İyi geceler uzun zamandır sayfayı takip ediyorum ve ilk kez sizlere danışmak istedim

tulay0695

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2023
88
23
28
Bir tane çocuğumuz var evliliğimin 3senesi hamile kaldım 1sene tedavi gördük olmadı tedaviyi bıraktıktan sonra doğal yollarla oldu ikinci çocuk için çok arası olmasın dedi doktorumuz ama ikinci gebelik olmuyor maalesef 5 senedir deniyoruz 3ay önce tekrar tedaviye başladık bu ay hsg çekildi ve klomen kullandım yumurtama takibide yapıldı bugün adetimin ilk günü ama gelmedi test yapmaya korkar oldum artık yarın test yapmak istiyorum kesin sonuç alırmıyım yoksa biraz daha beklemem mi gerek normalde adetim düzenli geliyor erken geldiği oluyor ama gecikmem olmaz

Bir tane çocuğumuz var evliliğimin 3senesi hamile kaldım 1sene tedavi gördük olmadı tedaviyi bıraktıktan sonra doğal yollarla oldu ikinci çocuk için çok arası olmasın dedi doktorumuz ama ikinci gebelik olmuyor maalesef 5 senedir deniyoruz 3ay önce tekrar tedaviye başladık bu ay hsg çekildi ve klomen kullandım yumurtama takibide yapıldı bugün adetimin ilk günü ama gelmedi test yapmaya korkar oldum artık yarın test yapmak istiyorum kesin sonuç alırmıyım yoksa biraz daha beklemem mi gerek normalde adetim düzenli geliyor erken geldiği oluyor ama gecikmem olmaz
Yarın ilk idrarla yaparsanız belli olur, malum gecikme de olmuş. İnşallah güzel sonuç alırsınız..

inşallah testin pozitiv olur

İnşallah cok tedirginim ilaç kullandığım için mi gecikti acaba diye
Klomen ve çatlatma iğnesi ben de hiç gecikme yapmadı ama herkes için aynı mı bilmiyorum. Zaten iğneden 14 gün sonra kesin sonuç alınıyor.

Klomen ve çatlatma iğnesi ben de hiç gecikme yapmadı ama herkes için aynı mı bilmiyorum. Zaten iğneden 14 gün sonra kesin sonuç alınıyor.
İğne vurulmadim doktor yumurtaların gelişmiş bu ay iğne vurmayalim böyle deneyelim dedi hayırlısı inşallah

IMG_20231006_175452.jpg

Kameram guzel çekmiyor ama silik ikinci çizgi var emin olamadim adatim gelmedi daha 2gun daha bekleyip testi tekrarliycam insallah

Eylülün 22 si çatlatms iğnesi vuruldum klomen de kullandım ilk iğne ilk klomen 15 gün sonra betam 22.440 çıkmış varmı hamilelik sizce

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-06-13-45-29-272_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-10-06-13-45-29-272_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 30
Bugün sabah tekrar yaptım tek çizgi çıktı 3 gün geciktim akşam da kahverengi akıntım oldu sonra kesildi ilk test çift çizgi çıkmıştı

X