İzmir Özel Gazi Hastanesi

selam herkese..

kızlar stresinizi anlıyrum çünkü aynı stresi ben de yaşadım. hep dua ettim geceden başlasın sancım sabah hastaneye gideyim,doğum gündüz olsun diye.öyle de oldu.

gazideki tüm doğum doktorları iyi kızlar. 4 doktor var bunlar nöbet usulü değil, icap usulü çalışıyorlar. yani bir doktor 1 hafta boyunca nöbetçi oluyor. gece ya da haftasonu olan doğumlarda o haftaki icabçı doktor geliyor. şansınıza belki de kendi doktorunux icapçı olacak sizin doğum yapacağınız hafta. benim 40.haftamda kendi doktorum ayşen hanım icabçıydı. o hafta 2günde bir ebe alltan muayene etti, açılma olduğu an yatıracaktı hastaneye. pzt kasılma vardı, henüz açılmam yoktu,eve gönderdi çrş gel dedi. ben salı sabahı sancımla gittim, açılma 2cm kadar bile yoktu. suni sancı takıldı 13.10da oğlumu doğurdum.

dediğim gibi aynı korkuyu ben de yaşadım. suni sancı istemiyorsanız bekleyin derim. bütün doktorları iyi çünkü hangisi gelirse gelsin korkmayın hepsi de mükemmel doktorlar.

umarım gönlünüze göre olur, çatır çatır doğurursunuz.....

mrb.inşallah gündüz olur bende dua edıyorum.Aslında herşeyin hayırlısı neyse o olsun.en ıyısı boyle dua etmek. melodi sen doktorunla konuş bakalım ne dıyecek.:emir_bebek:

evet canım bol bol dua edelim su gibi kolay doğum yapalım inşallah!
canım ben dr.umla konuşana kadar sen doğum yapmış olacaksın.
artık sende yaşadıklarını paylaşırsın. hayırlısı ne ise o olsun diyorum. allah gönlüne göre bir doğum yapmayı nasip etsin. sağlıkla al bebişini kucağına. haber vermeyi unutma olur mu?

selam herkese..

kızlar stresinizi anlıyrum çünkü aynı stresi ben de yaşadım. hep dua ettim geceden başlasın sancım sabah hastaneye gideyim,doğum gündüz olsun diye.öyle de oldu.

gazideki tüm doğum doktorları iyi kızlar. 4 doktor var bunlar nöbet usulü değil, icap usulü çalışıyorlar. yani bir doktor 1 hafta boyunca nöbetçi oluyor. gece ya da haftasonu olan doğumlarda o haftaki icabçı doktor geliyor. şansınıza belki de kendi doktorunux icapçı olacak sizin doğum yapacağınız hafta. benim 40.haftamda kendi doktorum ayşen hanım icabçıydı. o hafta 2günde bir ebe alltan muayene etti, açılma olduğu an yatıracaktı hastaneye. pzt kasılma vardı, henüz açılmam yoktu,eve gönderdi çrş gel dedi. ben salı sabahı sancımla gittim, açılma 2cm kadar bile yoktu. suni sancı takıldı 13.10da oğlumu doğurdum.

dediğim gibi aynı korkuyu ben de yaşadım. suni sancı istemiyorsanız bekleyin derim. bütün doktorları iyi çünkü hangisi gelirse gelsin korkmayın hepsi de mükemmel doktorlar.

umarım gönlünüze göre olur, çatır çatır doğurursunuz.....

semami çok sağol canım içimi rahatlattın. inşallah kendi doktoruma denk gelirim.
suni sancı da istemiyorum. herşey normal gelişsin istiyorum.
gece hastanede olan dr. uğraşmaz sezeryana alır diye çok endişe ettim.
inşallah herşey gönlümüze göre olur. senin oğluşun nasıl büyümüştür prens.

Son düzenleme:
benım doğuma 18 gün var. öncesinde olursa bilemem nasip hayırlısı olsun.herkese hayırlı ve kolay doğumlar diliyorum.
doğum yapmayan arkadaşlar sizn şafak kaç?:ecrin_bebek:

benim cetvele göre 92 gün var.
serife senin az kalmış. allah yardımcın olsun.
kendine moral ver olur mu senin güzel haberlerini bekliyorum.

allah yardımcınız olsun..su cetvellerı nereden yapıyorsunuz bulamadım gıttı...bende ıstıyorum yapmak melodı bana yardımcı olurmusun cnm

[/QUOTE

mrb canım.benı az kaldı. sayılı gunler var. senın daha 3ayın var nerdeyse.ınan su gıbı geçıyor gunler.ben daha ilk ayım dun gıbı gelıyor.Allah hepimizin yardımcısı olsun.alkisalkisalkis
HAYIRLI CUMALAR...yerimseniben

[/QUOTE

mrb canım.benı az kaldı. sayılı gunler var. senın daha 3ayın var nerdeyse.ınan su gıbı geçıyor gunler.ben daha ilk ayım dun gıbı gelıyor.Allah hepimizin yardımcısı olsun.alkisalkisalkis
HAYIRLI CUMALAR...yerimseniben

iyi haberlerini bekliyoruz canım, kolay doğumlar.... sağlıkla al bebeişini kucağına canım...

mrb arkadaşlar.dün gazi hastanesınde gülizar dr.la randevum vardı.kadın odasında benı ultrasona almadı.aşağıya normal herkesın yapıldığı ultrasona gonderdı.sonra çatı muayenesi için yukrıya ebeye gönderdi.nst ye girdim çıktım.tekrar dr. odasına gıttım.dr.gülizar benı sezeryana ikna etmek için o kadar bahane buldukı anlatamam.yok suyun az,yok bebek büyük,yok çocuk dr. yok, yok bayramda anestezi yok .....v.s.bende son ana kadar bir sorun olmadıkça normal düşünüyorum dedim.o zaman seni ben tepecik hstanesine yönlendiriyorum dedi.zaten benle hiç ilgilenmedi ultrasonu başkasına, çatı muayenesini ebeye yolladı.sezeryan olcacak olsam bile bu dr.a gitmeyeceğim.2-3 gidişimden beri beni hep başka yere yönlendiriyor.bir dr. hastası bana bende kalsın dıye bakar. bu başından savmaya bakıyor.zaten doğru dürüst hastasıda yok.kime sorsam ya ayşen yada çiğdem diyor.ben bu dr.larda randevu yoğun olduğu 1 ay sonrası verdikleri için almadım. çünkü doğumum yakındı.1 ay bekleyemezdim.Allah böyle dr.un eline düşürmesin.normal doğumla saatlerce uğraşmak istemiyor.bir daha hamile kalırsam başından itibaren egepol hastanesine gideceğim.gazi hastaneside böylelikle gözümden düştü.dr.ayşen ve çiğdem hanıma lafım yok ama çalışanlar olsun gerek benım dr. olsun hiç memnun kalmadım.
:eek:lmaz:

şerifecim keşke ayşen hn. yada çiğdem hanıma muayne olmak için ısrar etseydin.
şimdi nerede doğum yapacaksın?
benim aklımda karataş hastanesi var. orasıda sigortaya bakıyor bir görüş istersen.
umarım gece yada haftasonu doğum yapmam.
yaparsam gülizar hn. nöbetine denk gelmem.
birde egepole gidip konuşsan olmaz mı?
gökalp beydi sanırım. şansını dene bence canım.
inşallah normal ve kolay bir doğum yaparsın.
aklım sende bana mutlaka haber ver. istersen özel mesaj at.

şerifecim keşke ayşen hn. yada çiğdem hanıma muayne olmak için ısrar etseydin.
şimdi nerede doğum yapacaksın?
benim aklımda karataş hastanesi var. orasıda sigortaya bakıyor bir görüş istersen.
umarım gece yada haftasonu doğum yapmam.
yaparsam gülizar hn. nöbetine denk gelmem.
birde egepole gidip konuşsan olmaz mı?
gökalp beydi sanırım. şansını dene bence canım.
inşallah normal ve kolay bir doğum yaparsın.
aklım sende bana mutlaka haber ver. istersen özel mesaj at.

melodi canım çiğdem hanım yada ayşen hanımdan randevu 1 ay sonrası veriyorlardı. ben bu hastaneye gittiğimde 33 haftalıktım.1 ay sonrası doğum demktı benım için.o yüzden bu kadından almıştım.bundan önce egepole başvurdum 28 haftadan sonra kesınlıkle almadıklarını söyledıler.hamilelik takibini ancak buraya kabul ettirebildim. burada bile kadın 32 haftadan sonra almıyoruz aslında dedı. zor aldı zaten normal istiyorum diyince başından savdı.

hamileliğin başından itibaren 1 doktora gideceksın bunu anladım.ben daha önceki dr.umdan memnun değildim ve ayrıca 3-4 milyar doğum dedi o yüzden dr. değiştirmiştim.

ben artık doğum sancısı geldiğinde dokuz eylül üniversitesine gideceğim.12 günüm kaldı.Allah hayırlısını nasip etsin hepimiz için.olumunekankayizsmile

melodi canım çiğdem hanım yada ayşen hanımdan randevu 1 ay sonrası veriyorlardı. ben bu hastaneye gittiğimde 33 haftalıktım.1 ay sonrası doğum demktı benım için.o yüzden bu kadından almıştım.bundan önce egepole başvurdum 28 haftadan sonra kesınlıkle almadıklarını söyledıler.hamilelik takibini ancak buraya kabul ettirebildim. burada bile kadın 32 haftadan sonra almıyoruz aslında dedı. zor aldı zaten normal istiyorum diyince başından savdı.

hamileliğin başından itibaren 1 doktora gideceksın bunu anladım.ben daha önceki dr.umdan memnun değildim ve ayrıca 3-4 milyar doğum dedi o yüzden dr. değiştirmiştim.

ben artık doğum sancısı geldiğinde dokuz eylül üniversitesine gideceğim.12 günüm kaldı.Allah hayırlısını nasip etsin hepimiz için.olumunekankayizsmile

serifecim benim 20 ağustosta kontrolüm vardı. ben oradayken bir bayan geldi annesiyle.
hemşireyle konuşmasını duydum. kız 8 aylık hamile. randevusuz geldik doktor değiştirmek istiyoruz. çiğdem hn. önerdiler bizi aradan alır mısınız dedi kızın annesi. hemşire dr. sordu ve kabul etti.

anlamıyorum ya ne demek yok 28 haftadan sonra alamam, yok 32 haftalıktan sonra alamam. e nolcak ortada mı kalacağız? demkki başka dr.dan memnun kalınmamış ki sen tercih ediliyorsun. 9 eylül hastanesini ben sevmiyorum. allah muhtaç etmesinde! seni korkutmak için söylemiyorum sakın yalnış anlama. çok az zamanın kalmış. allah hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin. buradan güzel haberlerini yaz bize.
bende senin için heyecan yapıyorum. merakla haberini bekliyorum.
aynı duyguları paylaşıyoruz.
canım bol bol dua et emi! herşey senin için çok güzel olur inşallah.
bebişin cinsiyeti ve adı ne? :emir_bebek:
sormayı unuttum. görüşürüz!

Arkadaşlar aklınızda olsun karataş hastanesinin ssk ile anlaşması bozuldu sadece özel şuan..benim doktorum da karataş ile anlaşmalıydı, oradan biliyorum..şuan 650 lira alıyor galiba doğumlarda, siz yine bi karataşı arayın ve doğum fiyatlarını öğrenin..

Melodicim artık diğer doktorlarında bır önemı kalmadı benim için gazi bitti.9 eylülde şansımıza ne çıkarsa artık.bir daha hamilelik olduğunda egepole gideceğim.hayırlısı olsun. bebeğim erkek rahmetli kayınpederin ismini koyacağız nasipse. Osman.:emir_bebek:

Felicity arkadaşın söylediği doğru ben 1500 falan duymuştum hatta karataş için.

Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun..

MRB ARKADAŞLAR.GÜNÜMÜN DOLMASINA 4 GÜN VAR.İNŞ. GÜNÜNÜ 1 GÜNDEN FAZLA GEÇİRMEM.DUA EDİN HEPİMİZE.ALLAH HAYIRLISIYLA KURTARSIN.
HERKESE ŞEKER TADINDA BİR BAYRAM DİLİYORUMopuyorumnanaktan

MRB ARKADAŞLAR.GÜNÜMÜN DOLMASINA 4 GÜN VAR.İNŞ. GÜNÜNÜ 1 GÜNDEN FAZLA GEÇİRMEM.DUA EDİN HEPİMİZE.ALLAH HAYIRLISIYLA KURTARSIN.
HERKESE ŞEKER TADINDA BİR BAYRAM DİLİYORUMopuyorumnanaktan

allah sağlıkla kurtarsın ikinizi de. inşallah ben bunları yazarken doğurmuşsundur...

teşekkür ederim semamicim. amin hayırlısıyla inş.hepimizi. bizimkinin gelmeye nıyetı yok galiba yarın gunum doluyor.ara ara ağrılarım oluyor ama geçiyor.gunun geçirecek galiba erkek old. için.gunum dolunca 1 gun daha beklıyım ertesı gunu hastaneye gıdeyım dıyorum. sizce?:ecrin_bebek:

şerifecim son hafta 2 günde 1 çağırıyor doktor. gününü doldorunca hergün çağırır belki. doktorun daha iyi bilir. benim görümcem 40ının dolddurdu, bebeğin gelmeye niyeti yoktu. 40+4 te yatırdılar suni sancı ile doğurdu. bbek poposunda kakasıyla doğmuş. az daha bekleseymiş kakasını yutacakmış.

yani şunu demek istiyorum. riske atma doktorun ne diyorsa onu yap. suni sancı dene, olmazsa sezeryanla alırsın bebişini kucağına. ha normal, ha sezeryan önemli olan sağlıkla kavuşman bebişine.

mrb arkadaşlar. çok şükür doğumumu yaptım.Tam gununde geldi oğluşumuz.ilk önce 9 eylüle gittik orası yer yok dedı ve ıyıkıde öyle oldu.sonra gaziye gitsek dr. söylemişti biliyoruzkı normal istemiyordu sezeryan yapacak dıye gitmedik.şifada dosyam vardı 1 kere gitmiştim oraya gitmeye karar verdık o an.

arkadaşlar ben şifadan çok memnun kaldım.çalışanları o kadar iyiydiki kimsen olmasa bile rahat ederdıniz.İlgi çok güzeldi.normal doğum yaptım.gerisini sonra yazarım bebeğim uyandı. görüşmek dileğiyle...

mrb arkadaşlar. çok şükür doğumumu yaptım.Tam gununde geldi oğluşumuz.ilk önce 9 eylüle gittik orası yer yok dedı ve ıyıkıde öyle oldu.sonra gaziye gitsek dr. söylemişti biliyoruzkı normal istemiyordu sezeryan yapacak dıye gitmedik.şifada dosyam vardı 1 kere gitmiştim oraya gitmeye karar verdık o an.

arkadaşlar ben şifadan çok memnun kaldım.çalışanları o kadar iyiydiki kimsen olmasa bile rahat ederdıniz.İlgi çok güzeldi.normal doğum yaptım.gerisini sonra yazarım bebeğim uyandı. görüşmek dileğiyle...

çok sevindim sağlıkllı olmanıza. güle güle büyüt bebeğini canım.

bugun 6.gunumuzdu. topuktan kan verdık.İnşalllah kötü birşey çıkmaz.cuma gun de normal kontrolümüz var.bakalım hayırlısı.
Bebeğimizin çok gazı oluyor.doğum yapanlar sizler bunun için ne yapıyorsunuz.

X