Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar İzmir de işini bilen tecrübeli prof.dermatolog arıyorum

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

ela

Ziyaretçi
arkadaşlar bayramdan sonra kan testi yaptırmaya gidicem en son kanım 10 lardaydı ve saçım tam gaz devam ediyor dökülmeye ,önerebileceğiniz ama işini bilen bir dermatolog arıyorum 3 dermatoloğa gittim hepsi fos çıktı sizden ricam özelime telefonunu atmanız.

arkadaşlar önerebileceğiniz iyi bir dermatolog istiyorummm

arkadaşlar doktora gözükcem ama hala kimse bişey yazamdı izmirde doktor arıyorummm yardım

kimse yazmamış,en kısa zamanda derim dermatoloji merkezine gitcem son kez inşallah bu sefer şu dökülmelerimin çaresini bulurlar..uzman dermatologlar varmış falan filen...

arkadaşlar bayramdan sonra kan testi yaptırmaya gidicem en son kanım 10 lardaydı ve saçım tam gaz devam ediyor dökülmeye ,önerebileceğiniz ama işini bilen bir dermatolog arıyorum 3 dermatoloğa gittim hepsi fos çıktı sizden ricam özelime telefonunu atmanız.

Merhaba,izmirde prof.Ali Tahsin Güneşi tavsiye ederim,bir zamanlar çaresizce hepsini gezdim,biraz pahalıdır ama inan bana herkesin illa kortizon dediği rajhatsızlığımı kortizonsuz iyileştirdi.Bende saçkıran benzeri birşey vardı,mutlaka git mennun kalıcaksın.

X