Isvec diyeti 😉

sananesanane

B.K:74 M.K:73.50 hedeh:50
Kayıtlı Üye
4 Mart 2015
2.449
1.783
36
Dostlar benimle beraber isvec diyetinde 13gun marathons hazir olanlar buyursun bekliyorummmm bugun benim 1.gunum 68 kg ile basliyorum bakalim neler olucak

kimse yokmu kizlar ilk gun bitti bile kaldi 12gun hadi bakalim :) yarin sabah tartiya cikilicak ve sonucu yazicam cok heyecanli

Merhaba bende başlayalı 3 gün oldu. Boyum 1.70 kilom 69,5'di. İlk günün sonunda 68,4 geldim, bu sabah 67,3 kg geldim. 2 günde 2,2 kg vermişim. Ben menüyü biraz kendime gör değiştirdim ama bide ekstra olarak detoks suyu içiyorum.

ben 13 gün yapmıştım bunu. 6kg verebilmiştim. ama evdeydim spor vs da yapmadım, o halsizlikle yapamazdım da zaten. insanı güçsüz, halsiz bırakıyor.

benimde bugün 2. günüm 1.70 boy kilo 72.5 la basladım dogum kilolarımı verememiştim bakalım nolcak seneler önce yapmıstım ama ilk haftadan sonra bırakmıstım 5 kilo vermiştim.
birsey sorcaktım kilo kastan falanmı gidiyr acaba yani tartıda farkediyrsun kilo vrdiğini fakat vücutta incelme oluyrmu sizce bu arada bende suyumu detokc olarak içiyrm maydanoz cubuk tarcın zencefil limon nane falan koyuyorum suyun aromasıda güzel oluyr değiştrcem 2.3 güne bir kırmızı meyveler falan ekliycm toksin atmak ödemin gitmesi için

Bunu uyguladınız mı arkadaşlar zor bi diyet sanki yaa haşlanmış yumurta yerine ne giyebilirim ki yumurtayla uzaktan yakından pek aram yokta

X