Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

Canım banusu yanlis okudu sanirim birak dediyseler birak :) opun oldu bitti simdi adet olmayi bekliyorsun dimi ? Yanlis anlamadim dimi ietersen kaan beye mesaj at
Canım banusu yanlis okudu sanirim birak dediyseler birak :) opun oldu bitti simdi adet olmayi bekliyorsun dimi ? Yanlis anlamadim dimi ietersen kaan beye mesaj at[/QUO dün opum oldu ...ilaçları bırakıcaz şimdi sadece iki taneye devam edicez dedi..şimdi adet olmayı bekliyorum.histo için

evet şükür yaptık :) öyle gerçekten çok hastası var.. ben historoskopiyi rahim filmi zannediyordum orda yanlışım odasındestesi altında olcağına sevindim başka bi yerde yorumları okudukça ve arkadaşımın başından geçmişti o da anlatınca korktum..yapcak bişey yok sonu tatlı olcağı için katlanıcaz bunlara :KK9:
Evet canım kaan beyin çok hastası var çok yoğun muayene odasına girmesiyle çıkması bir oluyor sonra hemşireyle muhattap oluyorsun öyle ilk baştaki gibi kendi odasında bilgi alamıyorsum bir başka hastaya geçiyor ama emin olki bizim için en iyisini yapıyor :KK66:

Daha canım 1 buçuk 2aya yakın zamanın var yumurta toplamaula transfer arasında rahim histeroskopisi var sizin sorun neydi ?

8 yıldır istiyor ve uğraşıyoruz ama bu ilk tüp bebek denememiz daha önce söylenen bir problemim yoktu. Kaan Bey'in yaptığı tahlillere göre yumurtalık rezervim düşük şu an tek bildiğim bu eşimde hiç bir problem çıkmadı. Ben çok düşünüyor ve çok kafama takıyorum ama elimde değil o_O İlk görüşmeden sonra vitaminlere başladık sanırım stresten hemen ilk ayda adetim 1 ay atladı basit bir kist oluşmuş perşembe tekrar kontrole gittik ve söylediğim ilaçları verdi.Ocağın ilk haftası tekrar kontrol....

X