İzmir'de kadın doğum doktoru öneriniz var mı?

kediy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2024
8
0
30
Kızlar herkese selamlar 🌸öncelikle Allah herkese gönlünde hasretini çektiği duyguları yaşamayı nasip etsin 🌸

İşin içinden çıkamadığımda her zaman göz ucuyla baktığım bir yerdi kadınlar kulubu benim için. Ne bekliyorum artık üye olmalıyım dediğim bir süreçten geçiyorum. Siz çiçek kadınların tavsiyelerine ihtiyacım var ✨️ öncelikle 2.5 yıllık evliyim daha 3 gün önce eşimle çocuk yapmaya karar verdik ve bir denememiz oldu. Yumurtlamam önceki haftaydı. Yani adet günüme 1 hafta kala ilişkiye girmiş olduk. Doğru zaman olmadığını düşünüyordum fakat garip şeyler hissediyorum vücudumda normalde olmayan. Hamile miyim değil miyim bilmem ama doktor ve sigorta meselesinin telaşına düştüm. Sigorta meselesini sizler nasıl yaptınız?
İzmir'i çok bilmiyorum bornova da oturuyoruz. Buralara yakın iyi bir doktor biliyorsanız tecrübelerinizi benimle paylaşır mısınız?

Kızlar herkese selamlar 🌸öncelikle Allah herkese gönlünde hasretini çektiği duyguları yaşamayı nasip etsin 🌸

İşin içinden çıkamadığımda her zaman göz ucuyla baktığım bir yerdi kadınlar kulubu benim için. Ne bekliyorum artık üye olmalıyım dediğim bir süreçten geçiyorum. Siz çiçek kadınların tavsiyelerine ihtiyacım var ✨️ öncelikle 2.5 yıllık evliyim daha 3 gün önce eşimle çocuk yapmaya karar verdik ve bir denememiz oldu. Yumurtlamam önceki haftaydı. Yani adet günüme 1 hafta kala ilişkiye girmiş olduk. Doğru zaman olmadığını düşünüyordum fakat garip şeyler hissediyorum vücudumda normalde olmayan. Hamile miyim değil miyim bilmem ama doktor ve sigorta meselesinin telaşına düştüm. Sigorta meselesini sizler nasıl yaptınız?
İzmir'i çok bilmiyorum bornova da oturuyoruz. Buralara yakın iyi bir doktor biliyorsanız tecrübelerinizi benimle paylaşır mısınız?
Canım merhaba inşalllah sağlıklı bir şekilde bebişine hemen kavuşursun 🙏🏻
Yumurtlama dönemi en yüksek hamile kalabileceğin bir dönem , daha sonra ki dönemler gebe kalma olasılığı çok çok düşük . Bu ay olmasa bile ovülasyon testi yapabilirsin önümüzde ki ay daha iyi görebilmek için yumurtlamanı veya 2 günde 1 ilişki olsun .
Şuan ki hissettiklerin büyük ihtimal psikolojik ve ya korunmasız ilişkiye girdiğiniz için vücudun tepsiki olabilir diye düşünüyorum . Umarım bebiştir orası ayrı 🌸
Sigorta konusunda hiç bir fikrim yok onu bilen arkadaşlarımız yanıtlasın .

Umarım en kısa ve doğru zamanda seninle olur miniğin 🫶🏻

Çok teşekkür ederim, nazik mesajın için ❣️

Ben de ihtimal vermiyorum hiç olacak bir zaman değil, zihnimin oyunları gibi geliyor🙃 göğüslerime inanılmaz birşey oldu kolum değince bile ağrıyor.ishal oldum dünden beri ve çok sık idrara çıkmaya başladım. Dün bir uykum geldi öğlen hiç uyuyan bir insan değilim bebek gibi uyumuşum akşama kadar 😂 yani saçmalama kızım 2 günde ne belirtisi diye kendimi sakinleştirmeye çalıştıkça üstüme geliyorlar 😂

Bu arada ovülasyon testini hiç duymadım biraz anlatabilirsen çok mutlu olurum 😊

Merhaba doktor önerisi aldınız mı bende izmşrde iyi doktor arayışındayım

Hayır henüz bir bilgiye sahip değilim ne yazıkki
İyi doktor gerçekten büyğk şans. Ben baya araştırdım bir kişi buldum gittim sma maslesef şuan değiştirmek istiyorum . İyi birini bi bulsam. Sürekli doktor değiştirmekte çok sıkıntı tüm tetkikler aynı yerde yapılırda daha iyi

Evet kesinlikle şuan hamile değilim büyük ihtimalle ama sonuçta karar verdik bir an önce bir doktor bulup başından sonuna kadar süreci takip etsin ve 100de 100 güvenebileyim, çok isterim

İyi doktor gerçekten büyğk şans. Ben baya araştırdım bir kişi buldum gittim sma maslesef şuan değiştirmek istiyorum . İyi birini bi bulsam. Sürekli doktor değiştirmekte çok sıkıntı tüm tetkikler aynı yerde yapılırda daha iyi
Tamamlayıcı veya özel sağlık sigortası yaptırmış mıydın gebelik öncesinde?

Tamamlayıcı veya özel sağlık sigortası yaptırmış mıydın gebelik öncesinde?
Benim işim gereği özel sağlık sigortam var . O konuda sorunum yok ama doktor bulamıyorum . Ben gebe değilim bu arada 5 aydır çoxuk istiyoruz olmayınca bi baktıralım dedik ama aynı doktorla devam edelim diye epey araştırdıe

Canım inovita marka kullanıyorum ben gerçi bu ay başladım ama bu forum sayesinde öğrendim . Regli bitince başlıyorum yapmaya ovülasyon zamanıma kadar günde 1 tane yapsan yeter ovülasyon dönemi günde 2 yap sabah ve akşam . Çok basit erken gebelik testi gibi 1-2 saat önceden sıvı alımını kesiyorsun idrarını batırıyorsun 10 saniye kadar t ve c çizgileri var onda da ikiside kırmızı ve ya T çizgisi daha koyuysa yumurtlama günün oluyor . Daha sonra ki saatler de veya ertesi gün yaptığında T çizgisi koyuluğunu kaybedince çatlama oluyor bu 2 gün çok önemli onları değerlendiriyorsun , bak benim 11 ve 12 sabahı pik 12 akşamı çatladı güncel hali telefonumda yok . Ama sitede çok örnek var göz gezdir derim

Eklentiler

• IMG_4405.jpeg
    IMG_4405.jpeg
    127,9 KB · Görüntüleme: 7
Canım inovita marka kullanıyorum ben gerçi bu ay başladım ama bu forum sayesinde öğrendim . Regli bitince başlıyorum yapmaya ovülasyon zamanıma kadar günde 1 tane yapsan yeter ovülasyon dönemi günde 2 yap sabah ve akşam . Çok basit erken gebelik testi gibi 1-2 saat önceden sıvı alımını kesiyorsun idrarını batırıyorsun 10 saniye kadar t ve c çizgileri var onda da ikiside kırmızı ve ya T çizgisi daha koyuysa yumurtlama günün oluyor . Daha sonra ki saatler de veya ertesi gün yaptığında T çizgisi koyuluğunu kaybedince çatlama oluyor bu 2 gün çok önemli onları değerlendiriyorsun , bak benim 11 ve 12 sabahı pik 12 akşamı çatladı güncel hali telefonumda yok . Ama sitede çok örnek var göz gezdir derim
Çok teşekkkür ederim mesajın gözümden nasıl kaçmış 🥲 her gün yeni birşey öğreniyoruz hiç bildiğim şeyler değildi. Ben şüphelerimden sonra regl oldum. Sonrasında birkaç deneme yaptık. Yarın bi doktora gideceğim. Arayan arkadaşım deneyimlerimi paylaşırım mutlaka 🌸 doç. Dr. Ceren gölbaşı. Tınaztepe galende. Bornova tarafı. Umarım yanıltmaz ve iyi anlaşırız. Gebelik öncesinden doğuma birlikte olacak kadar güven verir dilerim 🌸🥲😇

Çok teşekkkür ederim mesajın gözümden nasıl kaçmış 🥲 her gün yeni birşey öğreniyoruz hiç bildiğim şeyler değildi. Ben şüphelerimden sonra regl oldum. Sonrasında birkaç deneme yaptık. Yarın bi doktora gideceğim. Arayan arkadaşım deneyimlerimi paylaşırım mutlaka 🌸 doç. Dr. Ceren gölbaşı. Tınaztepe galende. Bornova tarafı. Umarım yanıltmaz ve iyi anlaşırız. Gebelik öncesinden doğuma birlikte olacak kadar güven verir dilerim 🌸🥲😇
Canım şimdilik bende Tınaztepe bucaya gidiyorum kontrol amaçlı , trombofolin testi yaptırdım düşük olmuştu benim kan pıhtılaşması var mı diye yaptırdım . 3 hafta oldu sonucun çıkmasını bekliyorum . Hatta sinirlendim aradım bugün haftaya bayram ne zaman gireceksiniz diye . Medicana yı da bir arkadaşım önerdi inşallah bundan sonra bende gebe kalırsam oraya gideceğim .

X