İzmir Burun Estetiği Doktorları 2023

setush

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2014
28
1
32
Herkese merhaba,

Forumda oldukça uzun zaman geçirerek yaptığım araştırmalar sonucunda burun estetiği için İzmir’de bulunan 2 doktor arasında kalmış bulunmaktayım. İkisiyle de görüşmeyi, verdiğim kararı ve yaşadığım süreci burada paylaşmayı düşünüyorum. Bu doktorlara daha önce ameliyat olan ve tecrübelerini paylaşmak isteyenler olursa çok sevinirim. Ayrıca önereceğiniz başka doktor isimlerine de açığım. Arasında kaldığım doktorların isimleri :

Doc. Dr. Ender Şahin
Op. Dr. İbrahim Korhan

Yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Herkese merhaba,

Forumda oldukça uzun zaman geçirerek yaptığım araştırmalar sonucunda burun estetiği için İzmir’de bulunan 2 doktor arasında kalmış bulunmaktayım. İkisiyle de görüşmeyi, verdiğim kararı ve yaşadığım süreci burada paylaşmayı düşünüyorum. Bu doktorlara daha önce ameliyat olan ve tecrübelerini paylaşmak isteyenler olursa çok sevinirim. Ayrıca önereceğiniz başka doktor isimlerine de açığım. Arasında kaldığım doktorların isimleri :

Doc. Dr. Ender Şahin
Op. Dr. İbrahim Korhan

Yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkür ediyorum.
Merhaba görüştünüz mü karar verdiniz mi acaba ibrahim bey fiyat ne verdi

Arkadaşlar tekrardan merhaba, sanırım açtığım konuyu silmeye yönelik yetkim yok, moderatörlerden forumda kirlilik yaratmamak adına konunun kaldırılmasını rica ediyorum çünkü farklı bir şehirde başka bir doktorla görüşmeye karar verdim. Bu arada konuda bahsi geçen 2 doktorla da herhangi bir görüşme yapmadım.

X