İzmir Tüp Bebek Doktoru?

mrstroisy

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
356
88
26
Merhabalar hanımlar Polikistik over hastasıyım. İzmir içinde tüp bebek doktoru aramaktayım. Memnun kaldığınız doktor öneriniz var mı?

Merhabalar hanımlar Polikistik over hastasıyım. İzmir içinde tüp bebek doktoru aramaktayım. Memnun kaldığınız doktor öneriniz var mı?
İzmir’de tedavi görüyorum.İRENBE Alper BİLER hastasıyım,doktorumu ve hastaneyi kesinlikle ben tavsiye ediyorum.Çok memnunum gayet🫶🏻 sgk anlaşması yok tamamen özel bir hastane ilaçlar pahalı tutuyor o yüzden ama bazı ilaçları belki devlette kadın doğum doktoru rapor çıkarabilir,veya aile hekimide yazabilir diye duymuştum.

Merhaba israel aruh hastasıyım bende aralıkta oldum transferimiz şuan pozitif sonuç aldım 3. Denemem ilk ikisi başka merkezdeydi. Israel hocayı şiddetle tavsiye ederim işinde çok iyi gercekten

Çok teşekkür ediyorum, Google’da iyi yorumlar olduğu kadar kötü yorum da okudum. Ama işinin ehli diye duydum hep
Bende hep google da kötü yorumları görmüştüm ama eşimin arkadaşı yonlendirmis eşimi ısrarla gitmek istedi ben çok onyargili gitmiştim ama cidden yanılmışım gayet babacan bir tavrı vardı evet maddi yönden tuzlu biraz ama umarım değdi cuma günü kontrolüm var bakalım keseleri ya da keseyi görecek miyiz değerlerin çok güzel artmış demişti

Bende hep google da kötü yorumları görmüştüm ama eşimin arkadaşı yonlendirmis eşimi ısrarla gitmek istedi ben çok onyargili gitmiştim ama cidden yanılmışım gayet babacan bir tavrı vardı evet maddi yönden tuzlu biraz ama umarım değdi cuma günü kontrolüm var bakalım keseleri ya da keseyi görecek miyiz değerlerin çok güzel artmış demişti
Hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah🙏🏻 ne kadardı ücret peki

Merhabalar transferiniz hayırlı olsun inşallah 🍀 hangi merkezle çalışıyor doktor? Bir de ne kadar ödeniyor acaba?
İrenbe yle çalışıyor ben eylül ayında tedaviye başladım aralıkta opu oldum sadece tüp bebek 40.500 ilaçlar 30 bine yakın tuttu . Ama şuan fiyatları arttı telefonla bilgi veriyolar direk doktoru arayabilirsiniz

bu gün üye oldum kızlar, yeni pozitif haber aldım bende çooook mutluyum, forumu sürekli takip ediyordum ama bir şey yazmak içimden gelmiyordu, şimdi size elimden geldiğince yardımcı olurum, benim doktorum Hayri Aksüt, torbalıda, bende ödemişte oturuyorum. çoook memnunum ALLAH ondan razı olsun

Merhaba israel aruh hastasıyım şubatta inşallah transferim olacak tavsiye ederim
İnşallah sağlıkla gelir bebeğiniz :) Aralık'ta 1 başarısız denemem oldu. Şubat içerisinde ben de muayene için gitmeyi planlıyorum. Memnuniyetinizi de paylaşırsanız ileride çok makbul geçer. Bir de güncel ücreti yazar mısınız? Maddi olarak hazırlık yapmam lazım gibi..

Son düzenleme:
bu gün üye oldum kızlar, yeni pozitif haber aldım bende çooook mutluyum, forumu sürekli takip ediyordum ama bir şey yazmak içimden gelmiyordu, şimdi size elimden geldiğince yardımcı olurum, benim doktorum Hayri Aksüt, torbalıda, bende ödemişte oturuyorum. çoook memnunum ALLAH ondan razı olsun
Allah hayırlı eylesin canım sağlıkla kucağına al inşallah 🙏🏻

İnşallah sağlıkla gelir bebeğiniz :) Aralık'ta 1 başarısız denemem oldu. Şubat içerisinde ben de muayene için gitmeyi planlıyorum. Memnuniyetinizi de paylaşırsanız ileride çok makbul geçer. Bir de güncel ücreti yazar mısınız? Maddi olarak hazırlık yapmam lazım gibi..
Ben bugün çok şükür ikizlerimin kalp atisini da duydum tereddütsüz tavsiye ederim 3. Denememdi artık umutlarımı yitirmiştim israel hocam ilaç gibi geldi ❤️❤️

ben zamdan önce başlamıştım şuan güncel fiyatı yanlış hatırlamıyosam 58 bin + ilaçlar. İlaçlar kişiye göre değiştiği için bişey diyemem ama nerdeyse tüp bebek kadar ilaçlarada bütçe ayırman lazım . Ben doktorumdan çok memnunum çok araştırdım yurtdışında yıllarca eğitim görmüş tüp bebekle alakalı. Ewet diğer doktorlara göre biraz pahalı ama en azından emeğine değen biri. Çok konuşmayı sevmez öyle istediğin her soruyu soramıyosun öncesinde şunu şunu yapacağız demez tedavinin akışında sadece bi sonraki adımı söyler . Ama inşallah onunla başlarsan pişman olmazsın🙏🏻

ben zamdan önce başlamıştım şuan güncel fiyatı yanlış hatırlamıyosam 58 bin + ilaçlar. İlaçlar kişiye göre değiştiği için bişey diyemem ama nerdeyse tüp bebek kadar ilaçlarada bütçe ayırman lazım . Ben doktorumdan çok memnunum çok araştırdım yurtdışında yıllarca eğitim görmüş tüp bebekle alakalı. Ewet diğer doktorlara göre biraz pahalı ama en azından emeğine değen biri. Çok konuşmayı sevmez öyle istediğin her soruyu soramıyosun öncesinde şunu şunu yapacağız demez tedavinin akışında sadece bi sonraki adımı söyler . Ama inşallah onunla başlarsan pişman olmazsın🙏🏻
Çok teşekkür ederim bilgi için 80 bin net kenarda olmalı anlaşılan. İsrael beyi 2 kadın arkadaşım önerdi ailesinden kişiler gitmiş ve sonuç almış. Hatta biri 10 yıl sonra kavuşmuş bebeğine :) şubatta reglimin 2-3. Gününe denk gelen bi günde gideyim diyorum. Umarım güzel haberlerinizi alırız buradan ✨🙏🏽🍀

X