İyi bir spor hocası

fitness delisi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
1
0
44
Arkadaşlar spor hayatınızın bir parçası olmalı. Özellikle genç yaşta başlamak önemli. Başlangıçta zor gelebilir. Teknik öğrenmek ve olaya alışmak için hoca şart👌Ben öyle başladımve şu anda hem fitim hem de alışkanlık kazandım.Tam 15 kilo verdim. Bu yola çıktığımda nerdeyse 10 yaş daha genç görüneceğim düşünemezdim bile. İstanbul da yaşayanlar Bakın hocamın telini yazıyorum. Başlayın ve mucizeyi görün ....kendi salonu var ve pandemi günleri için çok uygun temiz hijyen kurallarına kusursuz uyulan mükemmel bir yer .... adını İnstagram da arayın inceleyin ...Sevgiler🤸🏻‍♀️💖

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar spor hayatınızın bir parçası olmalı. Özellikle genç yaşta başlamak önemli. Başlangıçta zor gelebilir. Teknik öğrenmek ve olaya alışmak için hoca şart👌Ben öyle başladımve şu anda hem fitim hem de alışkanlık kazandım.Tam 15 kilo verdim. Bu yola çıktığımda nerdeyse 10 yaş daha genç görüneceğim düşünemezdim bile. İstanbul da yaşayanlar Bakın hocamın telini yazıyorum. Başlayın ve mucizeyi görün ... kendi salonu var ve pandemi günleri için çok uygun temiz hijyen kurallarına kusursuz uyulan mükemmel bir yer ...adını İnstagram da arayın inceleyin ...Sevgiler🤸🏻‍♀️💖
reklam ...

Son düzenleyen: Moderatör:
X