İzmir'de Bartolin Bezi Ameliyatı yapan Doktor

ressamhanim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
61
36
30
Merhabalar, yıllardır en geç 6 ayda bir cekiyorum bu izdirabi. Direkt apse haline geldiği için de kist ameliyatı olamadim hiç ama apseye yapılabilecek her şey denendi. Tekrar etmesi durdurulamadi. Artık o taraftaki bezimi aldırmak istiyorum tamamen ama bu şartlarda Corona varken devlet hastaneleri ameliyat yapmıyoruz diyor. Defalarca enfeksiyon geçirdiğim icin de doktorum zor olur ameliyatı dedi. Bende size sorayım dedim. Bezini tamamen aldıran var mı İzmir'de hangi doktora gittiniz? Bu dönemde yaparlar mı? Lütfen yardım edin yine kaç gündür yatmak zorunda kalıyorum.

Merhabalar, yıllardır en geç 6 ayda bir cekiyorum bu izdirabi. Direkt apse haline geldiği için de kist ameliyatı olamadim hiç ama apseye yapılabilecek her şey denendi. Tekrar etmesi durdurulamadi. Artık o taraftaki bezimi aldırmak istiyorum tamamen ama bu şartlarda Corona varken devlet hastaneleri ameliyat yapmıyoruz diyor. Defalarca enfeksiyon geçirdiğim icin de doktorum zor olur ameliyatı dedi. Bende size sorayım dedim. Bezini tamamen aldıran var mı İzmir'de hangi doktora gittiniz? Bu dönemde yaparlar mı? Lütfen yardım edin yine kaç gündür yatmak zorunda kalıyorum.
Merhaba geçmiş olsun nasıl oldunuz ameliyat oldunuz mu

Merhaba ameliyat oldunuzmu ben yenj oldum daha

Ben size yazdığımda ameliyat olmamisttim oysa simdi 1 hafta olacak ameliyat olali islevselligi. Kalmiyo o kismin ama zaten abse yada kist varken zaten o bezler gorevini yapmiyo orada gerek fiziksel olarak gerekse abse durumjnda aci vermekten baska bir ise de yaramıyor malesef

Olmadım burda ameliyat yapan hastane yok malesef pandemiden. Ayrıca doktorum kroniklestigi için ameliyatı büyük tahribat yaratır dedi. Hem görsel hem işlevsel
Ben tamamen aldirdim bir gun icinde hastaneden taburcu oluyosunuz yuruyerek çıkıp gidiyosunuz temizlik pansuman iyi bir dinlenme sonucu kisa surede normal hayata donuyonusuz

X