmiş istemiyor öpüyorum öpme dokunma diyor kendiside dokunmuyor
İsteksizlik ayrı bence bu ayrı benim esimde malesef isteksiz ama ben de öperim o da öper sadece ilişki konusunda aylar geçse anca aklına gelir. Sizin dokunmaniz opmeniz onu rahatsız ediyor ve gün içinde sizi bir kaç kere öpmüyosa bu daha farklı bir konu bence

İsteksizlik ayrı bence bu ayrı benim esimde malesef isteksiz ama ben de öperim o da öper sadece ilişki konusunda aylar geçse anca aklına gelir. Sizin dokunmaniz opmeniz onu rahatsız ediyor ve gün içinde sizi bir kaç kere öpmüyosa bu daha farklı bir konu bence
Korkuyor benim eşim gücü yetmiyor yapamam diye stresten olmaz diye galiba anlamıyorum neden böyle oluyor

X