Izmir de özel hastanede doğum yapanlar

serap1997

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
81
0
DEVLET MEMURUYUM. İZMİRDE ÖZEL HASTANEDE DOĞUM YAPAN ARKADAŞLAR.HANGİ HASTANEDE DOĞUM YAPTINIZ? DR. KİMDİ? MEMNUN KALDINIZMI? KÜVEZ VARMIYDI? NEKADAR ÜCRET VERDİNİZ?SOSYAL GÜVENCENİZ GEÇERLİ OLDUMU?:sm_confused:
 

snoopy.izmir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
84
6
Ben özel hastanede yapmadım ,9 Eylül'de yaptım, oldukça memnun kaldım,bu yüzden yazmak istedim.850 tl. sezaryan ücreti,100 tl. 2 gün özel odada kalma ücreti.Ben emekli sandığına bağlıyım,bu oda fiyatı belki farklı olabilir.Doğum anı ve sonrasındaki bakımdan oldukça memnun kaldım,zaten gebelik boyuncada dr. kontrolüm hep bu hastanedeydi,özel olarak.Allah korusun acil bir durum olursa hastanede yenidoğan ünitesinin olması gerekir,bu yüzden üniversite hastanesini seçtim,sanırım ızmir'de yenidoğan ünitesinin olduğu hastaneler Ege,9 Eylül,Kent,Yeşilyurt(Atatürk Eğitim)başka varmı bilmiyorum..
 
Son düzenleme:

tealight

Guru
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2009
77
0
merhaba ben kent hastanesinde yaptım ve çok memnun kaldım doktorum dışardandı mitra hanım.ve bu kadar rahat geçceğini hatta doğumdan sonra da bu kadar iyi olcağı mı hiç sanmıyordum üstelik orda ilgi o kadar iyi ki anlatamam.ben iğneden bile acayip korkan biriyim iğneyi bile sprey sıkarak yaptılar.bide çocuk istesem yine orda yaparım herhalde doktorumuda değiştirmem
 

tealight

Guru
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2009
77
0
ücretidede hastaneye 1239 du galiba yanlış hatırlamıyorsam doktorada 1500 verdik bir gün kaldım ve çıktım ertesi günü
 

burcumtf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
72
4
38
ben çınarlıda yaptım ..doktorum dışardandı .emekli sandığına üyeyim. her şey dahil 2650 tl verdik. 1 gece kaldım.çok memnun kaldım.bu arada
çınarlı nın kendi dr olunca daha uygunmuş.
 

ayse48

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2008
194
4
42
ege universitesinde yaptım hep ozel hastane ısterken cok korkuyordum ben ıkız bebeklerımı egede dunyaya getırdım ozel hastaneden hıc farkı yok cok memnun kaldım kuvoz cok onemlı 39 haftalık bır bebek bıle kuvoze gırebılıyor... ben tam teskkullu oldugu ıcın korkarak sectım ama cok memnun kaldıöm dr um muhtesem mert kazandı ısmı
 

papatya946

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
54
0
Merhaba. Egepol Hastanesinde doğum yaptım ve çok memnun kaldım. Tekrar hamile kalırsam kesinlikle yine orada doğum yaparım. Toplam 540 TL ödedik. Emekli sandığına bağlıyım.Ama bunun içinde bir gün fazla oda parası var, çünkü bir gün normal doğumu bekledik.
 

D-GABBANA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
3.314
33
ben de çınarlıda doğum yaptım doktorum Levent ERkan,yeşilyurt devlat hastanesının doktoru.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3232 gün geçti.

minikasyam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
8
0
ben de 28 haftalık gebeyim.çınarlı'da doğum yapmak istiyorum,doktorum çınarlı'nın ortaklarından Tahir Özgüder.çok çok tatlı bir hekim,umarım doğumum da onun tatlı diliyle kolaylıkla gerçekleşir.
hastanede yenidoğan ünitesi olmaması biraz can sıkıcı ama umarım yenidoğan ünitesine ihtiyacı kalmaz bebeğimizin.
yalnız merak ettiğim bir konu var,yenidoğan ünitesi olmayan bir hastanede nasıl oluyor da bu kadar çok doğum tercih ediliyor acaba ? çok çabuk ege'ye yetiştiriyorlar bebeği sanırım ? olabilir mi ?
 

Ecem24

Amaaaaaannnn....
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
315
2
bende Ege üniversitesinde dogum yapmak istiyorum. Muhtemelen normal olacak.
Ne kadar ödediniz hastaneye dogum ücreti??
 

semami

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
348
15
devlet hastanelerinde kontrolünü yapan dr doğuma giremiyor; o gün nöbetçi dr kimse o girer doğuma dediler. ben de o yüzden egeden vazgeçtim...
 

scedcedu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
2.799
5
merhaba ben de emekli sandığına bağlıyım, doğumumu egepolde yaptım hastaneden çok memnun kaldım hemşireler çok güleryüzlü ve ilgiliydi ama kendi doktorumdan(fatma ipek aydal) hiç memnun değildim aynı hastanede gökalp bey var ona gidenler çok memnun herkes tavsiye ediyor.
egepolde yeni doğan ünitesi var ben epidural sezeryan oldum 1 ay önce 610 tl ödedik.
 

semami

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
348
15
egepolü herkes çok övüyor, ama evim malesef uzak üçyola. ben de gaziye gidicem inşllh.
 

mhtp

tutun bana annemm
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
3.586
21
bende allahım nasip ederse mayıs sonu haziran başı gibioğluma kavuşucam inşallah...
ben umur yensele gidiyorum ..o da özel hastane de doğum yaptırıyormuş...ege pol düşünüyorum bende ne kadar tutar acaba sezeryan yada normal doğum bilgiisolan var mı??
 

dilekkutlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
4
0
Merhaba arkadaşlar,
Bende bu siteye yeni üye oldum.24 haftalık hamileyim.Arıkan Tıp merkezinde IŞık Şengün'e gidiyorum. Çokda memnunum. Nerede doğum yapıcağımı bilmiyorum bende.Egepol benim evime yakın.. Ama yakınlarımdan çok şikayet duydum. Açıkçası iki arkadaşım orda doğum yaptı. Hastaneden memnunlar ama drlarından değiller.Bide bu sitedede okudum. Memnun olmayan kişiler var.. Bugün eşim sormuş.. Epidural doğum 1000 tl civarı tutar demişler.