Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri istemeye gelicekleerr :)

nigman

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2014
6
0
29
Kafamda bir elbise var ama hiç bir yerde bulamadım bildiğiniz ya da gördüğünüz bir mağaza varsa lütfen yardımcı olun. Bulamazsam diktirmeyi düşünüyorum ne kadar tutar sizcee ?

Eklentiler

• Screenshot_2014-11-21-00-40-18.png
    Screenshot_2014-11-21-00-40-18.png
    416,3 KB · Görüntüleme: 244
Elbise çok güzel ama ben isteme için çok uygun bulmadım bence farklı modellerde bakmalısın :KK51:

Cook kararsızım en son bunu beğendim. Bir de akşam dışarı çıkıcaz değistirmem diye düsündüm

İsteme daha resmi o yüzden bana abartı geldi bence sen dışarı çıkarken kıyafetini değiş daha uygun olur

Biraz modern bi aile gibi annesi falan cok bakımlı :KK70: o yüzden böyle bisey var suan kafamda ama hala kararsızım o_O:KK61:

Tek omuz bence isteme için uygun değil siz bilirsiniz tabi ki ama kalın askılı bile olabilir illa kapalı olmayacaksa ama daha hanım hanımcık ve saten olmamalı ilk tanışma isteme gecesi için fazla bence :)

yani gene abiye türü olsun böyle ama biraz daha sevimli olsun,,( bu biraz seksi),, birde siyahdan ziyade tenine gidicek farklı renkler dene,, esmersen, pudra rengi, bordo,, sarışınsan şeker pembesi,,,,
bu siyah elbise cidden çok hoş ama bir özelliği yok ve çok seksi,,, ve lütfen söz nişan siyah giyemeyin,,, yaşlanınca giyeceğiz zaten :))),,,, giyin rengarenk :))),,,,

X