iSViCRE Paylasim Alani(Tanisma)

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir paylaşım yapılmamış ama belki canlanır yine. Var mı bana yakınlarda benim gibi kendini yanlız hisseden gurbetçi kardeşim?

Merakimi mazur gorun buradan tanisip yuzyuze gorusmek ne kadar dogru acabaa :) ben İsviçre de falan degilim yorumlariniz dikkatimi cekti surada oturuyorum yok gelin demeler sasirdim valla. Yanlis anlamasın kimse beni

Merakimi mazur gorun buradan tanisip yuzyuze gorusmek ne kadar dogru acabaa :) ben İsviçre de falan degilim yorumlariniz dikkatimi cekti surada oturuyorum yok gelin demeler sasirdim valla. Yanlis anlamasın kimse beni
Merhaba. Direk nerde oturdugumuzu söyleyip bulusmak bence de dogru degil bu devirde. Ama bir süre telefon üzerinden tanisip kaynastiktan sonra,ki enerjiler de tutuyorsa neden olmasin. Yillar önce isvicreye ilk geldigim yillarda kizima hamileyken bir internet sitesi (hamilelik ve bebek üzerine) üzerinden tanistigim ve hala görüstügüm birkac arkadasim bile var hatta. Ama medya sagolsun bizleri paranoyaklastiriyor sürekli kötü seyler duyurarak

X