Cilt Bakımı Ürünleri iyi cilt bakımı yapan bi yer bilen var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

shequre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
180
1
arkdslr güvenilir ve kaliteli bir güzellik merkezi ariyorum. cilt bkımı için. bilen var mı?
ben zeytinbiurnunda Nexus diye bi yer duydum. ama hiç yaptırmadım. bu konuda bilgisi olan var mı?

slm ,ben evde cilt bakımı yapıyorum ...kendimi tavsiye edebilirim sana...floryada oturuyorum....forever lıvıng urunlerini kullanıyorum...farklı urun tercıh edenler urunlerını getırıyor ,osekılde bakım yapıyorum....haberlesebılırız....

merhaba kizlar,
peki Istanbul Besiktas civrinda iyi bir cilt bakimi yapan yer biliyor musunuz?

arkadaşlar;konyada altınay güzellik salonunda yapılan cilt bakımı profesyonel anlamda müthiş.babor ürünleriyle yapıldı bende internettte araştırdım bitkisel olan bir ürünmüş.bana collajen bakım yapıldı göz çevremdeki çizgilerin azaldıgını farkettim harika bir bakımdı...her ay yaptırmayı düşünüyorum.yaptırmayı düşünürseniz nalçacıda yataşın yanında.özellikle kırışıklara çok iyi geliyomuş deneyin bence çok güzel

bende bakırköy cıvarında bi yer arıyorum...
bahçelievler esteworld nasıldır?bilen var mı?
cilt bakımı fiyatları ne acaba?

Arkadaşlar xxxxxxxxxxx cilt bakım yaptırıyorum bundan önce 4 defa yaptırdım çok memnun kaldım. lekelerime de cok iyi geldi sothys diye fıransız bir ürün kullanıyorlar gitmenizi tavsiye ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
kullanan biryer var konyada inci güzellik ben leke icin dort seans yaptırıdım ayrıca başka ürünlerdende sürdü kollajen maske falan yaptı şimdi bayağı açıldı deneyin derim

cnm sağol memnun kaldım cilt lekerlerim açıldı siyah noktalarım temizlendi memnun kaldım .taviye ederim bende konyadaki arkadaşlara

arkadaşlar benim cildim ergenliğimden beri hep sorunlu olduğu için yıllarca çok çektim ve çok yere gittim cilt bakımı yaptırdım sonra bir arkadaşım bakırköyde biryer olduğunu söyledi doruk güzellik diye ve şimdi ona minnetarım 4.seansıma gidicem bu hafta %80 tüm sorunlarım geçti diyebilirim küçük bir not orada birçok kişi cilt bakımı yapıyor benim yaptırdığım uzmanın adı bianka diğerleride mutlaka iyidir ama ben ona yaptırdığım için onu önerebilirim sadece size

arkadaşlar benim cildim ergenliğimden beri hep sorunlu olduğu için yıllarca çok çektim ve çok yere gittim cilt bakımı yaptırdım sonra bir arkadaşım bakırköyde biryer olduğunu söyledi doruk güzellik diye ve şimdi ona minnetarım 4.seansıma gidicem bu hafta %80 tüm sorunlarım geçti diyebilirim küçük bir not orada birçok kişi cilt bakımı yapıyor benim yaptırdığım uzmanın adı bianka diğerleride mutlaka iyidir ama ben ona yaptırdığım için onu önerebilirim sadece size

bende doruk güzellikte 3 seans cilt bakımına gittim evet bayanın adı bianka bana ilk seans tedirgin olduğumu söylediğimde işlem hakkında birsürü açıklama yaptı ve dediği birşey beni gerçekten çok etkiledi çünkü daha önce cilt bakımında cildim resmen mahvolmuştu kendimi yapmaya cesaret edemiyceğim kendime asla denememiyceğim hiçbirşeyi asla size uygulamam inanın kendinizi güvende huzrlu hissediyosunuz artık gözaltı morluklarımdan lekelerimden kurtuldum o kadar mutluyum ki fondotensiz kapatıcısız dışarı çıkabiliyorum bu benim için ne kadar önemli anlatamam ve eşim bundan inanılmaz memnun gizli gittim seanslara eşimden o krem kullanıyorum sadece diye biliyordu bana hergeçen gün dahamı güzel oluyorsun sen dedi hemde sabah yeni uyandığımda o cümle benim için herşey bedeldi gerçekten memnun olmasam böyle birşeyi asla tavsiye etmem çünkü daha önce çok maddi manevi bu konuda zarar gördüm inşallah yardımcı olabilişimdir

bende doruk güzellikte 3 seans cilt bakımına gittim evet bayanın adı bianka bana ilk seans tedirgin olduğumu söylediğimde işlem hakkında birsürü açıklama yaptı ve dediği birşey beni gerçekten çok etkiledi çünkü daha önce cilt bakımında cildim resmen mahvolmuştu kendimi yapmaya cesaret edemiyceğim kendime asla denememiyceğim hiçbirşeyi asla size uygulamam inanın kendinizi güvende huzrlu hissediyosunuz artık gözaltı morluklarımdan lekelerimden kurtuldum o kadar mutluyum ki fondotensiz kapatıcısız dışarı çıkabiliyorum bu benim için ne kadar önemli anlatamam ve eşim bundan inanılmaz memnun gizli gittim seanslara eşimden o krem kullanıyorum sadece diye biliyordu bana hergeçen gün dahamı güzel oluyorsun sen dedi hemde sabah yeni uyandığımda o cümle benim için herşey bedeldi gerçekten memnun olmasam böyle birşeyi asla tavsiye etmem çünkü daha önce çok maddi manevi bu konuda zarar gördüm inşallah yardımcı olabilişimdir

demet hanım sizin adınıza sevindim bende cilt bakımı yaptırmak için güzel bir yer arıyordum sizin cildinizde ne gibi sorunlarınız vardı bir de ücret hakkında bilgi alabilir miyiz. şimdiden teşekkürler

cnm bu guzellık merkezı nerde tam olarak adresı nedir?

konyadayken dr rabia er polikliniğinde cilt bakımına gitmiştim. kötü diyemem ama çok iyi de değildi açıkçası. cilt bakım uzmanının sürekli yüzümün ne kadar sorunlu olduğundan bahsetmesi ve kullandıkları ürünü satmaya çalışması rahatsız ediciydi. onun dışında bir hafta boyunca yüzüm pürüssüzdü ama etkisi çabuk gitti :/

Ben daha önce adanada leke bakımı yaptırdım sonra o lekeler arttı daha sonra bir yere gittim burda kalıp gibi kalmıştı İyiki inci güzelliği tanıdım o lekeleri kusturdu bir kaç seansta tün lekelerim kayboldu nenehatun parkının orda kendisi sağlıkçı bayanın ve yıllardır bu işte olunca güvendim iyiki tanımışım Hayriye hanım uyguladı çok şükür gitti ve hiç bir sorun yaşamadım tavsiye ederim

X