Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

purplelife, canım moralini bozma. hayırlısıyla herşey yolunda gider. stresyumurtslak halindeki ve 2 yumurtan etkilenmesin. dualarım seninle canım.
Arkadaşlar biraz once Kaan Bey in yanindaydim. Sadece solda 2 yumurta gelismism sagdakiler buyumemis. O kadar ilaca oyle kalmislar taslak seklinde. Kaan Bey bana moral verdi. Sagolsun ama resmen sınırlarda yasiyorum. 2si de embryo olursa bir kez daha toplamaya girmem ama olmazsa belki 3. Kez toplama olacak. Pts kontrolum var eger her sey iyi goderse carsamba ya da persembe toplama olacak. Ne olur dua edin :KK43: allah hepimize hayirlisini versin..
canım moralini bozma tek bir yumurta toplanıpta tek bir embriyoyla hamile kalanları okudum allahtan ümit kedilmez inşallah iki yumurtanda kaliteli embriyo olurlar hakkında hayırlısı olsun canım

Arkadaşlar biraz once Kaan Bey in yanindaydim. Sadece solda 2 yumurta gelismism sagdakiler buyumemis. O kadar ilaca oyle kalmislar taslak seklinde. Kaan Bey bana moral verdi. Sagolsun ama resmen sınırlarda yasiyorum. 2si de embryo olursa bir kez daha toplamaya girmem ama olmazsa belki 3. Kez toplama olacak. Pts kontrolum var eger her sey iyi goderse carsamba ya da persembe toplama olacak. Ne olur dua edin :KK43: allah hepimize hayirlisini versin..
canım sıkma canını iyi olacak de iyi olsun hep pozitifdüşün tamam sendemipazartesikontolü olanlar kervanına katılıyorsunçç pazartesi topik olarak kaan beydeyiz :-):KK66::KK66:

[QUOas, post: 37467616, member: 474399"]çünkü bu sefer mutlu sona ulaşacaksın o yüzden Allah ın izni ile meleklerimiz bize gelecek :KK70::KK70:[/QUOTE]
Ayy agzindan bal damliyor insallah Allahim bu sefer hepimizin sesimizi duyar :emir_bebek::emir_bebek:

purplelife34, post: 37467630, member: 497769"]Cunku guzel seyler olacak. Hadi allah yardimcin olsun. Bol şanslar :)[/QUOTE]
İnsallah canim hepimizin Allah yardimcisi olsun :emir_bebek::emir_bebek:

[QUOağ insan bs, post: 3746mber: 474399"]çünkü bu sefer mutlu sona ulaşacaksın o yüzden Allah ın izni ile meleklerimiz bize gelecek :KK70::KK70:[/QUOTE]
Ayy agzindan
bende kontrole gideceğim günler de bile heyecanlanıyorum mesela pazartesi kntrole gideceğim ama heyecandan gün hatta saatleri sayıyorum her geçen dakika bebeklerime biraz daha yakınlaşıyorum :KK68::KK68::KK69::KK69:
Senin transfer olacak dimi insallah tutunur annesine seni birakmaz :emir_bebek:

X