Premature Bebekler Isyanmi yoksa duami etmeliyim allahima

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
işallah tekrar yaşamazsın aynı şeyleri önceden neden dikiş atmadılar bilemedilermi

bilemediler canım öyle bir ilginç durum ki

aniden şarr diye suyum gelmişti ilk düşüğümde hiç ağrı sızı yok

yine bu sitede tanıştığım bir arkadaşımızın eşi dr ve heftada bir kontrole gidiyor

onun da rahim ağzına dikiş aılması gerekiyormuş farkedememişler

bebeğin kesesi dışarı çıkmış ve içeriye iterek dikiş atmışlar

bebeğini doğurdu ikiside çok iyiler ama bu yaşananlar Amerikada oldu

Türkiyede o kadar şanşlı olacağımız muallakta

kader kısmet ümitsiz değilim ama işimiz çok zor bizim durumumuzda olanlar için

bence ilk olarak rahim problemini ortadan kaldırman daha iyi olmazmı hamile kalmadan önce herangi bişey yapılamıyomuş da hamileyken müdahale ediyolar

bilemediler canım öyle bir ilginç durum ki

aniden şarr diye suyum gelmişti ilk düşüğümde hiç ağrı sızı yok

yine bu sitede tanıştığım bir arkadaşımızın eşi dr ve heftada bir kontrole gidiyor

onun da rahim ağzına dikiş aılması gerekiyormuş farkedememişler

bebeğin kesesi dışarı çıkmış ve içeriye iterek dikiş atmışlar

bebeğini doğurdu ikiside çok iyiler ama bu yaşananlar Amerikada oldu

Türkiyede o kadar şanşlı olacağımız muallakta

kader kısmet ümitsiz değilim ama işimiz çok zor bizim durumumuzda olanlar için

evet bizim durumumuzda olanlar hem bebeklerimizi kaybettiğimiz için üzgünüz,yıpranıyoruz.hemde gelecek hamileliklerle ilgili kaygılar yasıyoruz.ama hayırlısı inşallah.hamilelikten önce hiç bir tedavisi yok.hamilelikte dikiş tek tedavi yöntemi.allah hepimize sabır versin.bir daha acılar yasatmasın.

hazan ben kaybettim kızımı daha yaradana sıgındım hiç bir zaman işyan etme çok zor çok acılar cektim ama isyan etmedim 7 sene ustune anne oldum allah sabir versin çok zor ne hayaler kuruyosun allah sabir versin

sabırlı olmalısın canım Allaha isyan etmek yerine Allaha daha çok yaklaşıp dua etmelisin..hepimiz etmeliyiz her ne halde olursak olalım..yüce yaradanımız verdiği gibi alabilir de..hepimiz ve tüm kadınlar bu güzel duyguyu anneliği tatsınlar inşallah..

canım öncelikle mevlam büyük sabırlar versin,bende seni çok ii anlayanlardan biriyimm,bende tam 2 ay önce kaybettim oğlumuu,34 haftalık doğdu yaşama kriterleri çok iidi kilosu boyu falan ama ciğerleri gelişmemiştii 24 gün yaşam savaşı verdi oğlum ama olmadı ,,Allahın takdirine sorgu sual olmuyo canım Rabbimden gelene razıyızz,bende 4. aşılamamla hamileydim herkes gibi benimde hayallerim vardı ama Rabbim böle uygun gördü hep dualar ediyodum Allahım hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et diye demekki hayırlısı böyleymişş,,canım Rabbim gönlüne ferahlık versin inş.. hepimizin ,meleklerimiz bizi şimdi cennette bekliyolarr ,kendimizi üzüpte onlarıda üzmeyelimm, birbirimize destek olup bu günleri atlatalım inş..ama sakın isyan etmeyelimGÜNAHLARA KEFARETTİR GÖNÜLDEKİ KEDER ,AMELLER HALİS OLUNCA NİYETLER OLMAZ HEDER, RABBİM İHMAL DEĞİL,İMTİHAN EDER....a.ssenağlama

canım öncelikle mevlam büyük sabırlar versin,bende seni çok ii anlayanlardan biriyimm,bende tam 2 ay önce kaybettim oğlumuu,34 haftalık doğdu yaşama kriterleri çok iidi kilosu boyu falan ama ciğerleri gelişmemiştii 24 gün yaşam savaşı verdi oğlum ama olmadı ,,Allahın takdirine sorgu sual olmuyo canım Rabbimden gelene razıyızz,bende 4. aşılamamla hamileydim herkes gibi benimde hayallerim vardı ama Rabbim böle uygun gördü hep dualar ediyodum Allahım hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et diye demekki hayırlısı böyleymişş,,canım Rabbim gönlüne ferahlık versin inş.. hepimizin ,meleklerimiz bizi şimdi cennette bekliyolarr ,kendimizi üzüpte onlarıda üzmeyelimm, birbirimize destek olup bu günleri atlatalım inş..ama sakın isyan etmeyelimGÜNAHLARA KEFARETTİR GÖNÜLDEKİ KEDER ,AMELLER HALİS OLUNCA NİYETLER OLMAZ HEDER, RABBİM İHMAL DEĞİL,İMTİHAN EDER....a.ssenağlama

canım allah sanada sabır versin işallah yeniden hamile kalırız ve bu sefer allahım onları annelerine bağışlar

umutsuzluga düşme gene olur gene bebegin sadece dua et ve sakın isyan etme herşeyde bi hayır mutlaka vardır sakat bi bebek getirseydin dahamı iyiydi sakat olucagına olmasın daha iyi inşaallah allah sana da saglıklı bi bebek verir inşaallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: çok üzüldüm ya:1no2:

canım allah sabırlar versin inşallah tez vakitte tekrardan anne olmayı ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allahım.Birşey soracağım 34 hafta çok iyi bir hafta erken doğuma göre niye gelişmemişki ciğerleri o haftaya kadar bir açıklama yapıldımı bu konuyla ilgili acını deşmek gibi olmasında merak ettim.

cnm çok geçmiş olsun öncelikle ama isyan etme ve sakın karamsarlığa kapılma. hayırlısı böyleymiş olmuş mutlaka herşeyin bir nedeni vardır. allh sana yine zamanı vakti geldiğinde hayırlı ve sağlıklı bir evlat verecektir. sakın isyan etme sadece dua et allhım kollarını boş bırakmıcaktır.
allhım onu yanına almış ama o seni cenette karşılack cnm . sakın kendini çok üzüpte ümitsizliğe kapılma herşeyin ilacı zaman ve inanmak en büyük adım atmaktır.

canım allah sabırlar versin inşallah tez vakitte tekrardan anne olmayı ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allahım.Birşey soracağım 34 hafta çok iyi bir hafta erken doğuma göre niye gelişmemişki ciğerleri o haftaya kadar bir açıklama yapıldımı bu konuyla ilgili acını deşmek gibi olmasında merak ettim.

bencede 34 hafta iyi bi hafta hatta nette okumuştum ciğerlerinin gelişiminin büyük bi kısmı gelişmiş oluyomuş 32 haftalıklar yaşıyorr ilginç ama tabi yinede takdiri ilahi......

Ben birinden daha duydum 36. haftada doğum yapdığı halde bebeği kaybetmiş ciğerleri gelişmediği için ama o kişide gebelik şekeri çıkmışdı sebep büyük ihtimalle oydu bebeğin ciğerleri geç gelişiyormuş ozaman bende çok korkuyorum çünkü bendede gebelik şekeri çıkdı.

Canim üzülme nolur herkesin başina geliyo tekrar hamile kalirsin bir an önce inşallah sağlikli bi evlar dünyaya getirirsin

tabıkı dua etmelısın ısyan onu sana gerı getırmes demekki r abbım onun acı cekmesını ıstemedı tabı cok zor bı durum anlıyorum senı ama tek yapman gereken dua etmen emın ol senınde dunyalar tatlısı bı bebegın olucak tabı allaha ısyan yerıne dua etmeyı secersenn

34. hafta çok ii bir hafta ama, olmayınca olmuyor işteesenağlama doktoruma sordum bendenmi kaynaklı diye senden kaynaklı olsaydı kalp atışları hızlanmazdı dedi kalp atışlarının hızlanması sebeiyle sezeryana alındım,şu an da yine hastaneyegitmekteyim içimi rahatlatmak için bir sürü kan testi yapıldı bugün sonuçlarını alıcam inş. bir problem yokturr,,sebepsiz hiçbişey olmuyo mevlam anlımıza yazdıysa görüyoruz,erken doğum ya da ciğer gelişmemsi sadece bir sebep oğlumun ömrü bu kadarmış çünkü bu şekilde yaşayabilen çok fazla bebk var hastanedesenağlama

canim hicbir olay isyani gerektirmez..
bundada varmis bi hayir demekki canim üzülme ne olur..
yarin birgün seninde saglikli sihhatli evlatlarin olacak...
hakkimizda hayirlisi buymus deyip dularini esirgene kendinden ailenden canim

isyanmı yoksa duamı etmeliyim allaha bebeğimi kaybedeli tam 3 ay oldu benimle hamile kalan kuzenlerim eşleri biri 1 hafta önce diğeride dün doğum yaptı allahım neden böyle oldu hayatım alt üst oldu güçlü olmaya çalışıyorum ama imkanı yok eskisi kadar güçlü ve hayat dolu değilim artık önceleri herkes beni hayat dolu yüzünden gülümseme eksik olmayan biri olarak bilirlerdi ama şu üç aydır herşey sahte gülümsemelerim bile eşime yansıtmamaya çalışıyorum allahım bana sakat bi çocuk dünyaya getirmemem için ödülmü yoksa cezamı verdi hala anlayamıyorum bazen kendimi hala hamileymişim gibi hissediyorum allahım sana yalvarıyorum birdaha yaşatma ne olursun bana böyle bi acıyı dayanamam birkez daha :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
canim acini paylasiyorum aynisi benim de basima geldi 4 ay once ,cok aci bir sey Allah kimseye yasatmasin,Kizimin o Melek gibi yuzunu aslla unutamam aglamasi hala kullaklarimda cinliyor ama sabirli olmamiz gereki Allah verdi Allah aldi yapicak bi sey yok dua et Allaha karsi gelinmez .insallah bu gunler geride kallir bundan sonra hep iyi seyler yasarsin,ama yanli degilsin unutma

canim acini paylasiyorum aynisi benim de basima geldi 4 ay once ,cok aci bir sey Allah kimseye yasatmasin,Kizimin o Melek gibi yuzunu aslla unutamam aglamasi hala kullaklarimda cinliyor ama sabirli olmamiz gereki Allah verdi Allah aldi yapicak bi sey yok dua et Allaha karsi gelinmez .insallah bu gunler geride kallir bundan sonra hep iyi seyler yasarsin,ama yanli degilsin unutma

Alllahım sanada sabır versin ama bu acıyı insanın üzerinden atması hiç kolay değil malesef bazen hala soruyorum eşime neden biz diye ama cevabı yok Allahım öyle istedi ama en kısa sürede yeniden bi bebiş nasip eder işallah hepimize isteyen herkese versin güzel allahımmmm.

X