İzmir Tüp Bebek Doktoru?

Ben bugün çok şükür ikizlerimin kalp atisini da duydum tereddütsüz tavsiye ederim 3. Denememdi artık umutlarımı yitirmiştim israel hocam ilaç gibi geldi ❤️❤️
Ay ne kadar güzeeel umut oldunuz 🙏🏽✨🍀 Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🍀 bana da burada yazmak nasip olur umarım..

Çok teşekkür ederim bilgi için 80 bin net kenarda olmalı anlaşılan. İsrael beyi 2 kadın arkadaşım önerdi ailesinden kişiler gitmiş ve sonuç almış. Hatta biri 10 yıl sonra kavuşmuş bebeğine :) şubatta reglimin 2-3. Gününe denk gelen bi günde gideyim diyorum. Umarım güzel haberlerinizi alırız buradan ✨🙏🏽🍀
Strese girmeden ilerlemek için daha fazla kenara koymanız gerekiyor ben zamlardan önce 30 bine yakın sadece yumurta toplama evresinde ilaçlara verdim. Şimdi transfer aşaması ve gebeliğin ilk 3 ayı için tekrar ilaç evresine geldik 20 bine yakında şimdi ilaçlara gidecek 🙏🏻 hakkınıza en güzeli olsun

Merhaba toplamda kaç gün sürdü tüp bebek süreciniz ve toplam olarak doktor muayenesi vs ne kadar tuttu herşey
Benim 3. Denemem hazir embriyolarimiz vardı arayıp merkezi sordu kaliteleri iyiymiş onları kullanalım dedi o yüzden sıfırdan başlamadık ilaçlar 12. Haftaya kadar devam o yüzden daha fazla tutacak ama transfer sürecinde 35 vermiştik eğer tutarda devam ederse Bi haftalik ilaçlar 4000 12. Haftaya kadar😅😅😅

Benim 3. Denemem hazir embriyolarimiz vardı arayıp merkezi sordu kaliteleri iyiymiş onları kullanalım dedi o yüzden sıfırdan başlamadık ilaçlar 12. Haftaya kadar devam o yüzden daha fazla tutacak ama transfer sürecinde 35 vermiştik eğer tutarda devam ederse Bi haftalik ilaçlar 4000 12. Haftaya kadar😅😅😅
Tutsun ilaçların parası verilir nelere vermiyoruz o parayı o mühim değilde ben tüp bebek süreci aylarca mı sürüyor onu merak etmiştim.

Tutsun ilaçların parası verilir nelere vermiyoruz o parayı o mühim değilde ben tüp bebek süreci aylarca mı sürüyor onu merak etmiştim.
Tamamen kişiye göre değişiyor ben ilk 3 ay vitamin takviyeleri kullanmıştım sonra regl ile yumurta geliştirici ilaçlara başladım o ay yumurtalar toplandı sonra 2 regl dönemi rahim dinlendirilmesi yapıldı bana ama kimisinde yumurta toplamadan sonra taze transfer de yapılabiliyor tamamen kişiye gore

Tamamen kişiye göre değişiyor ben ilk 3 ay vitamin takviyeleri kullanmıştım sonra regl ile yumurta geliştirici ilaçlara başladım o ay yumurtalar toplandı sonra 2 regl dönemi rahim dinlendirilmesi yapıldı bana ama kimisinde yumurta toplamadan sonra taze transfer de yapılabiliyor tamamen kişiye gore
6 ay sürmüş neredeyse ben aşılama gibi bir ay sürüyor sanıyorum ablamın çok kısa sürmüştü tabi uzadıkça masrafta artıyor haliyle 😢

İzmir’de tedavi görüyorum.İRENBE Alper BİLER hastasıyım,doktorumu ve hastaneyi kesinlikle ben tavsiye ediyorum.Çok memnunum gayet🫶🏻 sgk anlaşması yok tamamen özel bir hastane ilaçlar pahalı tutuyor o yüzden ama bazı ilaçları belki devlette kadın doğum doktoru rapor çıkarabilir,veya aile hekimide yazabilir diye duymuştum.
Merhaba ben de Alper bey ile görüşmeye gittim sakin bir doktor sorularımıza cevap verdi ama adetin ikinci günü gel dedi hemen başlıyor mu bilmiyorum dış gebeliğim var iki yıl önce rahim flimi falan hiç birşey istemedi sizin tedavi süreci nasıl geçti aklımda hep bu soru nasıl ilerlediniz ben düşük amh 0.3

Ben izmir’de İsmail küçük’te tedavi oluyorum. Çok memnunum kendisinden 🌸 Nasipse 1 mart ilk transferim 🌸 İzmir de ben de çok araştırma yaptım doktor konusunda. İsmail beyi seçtiğimize hiç bir zaman pişman olmadık🌸

Merhaba ben de Alper bey ile görüşmeye gittim sakin bir doktor sorularımıza cevap verdi ama adetin ikinci günü gel dedi hemen başlıyor mu bilmiyorum dış gebeliğim var iki yıl önce rahim flimi falan hiç birşey istemedi sizin tedavi süreci nasıl geçti aklımda hep bu soru nasıl ilerlediniz ben düşük amh 0.3
Herşey aşama aşama bilgi veriyo istiyo zaten merak etme sen bende adette başladım ilk tedavi muayene vs rahim filmi de tedaviye başladıktan 1 yada 1.5 ay sonra çekildim sanırım. Ama mutlaka isteyecektir hsg

X