İzmirde normal doğum doktoru

sarimsaklimynz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2023
8
1
35
Kızlar selam,
İzmirde normal doğum yapanlar yardımcı olabilir mi? Şu an düzenli gittiğim bir doktor var ama en son kontrolde beni sezeryana psikolojik olarak hazırlamaya çalışıyor gibi hissettim bu yüzden de su an çok kararsızım. Önerebileceğiniz Kadın doktor var mı?

Kızlar selam,
İzmirde normal doğum yapanlar yardımcı olabilir mi? Şu an düzenli gittiğim bir doktor var ama en son kontrolde beni sezeryana psikolojik olarak hazırlamaya çalışıyor gibi hissettim bu yüzden de su an çok kararsızım. Önerebileceğiniz Kadın doktor var mı?
Merhaba.
İzmir tinaztepe galen hastanesi Ceren Gölbaşı hanımı onerebilirim

Kızlar selam,
Merhaba bende Karabağlar Avrupa cerrahi tıp merkezine gidiyorum özel imkanınız varsa gidin. Doktor ve ebesi çok iyi ilgililer .

Merhaba bende Karabağlar Avrupa cerrahi tıp merkezine gidiyorum özel imkanınız varsa gidin. Doktor ve ebesi çok iyi ilgililer .
Ben şu an ekol'e giduyorum. Ilk haftalardan itibaren hep aynı doktora gittim. 33. Haftadayim normal doğum istiyorum dediğimde şöyle olursa sezeryan yaparız ya da şu olursa yine sezeryan yaparız, epiduralli normal doğum sanıldığı gibi acısız degil gibi konuşmalar yapınca doktor kafamda soru isaretleri bıraktı. İllaki bir aksilik oluraa ölürüm de sezeryan olmam diyen biri değilim aksiliklerin de olma ihtimalini elbetteki göz önünde bulunduruyorum ama ben beni normal doğuma hazırlayan buna istekli bir doktor olmasını ummustum. Bu yüzden de 33. Haftadan sonra baska bir doktor arayışına girmek zorunda kaldım ne yazık ki

Ben şu an ekol'e giduyorum. Ilk haftalardan itibaren hep aynı doktora gittim. 33. Haftadayim normal doğum istiyorum dediğimde şöyle olursa sezeryan yaparız ya da şu olursa yine sezeryan yaparız, epiduralli normal doğum sanıldığı gibi acısız degil gibi konuşmalar yapınca doktor kafamda soru isaretleri bıraktı. İllaki bir aksilik oluraa ölürüm de sezeryan olmam diyen biri değilim aksiliklerin de olma ihtimalini elbetteki göz önünde bulunduruyorum ama ben beni normal doğuma hazırlayan buna istekli bir doktor olmasını ummustum. Bu yüzden de 33. Haftadan sonra baska bir doktor arayışına girmek zorunda kaldım ne yazık ki
Anlıyorum sizi . Rabbim hayırlısıyla kucağıniza almayı nasip etsin ben epidural normal dikişsiz doğum yaptım gayet memnun kaldım .isterseniz özelden msj atabilirsiniz .soru işaretleri varsa aklinizda

Merhaba doktor bulabildiniz mi acaba
Kızlar selam,

37. Haftadan sonra sada hastanesi cavit mete hocaya gitmeye karar verdim. Bir önceki doktorum tam düşündüğüm gibi bir doktor çıktı 37 haftami tam doldurmadan sezaryene alalım dedi gerekce olarak küçük bir bebek olması. Birkaç doktor gezdim ve diğer doktorlar sezaryen için şu an acil bir durum yok dedi. Mete hocaya gidince nasil bir doğum istediğimi sordu, normal doğum istediğimi öğrenince de doğumhanede doğum provası yaptırdı aynı gün. Bugün tam 40 hafta oldu bekliyoruz kendi gelmezse sezaryen olurum. en azından biliyorum ki doktorum kendi rahatlığı için bunu yapmayacak

X