Premature Bebekler Isyanmi yoksa duami etmeliyim allahima

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
canım ya bende 11 ay önce sezeryanla erken doğum yaptım ve 9 gün sonra bebeğim öldü.o okadar büyük bir acıki .allahım sabır versin sana.evin içinde bağıra bağıra ağladım şu aya kadar.ama alan allah elbet veriyo.dün hamile olduğumu öğrendim.ve ilk günkü gibi sevindim.şuan 9 ayı iple çekiyorum.ama aynı kabusları tekrar yaşamam için allaha dua ediyorum.benim ilk bebeğimdi o.ve hiç kucağıma alamadım .yoğun bakımda 1 kere girebildim yanına.1 kere dokunabildim. o kadar.8 aylıktı.allah sevdiği kularıyla alış veriş yaparmış.sende bir gün hamile kalırsın üzülme.kendini başka şeylre ver.ben öyle yaptım.bilirim o anları.benden sonra evlenenler hepsi doğum yapotılar.onların bebklerini kucağıma alıp gizli gizli ağlamaya giderdim.kader arkadaşıyız.allahtan ümit kesme 1 kere olmuş bak.yine olacaktır.sadece dua et.allah isteyene verir.

canım ya bende 11 ay önce sezeryanla erken doğum yaptım ve 9 gün sonra bebeğim öldü.o okadar büyük bir acıki .allahım sabır versin sana.evin içinde bağıra bağıra ağladım şu aya kadar.ama alan allah elbet veriyo.dün hamile olduğumu öğrendim.ve ilk günkü gibi sevindim.şuan 9 ayı iple çekiyorum.ama aynı kabusları tekrar yaşamam için allaha dua ediyorum.benim ilk bebeğimdi o.ve hiç kucağıma alamadım .yoğun bakımda 1 kere girebildim yanına.1 kere dokunabildim. o kadar.8 aylıktı.allah sevdiği kularıyla alış veriş yaparmış.sende bir gün hamile kalırsın üzülme.kendini başka şeylre ver.ben öyle yaptım.bilirim o anları.benden sonra evlenenler hepsi doğum yapotılar.onların bebklerini kucağıma alıp gizli gizli ağlamaya giderdim.kader arkadaşıyız.allahtan ümit kesme 1 kere olmuş bak.yine olacaktır.sadece dua et.allah isteyene verir.

Sanada çok geçmiş olsun ve şimdiden hayırlı olsun bebeğin umarım bu sefer Allahım ayırmaz seni yavrundan bizde yeniden düşünmeye başladık ama olmuyor malesef 3 aydır korunmuyoruz ama daha henüz başaramadık yeniden hamile kalsam bende biraz olsun iyi hissederim belki kendimi ama hırslandıkça dahada karamsar olmaya başladım neden olmuyo diye dua edin banada arkadaşlar Allahım banada nasip etsin yeniden annelik duygusunu tatmayı.:1no2::1no2:senağlamasenağlamasenağlama

merhaba canım bende ikizlerden birini kaybettim.
kızım 49 gün yaşadı.çok iyiydi eve bile getirmiştim.
ama göz muaynesinden sonra anlayamadığım şekilde herşey tersine döndü
oğlum rop muaynesinde resmen x oldu hayata tekrar döndürüldü.ve hastaneye yattı.
kızıma iyi dediler eve gönderdiler.eve getirmemle hastaneye götürmem bir oldu.ve benim kızım
doğduğunda bile solunum aletine bağlanmamıştı.solunum aletine bağlandı.son seviyede oda yetmedi.göğsünde iki yerinden kesi açarak tüp taktılar.ve kızım bu acılara 3 gün boyunca dayandı.düşün ben delirmiş bir durumdaydım.eşime solunum aletinden çıkarttıralım dedim.çünkü çok canı yanıyordu.ve öleceğini anlamıştım.diyeceğim 4.5 sene oldu ama yavrumu hiç bir gün bile unutmadım.bazen oğluma şaşı bile baktığım oldu .yaşamasını da çok isterdim.ama rabbim daha iyi bilir.allah bizim gibi durumlar yaşamış annelere sabırlar versin.ne diyeyim canım.umarım en yakın zamanda tekrar anne olursun

jnm öncelikle allah sabır versin bende hamişsim allah kimseye böle bi acı yaaşatmasın inş .
ateş düşdüğü yeri yakıyor işte.sen güçlü olmasın allahın takdiri.jnm
inş bidaha hamiş olursun ve bidaha bu acıyı yaşamazsın .allah kimseye yaşatmasın ama onda da bir hayır vardır.
unutmayınki her şer de bi hayır vardır. allah sabır versin jnm

isyanmı yoksa duamı etmeliyim allaha bebeğimi kaybedeli tam 3 ay oldu benimle hamile kalan kuzenlerim eşleri biri 1 hafta önce diğeride dün doğum yaptı allahım neden böyle oldu hayatım alt üst oldu güçlü olmaya çalışıyorum ama imkanı yok eskisi kadar güçlü ve hayat dolu değilim artık önceleri herkes beni hayat dolu yüzünden gülümseme eksik olmayan biri olarak bilirlerdi ama şu üç aydır herşey sahte gülümsemelerim bile eşime yansıtmamaya çalışıyorum allahım bana sakat bi çocuk dünyaya getirmemem için ödülmü yoksa cezamı verdi hala anlayamıyorum bazen kendimi hala hamileymişim gibi hissediyorum allahım sana yalvarıyorum birdaha yaşatma ne olursun bana böyle bi acıyı dayanamam birkez daha :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Sakın isyan etme canım verende Allah alanda Allah ben bebğimi kaybedeli 25 gün oldu seni cok iyi anlıyorum bende neden ben dedim ne günahım vardı dedım o hastaneden boş pusetle eve geri dönmek biliyorum ki cok acı ınsanlar balonlara kahkahalarla hastane odalarında kutlama yaparken benım odam cenaze evıydi ama isyan etmemmiz lazım benim bebeğimde 1 ay savaştı yasamak için inanki o kadar zordu kı o kuvezin başında ona dokunamamak onun nobetlerını izlemek rabbim bizi ve bebğimizi sevıyormuş boyle dusun bende bazen delirecek gbi oluyorum ama hep sunu dıyorum gozumun onunde her gun eriyip bitse ne olacaktı biz anneyiz tabıkı evladımızı engelli diye sevmekten bakmaktan gerı kalmayacaktık ama ya yavrumuz ömrü yettıkce cekecekti düşünsene sag ama her gün bitiyor gözünün önünde ve ne paran yetiyor ne anneliğin yetiyor hiç bişeye caren yok iyleşmesine caren yok inan bu daha kotu ben 1 ay yanına gıderken hem görecegım için sabırsız hemde onun o halını gorup caresızlık ten korkarak gırıyordum evladımız bızım cennet şefaatcımız Allahım bıze oyle bır evlat nasıp ettıkı ben annemsız babamsız cennete gırmem dıyecek herkes korkuyla kıyemet gunu kaçısırken biz bebeklerimizi gorup kucaklayacagız onlar orda cok mutlu uzulmuyorlar aglamıyolar bızı beklıyorlar bizde sabır edecegız rabbım bızı sectı bu sınav ıçın bu sınavı gececegız bızım evlatlarımız cennet kuşu bunu unutma şükür edelim rabbım bizim evlatlarımızı kurtardı yanına aldı

X