İstenilen isimde ve renkte punch havlu siparişi alınır.

ördek yapılabilir havluya işlenecek şekilde bebek resmi bakarım..işlenmeye uygunsa yapılabilir..ne zamana kadar istiyorsunuz..

çok acelesi yok bebek işlemeli olacak olanları hamile iki arkadaşım var onlara hediye etmek istiyorum birinin doğumuna 3 ay var diğerinin 4 ay yoğunsanız sizi sıkıştırmak istemem

telefon serrviste olduğundan diğer telde fotoğraf net çıkmamaış olabilir..Bunlarda yeni şiparişlere hazırlık..

SİPARİŞ ALINIR ARKADAŞLAR :)

ördek resimleri çok hoş ilk ikisi özellikle :) seni seviyorum modelinin kırmızı olanı çok beğendim o okey.. birde bebeği olacak arkadaşlarım için ikiside erkek bebek figürü ismi hoşgeldin şeklinde düşünüyorum sizce nasıl olur?

erkek bebekse araba da yapılabilir :) hoşgeldin ve isim güzel bence de isimleri kısaysa tabi :)

birinin deniz birininde ömer diye hatırlıyorum araba hiç aklıma gelmemişti öylede olabilir aslında :)

ben size erkek olanlar için resim atarım o zaman..diğer ikisine karar verdiniz mi..seni seviyorum da yukarıda iki model var öpen ve koşan siz hangisini istiyorsunuz? ördek olana da evli mutlu yazılacak galiba?

ben size erkek olanlar için resim atarım o zaman..diğer ikisine karar verdiniz mi..seni seviyorum da yukarıda iki model var öpen ve koşan siz hangisini istiyorsunuz? ördek olana da evli mutlu yazılacak galiba?

seni seviyorumda öpen model.. ördek olanda evli mutlu yazılacak kırmızı renk tercihim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…