İzmir'de Harmony Prenatal Testi yaptiranlar

pecan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2016
776
1.218
Merhaba Bayanlar,

10. haftadan itibaren yapilan bu testi,
Izmir'de yapan her hangi bir kurulus var mi bildiginiz ?
( Google da arattim ama son derece zayif web siteteleri var ismi gecenlerde maalasef)

Ayrica yaptiranlar varsa sonuc ne kadar surede geldi?
Aciklamalar size telefonla mi yapildi , rapor verildi mi?
Fiyat konusunda da bir bilginiz varsa cok sevinirim.

Herkese hayirli bir gebelik sureci dilerim.

İzmir de bir labratuar var mı bilmiyorum ama ben dün istanbul'da gelab da yaptırdım. Ordan arayip izmir e dair bilgi edinebilirsiniz belki.

İzmir de bir labratuar var mı bilmiyorum ama ben dün istanbul'da gelab da yaptırdım. Ordan arayip izmir e dair bilgi edinebilirsiniz belki.

Merhaba, cevabiniz icin cok tesekkurler. Ben de Izmir'e geldigimde yaptirmayi dusunuyordum,ama islerimiz uzun surunce 10 haftalikken hala Londra'daydim. O yuzden daha yeni , Sali gunu , orda yaptirdim ve bugun elime ulasti bile sonuc. Cok hizlilar. Cinsiyet tahmini de istemistim. 2100 lira karsiligi tuttu, Izmir'de neresi ogrenmistim aslinda. EgeLab adindaki laboratuar 1750 lira istedi. cinsiyet icin ( Y kromozomu ariyorlarmis ) ekstra 400 lira istedi. Yani iki ulkede de ayni para

Tum kalbimle , sizin de guzel neticeler almanizi dilerim.

Simdi merak ettigim ,sonucun iyi cikmasina ragmen , Turkiye'de yapilan ikili uclu testleri , yaptiracak misiniz?
Doktorunuz sizi nasil yonlendirecek , bu bilgiyi de benimle ilerde paylasirsaniz coook sevinirim.

Hayirli bir hamilelik dilerim size.

Yurtdisinda olmanın avantajıni yasamissiniz ne güzel. ..Biz sonuçlar için 10 gün kadar bekleyeceğiz ne yazık ki..
Ben ikili test sonucum yüksek riskli çıktığı için bu testi yaptırdım zaten... 1/300 de olsa ilk etapta aminyosentez riskini almak istemedim.. gelecek sonuca odaklandigimdan üçlü ve dörtlü testler içim henüz bir öngörüm yok.doktorumla da görüşmedim. Sadece insallah olumlu bir sonuç gelirse 16.haftadan sonra iyi bir detaylı ultrason muayenesi düşünüyorum.
İnşallah sizin için de hersey yolunda gider...

Merhabalar,gelabta ne kadara yaptırdınız testi?..Bende düşünüyorum bilgi amaçlı soruyorum ve sonuçlar net olarak kaç günde size ulaştı?.

Merhabalar,gelabta ne kadara yaptırdınız testi?..Bende düşünüyorum bilgi amaçlı soruyorum ve sonuçlar net olarak kaç günde size ulaştı?.

2100 ödedik ama arada hastane aracılığı da vardı. Doğrudan labratuar 100-200 lira belki farkedebilir.biz o panik le pek umursamamistik.
Sonuçlar da tam 9 iş günü sonra elimize ulaştı. Haftasonlarıyla birlikte 13 gün sonra yani.

2100 ödedik ama arada hastane aracılığı da vardı. Doğrudan labratuar 100-200 lira belki farkedebilir.biz o panik le pek umursamamistik.
Sonuçlar da tam 9 iş günü sonra elimize ulaştı. Haftasonlarıyla birlikte 13 gün sonra yani.
Harmony testin faydası oldu mu sizce? Yaptırmalı mıyım gerçekten işe yarar bi test mi? Bu arada cok az kalmış dogumunuza,Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah:KK66: zerrinn1 zerrinn1

Harmony testin faydası oldu mu sizce? Yaptırmalı mıyım gerçekten işe yarar bi test mi? Bu arada cok az kalmış dogumunuza,Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah:KK66: zerrinn1 zerrinn1

Ben yaptıran biri olarak, derim ki yaptır aklında soru işareti kalmasın. Yani maddi imkanın varsa hiç düşünme. Öbür türlü istatistik verilerle aklını bulandıracaklar. İkili üçlü dörtlü hep öyle... Sadece istatistik çıkarıyor.

Biz bu konu hakkında konuşmuşuz daha önce sonuç bekliyormuşsunuz, yeni farkettim, zaman ne çabuk akıyor. Hayırlı doğumlar hepimize.

X