İzmirde psikiyatri ...ACİL...lütfen

Hazansonbahar67

"ALLAH" yeteR...
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2015
54
49
34
Selamunaleyküm arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar sizinleyim gerçekten iyi ki varsınız...
Ewet hanım arkadaşlar ben aslında fransadayım konu benim için değil kardeşim için izmirde kendisi madde bağımlısı bir çok çözüm yolu aradık en başta annem çok çabaladı ama hem tedaviyi reddediyor hemde hergün kendine zarar veriyor artık korkar olduk bugün yarın kötü haberini duyucaz diye..
Şöyle kısa anlatayım hayattan soğumuş hergün beni öldürün diyor
iki gün oldu evi yakmaya kalkmış koltuk halı salon yanmaya durmuş annem babam zor kurtarmışlar. Kardeşim onları da içeri almış hep birlikte ölelim demiş . Artık anlatamıcam gerisini tahmin edebilirsiniz durumu vahim daha 23 yaşında
hanım arkadaşlar sizden ricam bildiğiniz bi doktor yada hastane ne yapmamız gerekiyor Allah rızası için bize bi yol gösterinN..

Cok zor bir durum allah yardimciniz olsun.ataturk egitim arastirma (yesilyurt ) hastanesinde ve ege universitesinde amatem merkezi mevcut diye biliyorum.

Ewet mevcut ama hiç ilgilenmiyorlarmış 1 hafta duruyor sonra bırakıyorlarmış annem başında o anlatıyor bir çok kere götürdü ilaç tedavisi veriyorlar oda 2 gün içiyor sonra hop kaçıyor yani
İstanbul'da çipli tedavi bulduk onada 9 milyar İstemişler 1 hafta kalıcak sonra 2.5 ay çip deri altında olucak eğer hale ihtiyaç duyarsa bir daha 9 milyar bir daha çip bizde öyle bir imkan Yok ki garanti demişler anneme ama Allah kimsenin başına vermesin öyle zor bi durum ki hastaneye yatırsak korkuyoruz kötüsüne denk gelirse daha beter olur diye ne bileyim Rabb'im hayırlı bir kapı açar inŞAllah

X