Kalıcı Makyaj Uygulamaları Izmirde kalici makyaj

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Merve2407

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2017
1.259
2.810
31
izmir de oturup kalici makyaj dusunen varsa cok iyi sagliga onem veren guzel bir yer onerebilirim. Dun eyeliner yaptirdim ve aci dahi hissetmedim. Daha once de arkadaslarim kas ve dudak cizgisi yaptirmisti, cizimi cok iyi olan bir bayanin yeri. Alt konulari okudum herkes cok memnuniyetsiz kalmis ve guvenilir yer bulmakta zorlanmis. Eyeliner yapildiktan hemen on dakika sonra video cekmistik. Resim yukledim. Ayrica arkadasimin da kaslarini da yukleyebilirim

Eklentiler

• IMG_2760.PNG
    IMG_2760.PNG
    173,6 KB · Görüntüleme: 280
Son düzenleme:
arkadasınızın kaş fotosunu da paylaşabilir misiniz? yada nerede yaptırdıgınızı soyleseniz bende netten baksam araştırsam?

arkadasınızın kaş fotosunu da paylaşabilir misiniz? yada nerede yaptırdıgınızı soyleseniz bende netten baksam araştırsam?

eyeliner için bilmiyorum ama kaş için tereddüt etmeden mavibahçe avm'de Novar Estetik'e gidin derim. 2 hafta önce ablam yaptırdı, bugün de ben yaptırdım, çok memnun kaldım ve şu an kampanyadalar..

eyeliner için bilmiyorum ama kaş için tereddüt etmeden mavibahçe avm'de Novar Estetik'e gidin derim. 2 hafta önce ablam yaptırdı, bugün de ben yaptırdım, çok memnun kaldım ve şu an kampanyadalar..
suan kampanya hala devam edıyor ve bız grup olarak gıttık cokta memnun kaldık benım sekılsız ıncecık kaslarım suan modaya uygun dolgun ve kıl kıl

X