Tüp Bebek Merkezleri İzmir kent hastanesinde dr. İsrael Aruh ile tüp bebek deneyenler ve tedavi görenler .

[bende şimdi arastırıyorum bakalım ama cok kararsız kaldım. ısrael aruh ve kent hastanesi bana daha mantıklı geliyor.
umarım olumlu sonuçlar alırız. bizim microtese olcak ve sperm bulunursa tüp bebek yapılcak umarım şansımız iyi gider. çok heyecanlı ve endişeliyiz.
siz neler yaşadınız nasıl bir dr. bana biraz bilgi verebilirmisinz?

çok saolun.:nazar:

İsrael bey gerçekten çok iyi bir doktor bende aylarca araştırıp israel beyde karar kıldım. Fakat şuan kent hastanesindeki durumu belirsiz bu biraz sıkıntı olabilir sizin için. Hakkınızda hayırlısı olsun

Önümüzde iki seçenek olacak birincisi donuk embriyolarımızı alıp İsrael beyin gittiği yeni merkez e gitmek yada Kent hastanesinin tüp bebek servisinde yeni gelecek olan doktoruna güvenip yaptırmak.....

Bu arada sevgili arow yarın başlıyor iğnelerim heycanlıyım biraz

Aynen bende yarım yarım yaptırcam 2 kutu. Hastaneyle görüşmedim hiç şuan yoldayım gelişmeleri haberdar ederim mutlaka

Hadi bakalım hayırlısı... Bana 2 kutu verildi yarım yarım olucak sanada aynı şekilde mi? Hastane ile irtibata geçtin mi hiç bi gelişme var mı?

Canım aynı dedgin gibi bende bırakılan his doktorun gideceği yönünde. İğneye başladım ben bu arada hakkımızda hayırlısı olsun...

Bugün kendim yaptım dün şükran hanım ayırmayı gösterdi cok kolay. Fakat dün yaptıgım yerde bugünküde morardı ilk tedavide böyle bişey yaşamamıştım 😕

Doktorun ayrılma durumuyla ilgili ne yapacagıma karar vermek suan cok düsündürüyor beni hastanede devam mı etmeliyim israel beyle gitmelimiyim bilemedim.

Bugün kendim yaptım dün şükran hanım ayırmayı gösterdi cok kolay. Fakat dün yaptıgım yerde bugünküde morardı ilk tedavide böyle bişey yaşamamıştım 😕

Doktorun ayrılma durumuyla ilgili ne yapacagıma karar vermek suan cok düsündürüyor beni hastanede devam mı etmeliyim israel beyle gitmelimiyim bilemedim.

Bunları düşünüp kendini strese sokma enazından şu günlerde...Moralde çok önemli bu yaşadığın stres tedavinin önüne geçmesin yani..Morarmalar normaldir herhalde. Transfer günü için bişey konuştunuzmu Şükran hanımla?

Bunları düşünüp kendini strese sokma enazından şu günlerde...Moralde çok önemli bu yaşadığın stres tedavinin önüne geçmesin yani..Morarmalar normaldir herhalde. Transfer günü için bişey konuştunuzmu Şükran hanımla?

Elimde olmuyor hic 😞 ne kadar şanssızım diyorum kaç yıldır hastanede duran doktor ben tedaviye başladıgım zaman ayrılacagı tuttu...
Transfer ortalama reglden 18 gün sonra gibi olur dedi ama henüz doğum kontrol hapım bitmedi o bitince hemen regl olurum inşallah

Elimde olmuyor hic 😞 ne kadar şanssızım diyorum kaç yıldır hastanede duran doktor ben tedaviye başladıgım zaman ayrılacagı tuttu...
Transfer ortalama reglden 18 gün sonra gibi olur dedi ama henüz doğum kontrol hapım bitmedi o bitince hemen regl olurum inşallah

Sana söylüyorum ama bende senden farklı degilim. Tedavim ertelenip duruyor sonra tam tedavim başlıcak derken olmucak şey dr la hastane arasında karışıklık çıkıyor.. Bende doğum kontrol hapına devam ediyorum iğnelerim pazar başlıcak. Doğum kontr. bitince yaklaşık üç gün içinde olursun. Transfer süresi uzunmuş yaaaa:KK43:((( Neyse kafamıza takmayalım herşey olacağına varcak sonuçta...

Kızlar motive oluyoruz. Bırakın doktor gidecek mi kalacak mı giderse de gittiği merkezde yapacak transferi sonuçta dünyanın diğer ucuna götürülebilen şeyler sıvı azot tankları olumlu düşünün gözünüzde büyütmeyin sadece çiğliye gideceğinize Alsancak'a gideceksiniz bu kadar.. Moral yüksek olursa gelecek ikizler:))

Kızlar motive oluyoruz. Bırakın doktor gidecek mi kalacak mı giderse de gittiği merkezde yapacak transferi sonuçta dünyanın diğer ucuna götürülebilen şeyler sıvı azot tankları olumlu düşünün gözünüzde büyütmeyin sadece çiğliye gideceğinize Alsancak'a gideceksiniz bu kadar.. Moral yüksek olursa gelecek ikizler:))

Ne güzel yazmışsınız aynen öyle....

Sana söylüyorum ama bende senden farklı degilim. Tedavim ertelenip duruyor sonra tam tedavim başlıcak derken olmucak şey dr la hastane arasında karışıklık çıkıyor.. Bende doğum kontrol hapına devam ediyorum iğnelerim pazar başlıcak. Doğum kontr. bitince yaklaşık üç gün içinde olursun. Transfer süresi uzunmuş yaaaa:KK43:((( Neyse kafamıza takmayalım herşey olacağına varcak sonuçta...

Evet arkadaşım doğru söylüyorsun kafaya takmamak lazım. Birde ilaçların yan etkileri bni cok fazla etkiliyor zaten sinir stres ateş basmaları uykusuz geceler üzerine birde bu düşünceler çok ağır geliyor. Dilerim sonucunda hepimizin yüzü güler

Ah ne güzel yazmışsın... Doktorun alsancaga gideceği belli olmuşmu acaba siz yazınca merak ettim

Belli değil ama başka alternatif yok zaten emin olabilirsin. Daha bile güzel o kadar yol tepmeye gerek kalmadan şehirin göbeğine daha rahat ulaşabiliriz. Bunlara yoğunlaşmadan olumlu şeyler düşünelim. Her şey güzel olacak inanın buna...

Belli değil ama başka alternatif yok zaten emin olabilirsin. Daha bile güzel o kadar yol tepmeye gerek kalmadan şehirin göbeğine daha rahat ulaşabiliriz. Bunlara yoğunlaşmadan olumlu şeyler düşünelim. Her şey güzel olacak inanın buna...

Yarın fırsat bulursam bi uğramayı düşünüyorum hastaneye inşallah belli olmuştur gideceği yer... Bende irenbeye gider diye düşünüyorum yada su hastanesine

Canım şu iğneleri nasıl yarım yarım ayarladığını bana anlatırmısın. Bide göbekten yapıyorsun degil mi?

Şimdi sana şırınga vermişlerdir değilmi canım o şırıngayı 5e çekiyorum iğnenin içinden şırıngaya sıkıyorum ilacı yarısı şırıngada yarısı gonapeptylin içinde kalıyor. İlk önce şırıngadakini göbekten vuruyorum ertesi günü yarım kalan gonapeptyli vuruyorum.

Şimdi sana şırınga vermişlerdir değilmi canım o şırıngayı 5e çekiyorum iğnenin içinden şırıngaya sıkıyorum ilacı yarısı şırıngada yarısı gonapeptylin içinde kalıyor. İlk önce şırıngadakini göbekten vuruyorum ertesi günü yarım kalan gonapeptyli vuruyorum.

Pazar günü başlıcam bi aksilik olursa heryerde kapalı oyüzden iyice ögreneyim istedim. Teşekkürler.... Dogum kont hapın nezaman bitiyor?

Pazar günü başlıcam bi aksilik olursa heryerde kapalı oyüzden iyice ögreneyim istedim. Teşekkürler.... Dogum kont hapın nezaman bitiyor?

Cuma bitiyor ilacım canım. Bu arada hastaneden cıktım suan ıvf bölümü bomboştu israel bey ayrılcak muhtemelen ama halen belirsizlik hakim

X