Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

inşallah canım bizde 8:30 da yola çıkacağız ben hazırlanabilirsem :KK70::KK70: inşallah karşılaşırız canım
:KK70::KK70:aynı sorun bende de var canım..izmire gideceğimiz gün hazırlanamıyorum :KK70:son 2 seferdir geç kalıyoruz zaten..:KK4::KK4:süsümüz eksik olmuyo doktora da gitsek:KK48:

:KK70::KK70:aynı sorun bende de var canım..izmire gideceğimiz gün hazırlanamıyorum :KK70:son 2 seferdir geç kalıyoruz zaten..:KK4::KK4:süsümüz eksik olmuyo doktora da gitsek:KK48:
süsten ziyade sanırım heyecandan elim ayağıma dolanıyor :rolleyes::rolleyes: lütfen yarın geç kalmayın amasonra görüşemeyiz :KK73::KK24:

TE="cycas, post: 37487435, member: 474399"] kalbiminozu kalbiminozu canım sen aldın mı randevu ? birde kim vardı yarın randevusu olan agapo agapo purplelife34 purplelife34 hanginizindi ?[/QUOTE]
Benim randevum yok canım kasımın ortasında gideceğim inşallah o zaman karşılaşırız biraz rahatlarım belki çok gergin oluyorum heyecan basıyoro_O

agapo agapo sorma canım bende de doktor fobisi var beklerken elim ayağım titriyor eşime bile takıyorum ya ne rahatsın gazete okuyorsun diye :-):-)

bende ki rahatlık başa bela..Kaan beye sizin neden hiç resminiz yok çocuklarla dedim ..:KK22::KK22:adam bi dumur oldu hemşiresi Kaan bey daha 1,5 senedir burda çocukları doğmadı daha dedi:-):-):confused::confused:o resimler çok güzell ama demi :KK68:kocama hep gösteriyorum ikizlerin resimlerini hiç etkilenmiyor bile:KK34:

bende ki rahatlık başa bela..Kaan beye sizin neden hiç resminiz yok çocuklarla dedim ..:KK22::KK22:adam bi dumur oldu hemşiresi Kaan bey daha 1,5 senedir burda çocukları doğmadı daha dedi:-):-):confused::confused:o resimler çok güzell ama demi :KK68:kocama hep gösteriyorum ikizlerin resimlerini hiç etkilenmiyor bile:KK34:
ammaan canım sende tamam ikiz güzel şirin ama bakması zordur zaten bizim ikiz olursa yandık :rolleyes: tek olsun temiz iş inşallah rabbim hayırlısını veririr.. sende bayağı rahatmışsın ama benim eşimde hep bunu merak ediyordu dur hemen söyleyim cevabını :KK49::KK49:

inşallah canım. hiç aceleye getirmeyeceğim. bu sefer daha çok inanıyorum:KK39: inşallah güzel kaliteli yumilerin olur. bu arada kaç yumurta gözüküyordu? kontrol ne zaman?

Dün kontroldeydim şimdilik herşey güzel gidiyor aynı anda büyüyorlar neyse ki :) 8-9 adet var şimdilik salı günü daha da netleşir sanıyorum. :KK66:

X